F10 или нещо друго? Идеи?

5-та серия (2010-2016), 5-та серия GT

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: F10 или нещо друго? Идеи?

Мнение от Top Gun Maverick » 28 Авг 2019, 20:50

Това със засилването преди голямо нагорнище съм го изпитвал доста пъти и е голяма тръпка. :mhihi: При изпреварванията едни сметки...
530д си е пак за придвижване кола, просто има и голяма доза удоволствие, надежност и сигурност на разумна за всичко цена като първоначални разходи, плюс всички експлоатационни за целия живот на колата.

Колега Perez, за новите автомобили си напълно прав, обикновено цените тук са в евро, а там в долари, което при кола за около 50 като нова си е разлика. Но иначе не е чак толкова чувствителна. Ако отвориш да търсиш хубава кола втора употреба и сложиш разходите по докарване, тогава нещата не стоят точно така, дори да излиза по-евтино е с малко, като прибавиш и времето за чакане през което цената на самия автомобил тук леко пада, нещата далеч не са толкова розови. Пак казвам говорим за истинска кола, а не за претърпяла сериозно събитие.
Далеч не винаги инцидентите се вкарват в историята на колата в САЩ, скоро дори имаше такъв случай тук с една кола.
Но както и да е, автора да пусне една снимка като купи каквото и да е, от където и да е.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1573
Регистриран на: 5.11.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж

Re: F10 или нещо друго? Идеи?

Мнение от PeReZ » 28 Авг 2019, 21:14

Top Gun Maverick написа:Далеч не винаги инцидентите се вкарват в историята на колата в САЩ, скоро дори имаше такъв случай тук с една кола.
Но както и да е, автора да пусне една снимка като купи каквото и да е, от където и да е.

Всеки удар, след който колата остава в полза на застраховател (т.е. сигурно над 90% от колите, продавани на търг), се записва в историята й, и то по закон, а неспазването му е подсъдно. Дори да има такива ситуации, за каквито говориш, то те са изключението, докато при нашия си пазар, изключението е ако някоя италианка е снимана и достъпна в интернет ударена.
А и как така "прав си за новите автомобили", като аз просто ти описах що-годе как вследствие от цените на нови автомобили, цените на тези втора употреба са по-ниски от европейските, и то при абсолютно равни други условия.
Не мога да повярвам, че след цялото обяснение, било то и кратко, ти смяташ, че разликата в цените на новите автомобили в САЩ и Европа идва от различната валута, а не от икономическата действителност, конкуренцията, мащабите на пазара там и т.н...
Последна промяна PeReZ на 28 Авг 2019, 21:17, променена общо 2 пъти

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 279
Регистриран на: 15.02.2011
Пол: Мъж
Кара: f11 m550d
Мечтае да кара: 911 turbo s

Re: F10 или нещо друго? Идеи?

Мнение от xexoral » 28 Авг 2019, 21:15

Top Gun Maverick написа:Това със засилването преди голямо нагорнище съм го изпитвал доста пъти и е голяма тръпка. :mhihi: При изпреварванията едни сметки...


Изпреварванията стават по следния начин:
1. Пускаме газта, така че да оставим дистанция до колата, която ще изпреварваме.
2. Гледаме насрещното движение и в правилния момент ускоряваме на макс, като целта е да настигнем колата пред нас точно след като се размине с насрещно движещия се автомобил.*
3. Изпреварваме с предварително набраната скорост
*Ако някой от другите натисне спирачка или просто не сме преценили правилно - abort mission.




Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1906
Регистриран на: 25.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 330i

Re: F10 или нещо друго? Идеи?

Мнение от boris » 28 Авг 2019, 21:24

Добре де, що се хабите да му отговаряте на Top Gun ...
Ситуацията е толкова типична за онлайн средите:
Човек, които само е чувал,чел, някой приятел или клиент в таксито, му е казал там нещо за Американските автомобили, или раздумвали там на някво кафе, обяснява, на човек /Perez/ купил си няколко коли от там, как разбираш ли нямало смисъл, и сметките не излизали, не било розово положението :lol:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 279
Регистриран на: 15.02.2011
Пол: Мъж
Кара: f11 m550d
Мечтае да кара: 911 turbo s

Re: F10 или нещо друго? Идеи?

Мнение от xexoral » 28 Авг 2019, 21:30

Така и така като се говори за коли от САЩ, някой има ли представа дали има нещо вярно в митовете за това, че европейските производители влагат по-евтини материали в американките точно с цел да понижат себестойността на колите за тамошния пазар?
Или освен мигачите всичко е 1 към 1?

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1906
Регистриран на: 25.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 330i

Re: F10 или нещо друго? Идеи?

Мнение от boris » 28 Авг 2019, 21:35

Поредната легенда е това ...
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: F10 или нещо друго? Идеи?

Мнение от adovet » 28 Авг 2019, 21:41

Има по някога разлика в мощност и някои спецификации

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

Потребител
Аватар
Мнения: 7
Регистриран на: 26.04.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 LCI 520d M Pack
Мечтае да кара: M5
Детайли за колата: Черна 5-ца комби с черен комфортен салон, алуминиеви лайсни в интериора, дигитално табло, профи нави, harmann kardon, новия двигател 191 к.с, задно, автоматик, 06.2016 г. първа регистрация

Re: F10 или нещо друго? Идеи?

Мнение от slav_ivanovm3 » 28 Авг 2019, 23:03

Здравейте колеги,
според мен в този бюджет ще е много трудно да се намери добра f10-ка, но ако ти изпадне някоя с комфортните седалки, нави про, хед ъп и малко километри скачай без значение 20-ка или 30-ка. Имал съм f30, f34 и от около месец съм с f11 и мога да кажа, че 5-цата си е много по-добрата кола във всяко едно отношение. Обезшумяване, комфорт, качество на материалите ...всичко е по-добро от на тройката. Лично аз исках 3.0 дизел, но при еднакво оборудване, година и километри разликата беше около 10 000 лв. повече за 3ката, сметнах си и по-високия разход, всичко по обслужването е по-скъпо, масла, филтри, дори накладки, данъкът и застраховките също и просто прецених, че на този етап повече ми приляга на портфейла 2.0 дизел. Моята е с новия двигател 191 коня и смятам, че си върви много добре, звукът й е подобрен, няма дразнещи вибрации и като цяло в 99% от случаите не ми липсва това, че не е 30-ка. При твоя бюджет най-доброто, което можеш да вземеш според мен е 520d. Успех с търсенето!!!

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: F10 или нещо друго? Идеи?

Мнение от Top Gun Maverick » 29 Авг 2019, 7:47

PeReZ написа:
Top Gun Maverick написа:Далеч не винаги инцидентите се вкарват в историята на колата в САЩ, скоро дори имаше такъв случай тук с една кола.
Но както и да е, автора да пусне една снимка като купи каквото и да е, от където и да е.

Всеки удар, след който колата остава в полза на застраховател (т.е. сигурно над 90% от колите, продавани на търг), се записва в историята й, и то по закон, а неспазването му е подсъдно. Дори да има такива ситуации, за каквито говориш, то те са изключението, докато при нашия си пазар, изключението е ако някоя италианка е снимана и достъпна в интернет ударена.
А и как така "прав си за новите автомобили", като аз просто ти описах що-годе как вследствие от цените на нови автомобили, цените на тези втора употреба са по-ниски от европейските, и то при абсолютно равни други условия.
Не мога да повярвам, че след цялото обяснение, било то и кратко, ти смяташ, че разликата в цените на новите автомобили в САЩ и Европа идва от различната валута, а не от икономическата действителност, конкуренцията, мащабите на пазара там и т.н...

Не си ме разбрал. Разликата не идва от различната валута все едно като я обърнеш и печелиш нещо, обаче няма как да не се съгласиш, че ако ти си купуваш нова кола от САЩ или Германия, а цената и на двете места е еднаква като цифри, но в долари и евро, то това си е разлика в твоя полза. Някои хора може да си иронизират до утре, но точно за САЩ имам бол информация за каквото се сетиш от доста роднини, приятели и от други места. Имам доста добър познат, който вкара 60 коли вече от там, всичките ударени и всичките продадени тук бързо с изключение на 1, която даде 20 бона под цената накрая, масово вкарва Е класи от тия около 2010-та, че имат мощен бензинов мотор ставащ на газ. Баща ми има приятел, който вкарва от там само пикапи, лодки, джетове и тук-там нещо друго. Та иронията е хубаво нещо, но прилагането за хора когато не знаеш нищо конкретно за отсрещния, трудно може да те доведе до успех. Пределно ми е ясна политиката държавата относно кредитите за жилища, коли, техника и пазаруване в супермаркета дори, както цялата ситуация с колите. Това е огромен пазар който на е залят от Японските коли от доста десетилетия и неслучайно Лексус редовно е в челото, а допреди БМВ да го измести беше много години поред номер едно, после пак стана и т.н.
Първите търговци започнаха да вкарват контейнери от САЩ заради Американските марки автомобили, лодки, мотори на килограм и едва после се насочиха и към Европейски коли. Който иска нека си вярва, че някой джамбаз вкарва коли от Америка защото са много хубави. Желая на всеки такъв да си купи такава кола и тя да е точно каквато изглежда. Гледам във Враца се продаваше скоро едно много лачено 650i кабрио за 19 000, пише, че е страхотно, а самата комбинация Америка и Враца звучи като най-идеалния вариант, понеже пък заради икономическата обстановка(скоро ги даваха в челните места по средна работна заплата в България)в този регион са едни от най-евтините автомобили в страната. :mhihi: Да не си помисли някой, че е за нещо друго. Масово са от Италия откакто има Враца, в последните години и от Америка. Чак има специализирани къщи там с коли внос само от Америка, не им трябват ръждясалите курници на Германия. :mhihi:

Комшията си продава неговото Х5 за 20 палки с газ и черно. Направо без пари, със сменени куп неща тук в БМВ, тоест се води за хубаво. Не съм се интересувал от него, докато братовчед ми миналия ден не реши да го гледал и вика хвърли му един поглед. Отварям аз първо нета и гледам 4.8i с газ дори и ми бе писнало да слушам колко е хубаво, но на първата снимка гледам едни потъмнели фарове, които казват как колата не е на посочените 250 ли бяха километри, ами поне на двойно или има нещо съмнително. Чета текста, той чак го описал като леко потъмнели фарове. Гледам снимките на кожата и за тоя модел кожа си е бая износена, волан тотал и о, Боже виждам километража, ами той в мили, а няма светлоотразители на бронята както имат по закон колите от Америка. Тоест сменяна, ама не се знае по каква причина или по-точно колко удряна е била. Аз от ударена кола не се плаша да ви кажа, плаша се от такава, която е ударена, но не съм видял на живо какъв е бил удара или поне от снимки. Фаровете вече да са били и мътни защото е потопявана някога не ме и вълнуваше, нито в БМВ щяха да ми кажат както битува мнение, че е почти сигурно. Звъннах на братовчед ми и и го питах защо не ми е казал, че колата е от Америка да му кажа, че няма смисъл да ме занимава с Американски кенефи били те и на комшията и да потърси друго 4.8 на пазара.
Аз бяла лястовица от Америка не бих търсил, за мен лично не си струва риска. По-скоро бих в търсил от Италия макар скоро като гледах едно Х6 5.0 за бартер за Ф01-цата да видях същите потъмнели фарове и като питах знае ли защо е сменян двигателя преди 125 хил. да ми отговори честно човека, че колата била наводнявана някога в Италия, ама както се сещате не беше търговец. И все пак в Италия излизат хубави коли, имам такава, която взех блъскана преди 8 години и видях, че това е причината търговеца да я вкара в моите очи, той отричаше разбираше, все пак бе на Горубляне, но ставаше дума за Опел и сега е на 1.6 млн. км.
Та да, има изключения(и от циганите има свестни хора), но са изключения, а от Америка са най-малко.

Относно качеството на колите като нови, за мен също е мит и не мисля, че в Америка е възможно да са по-лоши. По-скоро за нашия пазар бих повярвал защото там се съдят за това, че някой ти намигнал накриво и дори да е мъж, но е решил, че му упражняваш сексуален тормоз с това намигване. :mhihi:
Единствено има леки разлики в някои модели както каза колегата по-горе, основно при М-моделите има ръчки, които липсват тук, а скоро писахме за М340i, че там ще има и задно, а тук само екс.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 582
Регистриран на: 25.11.2007
Пол: Мъж
Кара: и БМВ кара
Мечтае да кара: по А-8

Re: F10 или нещо друго? Идеи?

Мнение от toncho83 » 29 Авг 2019, 8:27

slav_ivanovm3 написа:Здравейте колеги,
според мен в този бюджет ще е много трудно да се намери добра f10-ка, но ако ти изпадне някоя с комфортните седалки, нави про, хед ъп и малко километри скачай без значение 20-ка или 30-ка. Имал съм f30, f34 и от около месец съм с f11 и мога да кажа, че 5-цата си е много по-добрата кола във всяко едно отношение. Обезшумяване, комфорт, качество на материалите ...всичко е по-добро от на тройката. Лично аз исках 3.0 дизел, но при еднакво оборудване, година и километри разликата беше около 10 000 лв. повече за 3ката, сметнах си и по-високия разход, всичко по обслужването е по-скъпо, масла, филтри, дори накладки, данъкът и застраховките също и просто прецених, че на този етап повече ми приляга на портфейла 2.0 дизел. Моята е с новия двигател 191 коня и смятам, че си върви много добре, звукът й е подобрен, няма дразнещи вибрации и като цяло в 99% от случаите не ми липсва това, че не е 30-ка. При твоя бюджет най-доброто, което можеш да вземеш според мен е 520d. Успех с търсенето!!!


+1.Много точно мнение!



Top Gun Maverick написа:Някой може ли да посочи освен разход гориво в какво друго 520д бие 530? И да, разликата според повечето хора е малка, а с нарастване на километрите в час става още по-малка.

Не знам кои са тия "повечето хора".По-скоро това са непроверени приказки на маса, където след това се тиражират като "факти"... :banghead: В БГ на скапани магистрали, смотана нафта, назобени тунинг-дизел м5 батки искат да имат най-бързата и най-икономична кола и разказват истории. Най-лесно е в нета и по-форуми. Провери нещата и пиши от опит колега! Само така можем да сме си полезни.

Тествал съм 535 хд , 530 д 245к.с. , 530 хд 258к.с. и 520 д с немска нафта. В германия карам 180-200 км/ч. Разхода на 2.0 д не надвишава 7,5-8/100 за разлика от другите с тази скорост около 9-10, а и нагоре, защото 535 д подканя за още газ. В Австрия се движа 130 км/ч на еко-про 2.0д гори около 5, останалите дизели около 7/100. Това е извънградско (магистрално) с хубава нафта. Ако започнем да караме в града 2.0 д гори макс 7,5-8/100, докато 535 хд ми гореше 12-14/100. Нека да кажа, че това е чисто мои опит и е информативен. Тези показатели не са при едни и същи метео условия.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: F10 или нещо друго? Идеи?

Мнение от pampo » 29 Авг 2019, 13:17

Тея врачанските джамбази на американки ги водят коректни, защото показвали снимки в какво състояние и с какви щети е купена колата, и как са я гласили след тва...
Дали е така или са си обикновени мошеници не зная, но за некви счупени брони и огънати врати аз не бих се спрял от 2ра ръка кола...

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: F10 или нещо друго? Идеи?

Мнение от Top Gun Maverick » 29 Авг 2019, 13:39

Наборе Тончо, като искаш с факти кой и какво е карал, медичикъна пусна линк към темата с разходите. Дори добави, че първите две страници са достатъчно информативни. Не знам къде намеси 535д, че и екс да го сравняваме с 530 само на задно както съм писал. Разходът ти с 520д с Немска нафта е бил около 5 със 130. Ами аз на f01-цата извънградско 140-160 ми даваше 7-7.5. С Е60 535д пак толкова и това с Луойлски нафти. F10 530д не дава голям разход, а при тия 40 годишно дори 2 литра отгоре(което ме съмнява, особено като четеш реални разходи на колеги, но ти давам толеранс)извън града да му дава, това са 1600 лв. на година грубо разлика, ама удоволствието е различно. Едва ли при човек готов да даде 25 първоначално за кола ще го бъркат точно тия 1600.

Колега Пампо, аз също казах, че не се плаша от ударена кола, стига да имам някаква сигурност как е била ударена и оправена после. Те показват снимки на много места, но дали е така и доколко са достоверни плюс щетите какви са били...всеки сам да си мисли.
Имам един приятел, който има един лаф, че в мобиле БГ трябва да има опция да заложиш коли от Враца и Дупница да не ти излизат. Аз друг лош регион съм видял от не една и две коли също и Кюстендил. Всичките масово от Италия вкарват, където също има и хубави коли, но малко идват в БГ. Един мой братовчед скоро ходи да гледа перфектно на снимки Е46 фейс във Варна от Италия. По телефонът онзи му казва как ще я хареса на 100%-та и нашия чак в неделя се хвана да ходи с цел един плаж и да преспи даже за нотариус. Звъни и казва как колата е леш и нареждана като Лего. Запалил я очи прекъсвала, спрял да я гледа и онзи му казал "ела виж, че като обърна на газ спря да прекъсва, перфектна е ти казах, само докато загрее малко се колебае". :ranting: Нататък няма смисъл да я описвам.
По повод премиум селекшъна и Американските коли се сетих история и от 2012-та когато в Бова кар ходих да гледам едно М3 Е92. На снимки супер, километри, син цвят, ръчка беше и се засилвам. Там фарът изпотен, салона захабен, разлики във фугите, кривини около тавана, кривини около багажника, разбита рейка на 40 хил. и аз се отказвам. Убеждават ме(мъчат се)че колата е ОК, даже ми дават година гаранция срещу 2000 лв. отгоре като ще подменят фара и рейката. Аз казвам, че не ме бъркат толкова, а незнанието защо са така. Тръгвам си и след време научавам историята на тая бляскава Американка, как е срещнала почти метър висок бетон с незнайно каква скорост, вкарана от честен джамбаз в БГ и оправена тук. Купува я някой заради ниската цена, ама след малко километри усеща за какво става дума и си взема кола от Бова кар като оставя тая. Те са принудени да я изкупят и съответно продават за да вземат пари от продажбата на новата. Учудих се тогава, че дилър би си заложил името за подобна врътка, но явно всичко е възможно.
Има една добре изглеждаща 335и Ф30 в мобилето, синьо Ещорил с М пакет(то като е Ещорил не можеше да не е М пакет)на 30 000 км. като единствено не ми харесва, че е на ксенон, а не с ЛЕД фарове. Ръчка е, което за моя вкус и тоя мотор ми е супер, макар тия да са писали автомат в обявата :conf: . Информация в описанието липсва, но това им е практика като цъкнах на други обяви от тях. :conf: Чудех се да ходя да я гледам, че и цената и биваше и щяха да свалят още, но се замислих първо, че е от САЩ и второ се продава от над 2 години да не е и над 3, тоест бая народ преди мен са я гледали вече и реших, че пак ще търся бяла лястовица. Ето я колата ако някой все пак я знае да каже два лафа:
https://m.mobile.bg/details/11539943552036801
Със сигурност има хубави коли в САЩ, но никой джамбаз не се занимава с тях, понеже печалбата си е печалба, а мераците на купувача тук ги знаем за първо евтино, а после ако е хубаво добре дошло. И аз познавам хора, които се върнаха тука и някои си докараха личните коли или просто такива купени на прибиране за тях. Ама разликата е голяма.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1573
Регистриран на: 5.11.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж

Re: F10 или нещо друго? Идеи?

Мнение от PeReZ » 29 Авг 2019, 15:54

Top Gun Maverick написа:... когато в Бова кар ходих да гледам едно М3 Е92. На снимки супер, километри, син цвят, ръчка беше и се засилвам. Там фарът изпотен, салона захабен, разлики във фугите, кривини около тавана, кривини около багажника, разбита рейка на 40 хил. и аз се отказвам. Убеждават ме(мъчат се)че колата е ОК...
...Тръгвам си и след време научавам историята ... как е срещнала почти метър висок бетон с незнайно каква скорост...


Значи в България дори представителствата на БМВ те лъжат за това дали колата, която ти продават, е удряна/читава, а продължаваш да твърдиш, че е по-добре да си купиш кола от тях (или друг, рандом, още по-незнаен продавач) и плюеш по друго място, където всичко е доста по-коректно представено и достъпно.
Продължавам да уважавам мнението ти, просто явно гледаме от различен ъгъл.
Относно синьото Ф30 от обявата, съм почти убеден, че никой дори не е ходил да го гледа, камо ли да е бил склонен да го купи, въпреки че и аз съм фен на ръчката и карам ръчка.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: F10 или нещо друго? Идеи?

Мнение от Top Gun Maverick » 29 Авг 2019, 16:13

Аз не плюя мястото, бях на крачка да имигрирам там преди време и дори доста си ми харесва. Навсякъде писах обаче, че има огромна разлика от това лично да си докараш кола от там и това да ти я продаде търговец с цел печалба защото в България търговците гледат да купят възможно най-евтината кола, а там най-евтините щом си запознат знаеш какви са. Търговците действат според пазара, аз не бих ги хулил, ако пазара искаше кола от първи собственик Ханс, който я е обслужвал, но е на съответната цена, то търговците щяха да осигуряват масово такива коли. Като брой внесени коли в България номер едно е Италия обаче, после гробници от Германия, Австрия и т.н. после същите от Америка и накрая идват като бройка читави от същите тези страни в тоя ред. Някъде там са Швейцария и Англия. Плюсът тук е, че можеш да огледаш сам колата и ако имаш някакви елементарни познания или познат с такива, то може да избегнеш доста неща.
За синята и аз съм си го мислел, но много се задържа, а една червена излезе скоро същата на 90 хил. км. пак от САЩ, даже му звънях, че бе наистина красива, но държеше без бартери тогава и изчезна за няма и месец, а беше само 5 отдолу, но тая пък на 30 000 километра...чак да прежалиш, че няма ЛЕД.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1906
Регистриран на: 25.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 330i

Re: F10 или нещо друго? Идеи?

Мнение от boris » 29 Авг 2019, 16:50

Охх, от де тоя ЛЕД на префейсова кола...
Като ще даваш 40 000лв за кола,дай 7-8$ и няма нужда никой да ти казва каквото и да е за нея:
https://www.epicvin.com/en
И кво го спира търговеца да вкара най-евтината от Италия, Германия и т.н. след като иска да вкара кенеф, та ще се занимава чак от щатите да го мъкне?
Хората дет дават 30-40-50000лв за кола не са прости ;) , не са същите клиенти като за 5-10к.Не се лъжат лесно, и тва търговците го знаят много добре, много отдавна бяха тея времена,тъй че ай стига разтяга локуми.
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към F07/F10/F11

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook