Помощ със сменяване на лого F10

5-та серия (2010-2016), 5-та серия GT

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 1.03.2021

Помощ със сменяване на лого F10

Мнение от troikadiesel » 01 Мар 2021, 16:16

Здравейте колеги, на първо място искам да се извиня за незнанието си и за глупавия въпрос и Ви моля да се сдържите от Хейт, знам, че има доста компетентни хора в този форум, но има и незнаещи като мен, за което се извинявам.
Ще продължа по темата,
Горд собственик съм отскоро на Bmw f10 530d 258 ps.
Реших да сменя логото отпред и отзад на черно, обаче се оказа по-сложно отколкото мислех.
Поръчах от някакъв сайт комплект за отпред, отзад и капачки за джантите - всичко в черно.
Обаче идея си нямах как се слага и видях, че самите емблеми дойдоха с някакви лепенки, лепнах отгоре върху синьото лого директно сложих черното и ще Ви покажа как стои.
Изображение
И да... знам... голяма глупост, но вече го бях направил, след което изгледах няколко видеа и разбрах, че трябва да се изкара логото с пластмасова отвертка и лепенката всъщност е за новата емблема, която идва когато си поръчаш
нещата, да, окей, схванах как става - трябва да се извадят старите (фабричните емблеми) които са в синьо и бяло и да се поставят новите емблеми, като на новите емблеми се залепва черната и се бутат във бронята на колата,
има две дупки и емблемата влиза, да обаче се опитах да изкарам задната фабрична емблема (добре, че не успях) и видях, че размерите нещо не пасват....
Изображение
https://prikachi.net/images/l5SG3.jpg
Това е отзад....
Моля, ако някой може да ми помогне и да ми обясни кои размери ми трябват и ако може или знае някой сайт за да си поръчам емблемите отново и да опитам да ги сложа
ще съм много благодарен, още веднъж се извинявам!
Хубав ден останете здрави :yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2887
Регистриран на: 13.04.2007
Пол: Мъж
Детайли за колата: Тежка

Re: Помощ със сменяване на лого F10

Мнение от Ненко Вранков » 01 Мар 2021, 19:23

Сериозно ли "това" ти харесва и си готов да махнеш емблеми за 200 лв за да ги наслагаш тези.. които след 5 автомовки ще изглеждат ужасно...
Емблемите и отпред и отзад са ти 82мм, но не са взаимозаменяеми.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 873
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е61 530xd, LCI

Re: Помощ със сменяване на лого F10

Мнение от Anthony_J » 01 Мар 2021, 21:27

Да не дава гoспoд

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 356
Регистриран на: 11.09.2010
Местоположение: Кричим
Пол: Мъж

Re: Помощ със сменяване на лого F10

Мнение от mfandakov » 01 Мар 2021, 21:42

+1
В града човек експлоатира човека,а в селото е точно обратното!

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 1.03.2021

Re: Помощ със сменяване на лого F10

Мнение от troikadiesel » 02 Мар 2021, 7:36

Ненко Вранков написа:Сериозно ли "това" ти харесва и си готов да махнеш емблеми за 200 лв за да ги наслагаш тези.. които след 5 автомовки ще изглеждат ужасно...
Емблемите и отпред и отзад са ти 82мм, но не са взаимозаменяеми.

Изглежда доста добре с черните бъбреци отпред....

Назад към F07/F10/F11

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook