Питане за М техник задна броня и прагове - разлики със сток?

5-та серия (2010-2016), 5-та серия GT

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 30.07.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e87 1.8d / e60 530d LCI
Мечтае да кара: BMW M6 F13

Питане за М техник задна броня и прагове - разлики със сток?

Мнение от Tsureto » 11 Мар 2024, 14:55

Здравейте. Колата ми е ф10 535. Скоро сложих предна М техник броня, защото ме удариха и направо я смених с М. Колата иначе ми е сток.
Гледам си задната броня и в интерес на истината освен дифузьора, че е матов при М тех задната броня, друга разлика с мойта отзад не видях...
Та понеже отскоро съм с ф10, може ли да ми кажете какви са разликите в праговете и задната броня? По издута ли седи и има ли смисъл. На мен тази на 535 ми харесва и ако е само единия дифузьор, предполагам, че мога да сменя само него с някой по-хубав.
Ето моята задна броня от 535.
Просто вдигам темата, да ми обясните каква точно е разликата в м тех бронята и праговете и примерно стоковата, че дори и снимки в нета за сравнение не видях.
Благодаря.
Ето на 535 мойта броня, как изглежда.
Изображение
Who needs antidepressants when you can drive an BMW.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 984
Регистриран на: 3.05.2011
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 245

Re: Питане за М техник задна броня и прагове - разлики със с

Мнение от dido0o``` » 12 Мар 2024, 15:26

Снимки в интернет колкото искаш. Светлоотразителите са на друго място, тази вдлъбната линия в средата я няма при М бронята. М бронята има истински дифузьор, който е отделна част от бронята, за разлика от твоят, който е част от нея ( не се маха ). Също така дифузьора на М бронята е видимо по-голям и оригинално е в друг цвят ( матов ).

Праговете са по-издути.

Изображение

Назад към F07/F10/F11

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook