Избор 6wa vs 6wb

5-та серия (2010-2016), 5-та серия GT

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 315
Регистриран на: 14.03.2008
Местоположение: София
Кара: Renault Megan E-Tech, Kia Sorento
Мечтае да кара: По пистите :)

Re: Избор 6wa vs 6wb

Мнение от nthnl » 14 Мар 2021, 19:04

Колега, те са същите.. даже и снимките на обявата в olx съвпадат на тези от alibaba. Да са оринални, да са оригинални.. колко да са оригинални.

Поздрави,
Михаил Великов

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 238
Регистриран на: 27.12.2011
Местоположение: Варна
Кара: F11 535 xd, e28 520i

Re: Избор 6wa vs 6wb

Мнение от kokignatov » 14 Мар 2021, 19:21

Изображение



Тази с радио Хр Ботев не я видях в алибаба . Може и да са китайки но поне можеш да отидеш на място тук . Хората предлагат монтаж и кодиране . Така де взел си си 6wa пак си е по-добре от аналога


Sent from my iPhone using Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 334
Регистриран на: 10.01.2014
Кара: 530d F10

Re: Избор 6wa vs 6wb

Мнение от kodomir » 14 Мар 2021, 19:37

Преди няколко месеца взех от olx за 1500лв 6wb за ф10. Таблата са употребявани, но оригинални и verginized. Смених си го сам, става лесно. После си закачих лаптопа, дадох достъп на продавача и ми го кодира за 5 минути безплатно.

едит:
Точно от този човек го взех, за който има screenshot в поста над моя.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Избор 6wa vs 6wb

Мнение от Dextuar » 14 Мар 2021, 19:54

Този човек е небезизвестния oci за незапознатите, защо се е писал Иван, може той да си каже.


Sent from my iPhone using Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 315
Регистриран на: 14.03.2008
Местоположение: София
Кара: Renault Megan E-Tech, Kia Sorento
Мечтае да кара: По пистите :)

Re: Избор 6wa vs 6wb

Мнение от nthnl » 17 Мар 2021, 13:42

epic fail..

Малко ъпдейт по темата. Намерих кой да ми програмира новото табло и снощи му го оставих на човека да му изтрие VIN-a и километрите. Днес получавам съобщение по viber - абе, твоята кола не беше ли бензин? Викам му - да, бензинова е. А той - ами да, понеже таблото, което ми даде е от 535xd и не няма да стане понеже не е различен оборотомера (до 5000 оборота) и на горивото пише "diesel". :banghead: :banghead:

Та в момента имам едно табло за продаване 6WA с изтрит VIN и километри - ако някой случайно има интерес да пише на лично.

За капак на всичко се оказа, че Andream са ми пратили грешният модел на headunit-a (за NBT, вместо CIC) и сега ще трябва да им го връщам. Нямаше да е лошо да отворя кашона преди да отида при човека да ми го монтира..

Поздрави,
Михаил Великов

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 244
Регистриран на: 11.06.2020

Re: Избор 6wa vs 6wb

Мнение от nxn » 17 Мар 2021, 16:35

nthnl написа:epic fail..

Малко ъпдейт по темата. Намерих кой да ми програмира новото табло и снощи му го оставих на човека да му изтрие VIN-a и километрите. Днес получавам съобщение по viber - абе, твоята кола не беше ли бензин? Викам му - да, бензинова е. А той - ами да, понеже таблото, което ми даде е от 535xd и не няма да стане понеже не е различен оборотомера (до 5000 оборота) и на горивото пише "diesel". :banghead: :banghead:

Та в момента имам едно табло за продаване 6WA с изтрит VIN и километри - ако някой случайно има интерес да пише на лично.

За капак на всичко се оказа, че Andream са ми пратили грешният модел на headunit-a (за NBT, вместо CIC) и сега ще трябва да им го връщам. Нямаше да е лошо да отворя кашона преди да отида при човека да ми го монтира..

Поздрави,
Михаил Великов


И после някой като каже, че само в България ставали тези простотии. От това съм научен всеки пакет над 100 лева го отварям като правя видео с камера, много съжалявам за лошия ти късмет... Една от основните причини защо ме е страх да барам каквото и да било.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2887
Регистриран на: 13.04.2007
Пол: Мъж
Детайли за колата: Тежка

Re: Избор 6wa vs 6wb

Мнение от Ненко Вранков » 17 Мар 2021, 17:41

nthnl написа:epic fail..

...
За капак на всичко се оказа, че Andream са ми пратили грешният модел на headunit-a (за NBT, вместо CIC) и сега ще трябва да им го връщам. Нямаше да е лошо да отворя кашона преди да отида при човека да ми го монтира..
...

Направо си карък, колега :D
Kakъв е андриъма ти.. само модул или цял дисплей.. и каква е цената в лева...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 315
Регистриран на: 14.03.2008
Местоположение: София
Кара: Renault Megan E-Tech, Kia Sorento
Мечтае да кара: По пистите :)

Re: Избор 6wa vs 6wb

Мнение от nthnl » 17 Мар 2021, 18:19

Andream-a е с дисплей, не е само модулът. Пуснал съм обява в OLX за да не спамим форума, смятам ще успеете да я намерите :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 116
Регистриран на: 9.12.2020
Пол: Мъж
Кара: X4
Мечтае да кара: Печка с газова уреддба
Детайли за колата: 2D Xdrive

Re: Избор 6wa vs 6wb

Мнение от doctorcheto » 05 Май 2021, 7:22

nthnl написа:epic fail..

Малко ъпдейт по темата. Намерих кой да ми програмира новото табло и снощи му го оставих на човека да му изтрие VIN-a и километрите. Днес получавам съобщение по viber - абе, твоята кола не беше ли бензин? Викам му - да, бензинова е. А той - ами да, понеже таблото, което ми даде е от 535xd и не няма да стане понеже не е различен оборотомера (до 5000 оборота) и на горивото пише "diesel". :banghead: :banghead:

Та в момента имам едно табло за продаване 6WA с изтрит VIN и километри - ако някой случайно има интерес да пише на лично.

За капак на всичко се оказа, че Andream са ми пратили грешният модел на headunit-a (за NBT, вместо CIC) и сега ще трябва да им го връщам. Нямаше да е лошо да отворя кашона преди да отида при човека да ми го монтира..

Поздрави,
Михаил Великов


В ОЛХ има бензиново 6WA...... и аз взех едно табло 6WA дизелово за Х4, чакам да се изтрие ВИН-а и километрите и после ще си го кодирам :D

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 678
Регистриран на: 1.07.2006
Местоположение: Дъблин
Пол: Мъж
Кара: F10 525D
Мечтае да кара: M5
Детайли за колата: Всичко необходимо за комфорт и удоволствие....

Re: Избор 6wa vs 6wb

Мнение от RIDDICK » 08 Май 2021, 12:10

Ненко Вранков написа:Слагай си WB. В спорт режим си е прекрасно таблото.. няма спор.. и в еко про е интересно.. а че оборотомера става дисплей със списъка с песни, когато си браузваш е страхотно, поне за мен... иначе оная двуредова простащина на бейсик таблото.. дори няма да я коментирам.
Колега само да попитам нещо, как излиза списъка с песни или станции в дисплея на оборотомера

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

ентусиаст
Аватар
Мнения: 984
Регистриран на: 3.05.2011
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 245

Re: Избор 6wa vs 6wb

Мнение от dido0o``` » 08 Май 2021, 13:56

RIDDICK написа:
Ненко Вранков написа:Слагай си WB. В спорт режим си е прекрасно таблото.. няма спор.. и в еко про е интересно.. а че оборотомера става дисплей със списъка с песни, когато си браузваш е страхотно, поне за мен... иначе оная двуредова простащина на бейсик таблото.. дори няма да я коментирам.
Колега само да попитам нещо, как излиза списъка с песни или станции в дисплея на оборотомера

Sent from my SM-G973F using Tapatalk


Като при всяка ф10ка , когато решиш да ги сменяш от копчето на волана. Просто при другите табла излиза под обортомера на малкия/голям дисплей, а на 6wb излиза на мястото на обортомера.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 678
Регистриран на: 1.07.2006
Местоположение: Дъблин
Пол: Мъж
Кара: F10 525D
Мечтае да кара: M5
Детайли за колата: Всичко необходимо за комфорт и удоволствие....

Re: Избор 6wa vs 6wb

Мнение от RIDDICK » 08 Май 2021, 14:24

dido0o``` написа:
RIDDICK написа:
Ненко Вранков написа:Слагай си WB. В спорт режим си е прекрасно таблото.. няма спор.. и в еко про е интересно.. а че оборотомера става дисплей със списъка с песни, когато си браузваш е страхотно, поне за мен... иначе оная двуредова простащина на бейсик таблото.. дори няма да я коментирам.
Колега само да попитам нещо, как излиза списъка с песни или станции в дисплея на оборотомера

Sent from my SM-G973F using Tapatalk


Като при всяка ф10ка , когато решиш да ги сменяш от копчето на волана. Просто при другите табла излиза под обортомера на малкия/голям дисплей, а на 6wb излиза на мястото на обортомера.
На мен ми излизат на хедъп дисплея ф06 за това попитах , по готино би било в дисплея на оборотомера

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 67
Регистриран на: 20.10.2005
Местоположение: sofia
Пол: Мъж
Кара: 535d e60 M Paket
Мечтае да кара: M3

Re: Избор 6wa vs 6wb

Мнение от viktorbmw » 09 Май 2021, 16:27

Като изключиш head up ще ти се показва на таблото.

Предишна

Назад към F07/F10/F11

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook