WAZE на CIC/NBT

5-та серия (2010-2016), 5-та серия GT

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1246
Регистриран на: 2.01.2007
Местоположение: Варна
Кара: -ше G20 320d

Re: WAZE на CIC/NBT

Мнение от kraska » 23 Фев 2021, 21:00

Имам спомен ,че bimmertech са поляци. И мисля ,че за Европа доставката е от там.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10391
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: WAZE на CIC/NBT

Мнение от Leon » 24 Фев 2021, 12:19

Наистина имат офис във Варшава, но сайтът е изцяло ориентиран към Щатите. Ако пращат от Полша, това доста ще улесни пазаруването от тях, а имат интересни ъпгрейди.
Never mistake motion for action...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 287
Регистриран на: 8.12.2007
Местоположение: Варна
Кара: F10 530 xDrive '13

Re: WAZE на CIC/NBT

Мнение от piNky » 24 Фев 2021, 13:45

Leon написа:Наистина имат офис във Варшава, но сайтът е изцяло ориентиран към Щатите. Ако пращат от Полша, това доста ще улесни пазаруването от тях, а имат интересни ъпгрейди.


> Most of our products are shipped from our warehouse in Dubai, UAE. However, certain upgrades can also be sent from Orlando, FL or Warsaw, Poland.

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 776
Регистриран на: 9.12.2019
Местоположение: София
Кара: 2016 m550d

Re: WAZE на CIC/NBT

Мнение от ekalchev » 24 Фев 2021, 13:57

Последно има ли начин да се ползва софтуера на Bimmertech с по евтино хардуерно устройтво, че се обърках вече какво да купя. Видях линка на колегата но там пише че вече не можело да се сменя софтуера.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 873
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е61 530xd, LCI

Re: WAZE на CIC/NBT

Мнение от Anthony_J » 24 Фев 2021, 15:58

Вече не може, но в този линк има къстъм ромове, които са по-добри. А и за разликите в софтуера пише достатъчно. Абсолютно незначителни са.

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 776
Регистриран на: 9.12.2019
Местоположение: София
Кара: 2016 m550d

Re: WAZE на CIC/NBT

Мнение от ekalchev » 25 Фев 2021, 20:36

Питах тези от bimmertech от къде ще дойде пратката и ми казаха че ги изпращат от Дубай, което значи митница. Казаха че пишели по-ниска сума, ама митничарите не се хващат на това и последния път ми искаха извлечения от банковата карта за покупката.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 244
Регистриран на: 11.06.2020

Re: WAZE на CIC/NBT

Мнение от nxn » 25 Фев 2021, 20:49

ekalchev написа:Питах тези от bimmertech от къде ще дойде пратката и ми казаха че ги изпращат от Дубай, което значи митница. Казаха че пишели по-ниска сума, ама митничарите не се хващат на това и последния път ми искаха извлечения от банковата карта за покупката.


Кажи им, че ще го преведеш на два пъти, преведи 20 долара там от твоята карта и останалата част от друга.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10391
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: WAZE на CIC/NBT

Мнение от Leon » 26 Фев 2021, 14:14

Ама трябва да го пишат и като някаква резервна част, да не е модул, че няма да се вържат на 20-те долара и разправията ще е дебела. Ако мине такава схема, аз също ще се обзаведа с MMI. Не че ми трябва, ама за гъдела и занимавката.

piNky написа:
Leon написа:Наистина имат офис във Варшава, но сайтът е изцяло ориентиран към Щатите. Ако пращат от Полша, това доста ще улесни пазаруването от тях, а имат интересни ъпгрейди.

> Most of our products are shipped from our warehouse in Dubai, UAE. However, certain upgrades can also be sent from Orlando, FL or Warsaw, Poland.

Да, видях го. Безмитна търговия с Китай, лесна търговия с целия свят, добре са го измислили.
Never mistake motion for action...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 873
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е61 530xd, LCI

Re: WAZE на CIC/NBT

Мнение от Anthony_J » 27 Фев 2021, 0:03

Andream шипват от Германия и е 200 евро с безплатен транспорт. Разликата в софтуера е единствено в сетингите, където си свързваш телефона с блутут. При това разликата е само в интерфейса, а тези настройки ги правиш само веднъж. След това всичко е еднакво. Пълно е с ревюта в тубата, верно се чудя как някой му се плаща тройно за един и същ хардуер. Аз ще поръчам в понеделник от тях.

Дружба Тийм
Аватар
Мнения: 5675
Регистриран на: 4.05.2002
Местоположение: Keep walking
Пол: Мъж
Кара: 535xD

Re: WAZE на CIC/NBT

Мнение от Giorceto » 27 Фев 2021, 14:47

Anthony_J написа:Andream шипват от Германия и е 200 евро с безплатен транспорт. Разликата в софтуера е единствено в сетингите, където си свързваш телефона с блутут. При това разликата е само в интерфейса, а тези настройки ги правиш само веднъж. След това всичко е еднакво. Пълно е с ревюта в тубата, верно се чудя как някой му се плаща тройно за един и същ хардуер. Аз ще поръчам в понеделник от тях.


Гледам, че си от София, пиши като дойде ако не ти е проблем да го погледна как е станало при теб.
Докъдето и да си стигнал, продължавай напред...
Почивки в Турция Почивка в Алания| Почивка в Дидим| Доставка от Англия|

ентусиаст
Аватар
Мнения: 873
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е61 530xd, LCI

Re: WAZE на CIC/NBT

Мнение от Anthony_J » 27 Фев 2021, 16:47

Ок, няма проблем. Само не знам с монтажа как ще се справя.

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 776
Регистриран на: 9.12.2019
Местоположение: София
Кара: 2016 m550d

Re: WAZE на CIC/NBT

Мнение от ekalchev » 27 Фев 2021, 18:34

Аз също бих искал да знам като го сложиш до колко ще работи . Примерно показването на посоките на headup дисплея дали работи.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 873
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е61 530xd, LCI

Re: WAZE на CIC/NBT

Мнение от Anthony_J » 27 Фев 2021, 18:54

Аз нямам хедъп, а и не виждам какво общо има той с MMI модула? Не би трябвало да има никакви проблеми. Все едно ако включиш устройство през aux и да не ти показва посоките. Цялата функционалност на iDrive си се запазва. Модула не променя нищо, само добавя carplay.

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 776
Регистриран на: 9.12.2019
Местоположение: София
Кара: 2016 m550d

Re: WAZE на CIC/NBT

Мнение от ekalchev » 27 Фев 2021, 19:01

Незнам как работи показването на посоките на headup -a. Но виждам че някой казват че им работи на други не.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: WAZE на CIC/NBT

Мнение от Dextuar » 28 Фев 2021, 1:01

ekalchev написа:Незнам как работи показването на посоките на headup -a. Но виждам че някой казват че им работи на други не.
Така да ти го кажа - със заводски CarPlay няма показване на заводски HUD. И е много логично да е така ми се струва.


Sent from my iPhone using Tapatalk

ПредишнаСледваща

Назад към F07/F10/F11

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook