въпрос за обем

Или всичките неща, които можем да натъпчем в един автомобил.

Модератор: Icco

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 268
Регистриран на: 9.09.2003
Местоположение: Пловдив

въпрос за обем

Мнение от tokarew » 02 Окт 2004, 16:01

искам да питам нещо,значи аз преди 1 година и не6то си слогих 2 по 12'' благоевград на 70 вата на кората,огаче обема вав багажника е много голям кам 200 литра а маике колоните са за малак обем,и ас речих да сложа една преграда и така намалих обема,но незнам немога да преценя дали има разлика,кажете ми има ли смисал да права така или да махна преградата,и как мога да остановя по някакаф начин дали сее подобрил звука,ще чакам предложения, :lol: :o
ИзображениеИзображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 257
Регистриран на: 24.07.2004
Местоположение: София

Мнение от dZvero » 02 Окт 2004, 21:23

Нема сми! По-добре си залепи доста дебела вата под кората - ще ти се подобри басът :!: Ако искаш някаква невероятна промяна - сменяш говорителите и то в кутии, и с филтри!
dZvero Sound... The funs starts here...
:arrow: Peerless, Seas, Kicker, Audison, Orion, Hertz, Pioneer, DLS, Alpine, Biema... AUDIO

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 525
Регистриран на: 3.05.2003
Местоположение: София

Мнение от BMW_325i » 02 Окт 2004, 21:48

Ако имам бас в каса дали ще се подобри баса ако сложа нещо на кората от долната страна?
Става въпрос за хечбек.
Евала на тунинга! Тунинговайте при нас!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 257
Регистриран на: 24.07.2004
Местоположение: София

Мнение от dZvero » 04 Окт 2004, 13:14

Ако имам бас в каса дали ще се подобри баса ако сложа нещо на кората от долната страна?
Става въпрос за хечбек.


Какво е това НЕЩО? Ако имаш в предвид още някой бас за кора - ще е по-силно, но може да ти се влоши качесвото ако нямаш Sub-Sonic filter на усилвателя.

Ако може обясни малко по-точно, че не мога да загрея толкова бързо :oops:
dZvero Sound... The funs starts here...
:arrow: Peerless, Seas, Kicker, Audison, Orion, Hertz, Pioneer, DLS, Alpine, Biema... AUDIO

Назад към Car аудио и видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook