табло и hud

5-та серия (2010-2016), 5-та серия GT

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 17
Регистриран на: 13.12.2009
Пол: Мъж

табло и hud

Мнение от milenomnia » 04 Мар 2022, 22:07

Здравейте.Колата ми е F10 525D ,2015год.Сблъсках се със следния проблем.Без head up съм фабрично с дигитално табло.Купих всичко необходимо за head up(табло, дисплей,и т.н.) но се оказа че дигиталното табло не поддържа hud,няма букса.Въпроса ми е възможно ли е ако сложа букса, защото се вижда на платката че е предразположена за букса и кодиране предполагам да тръгне .Или някакво друго табло донор по евтино примерно от двете да се направи едно.Благодаря предварително

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3949
Регистриран на: 18.07.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '12 BMW F10
Мечтае да кара: самолет

Re: табло и hud

Мнение от oci » 05 Мар 2022, 17:12

milenomnia написа:Здравейте.Колата ми е F10 525D ,2015год.Сблъсках се със следния проблем.Без head up съм фабрично с дигитално табло.Купих всичко необходимо за head up(табло, дисплей,и т.н.) но се оказа че дигиталното табло не поддържа hud,няма букса.Въпроса ми е възможно ли е ако сложа букса, защото се вижда на платката че е предразположена за букса и кодиране предполагам да тръгне .Или някакво друго табло донор по евтино примерно от двете да се направи едно.Благодаря предварително



От табло можеш да вземеш цялата платка с буксата за худа ама не знам къде ще ти излезе сметката иначе съм го тествал съм го става.
Всички табла, не само дигиталните по това се различават, т.е с hud или без.

Назад към F07/F10/F11

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook