Проблем със soft close

5-та серия (2010-2016), 5-та серия GT

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 207
Регистриран на: 12.01.2010
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Проблем със soft close

Мнение от xterminator » 27 Дек 2021, 10:59

Мойта от както съм я взел, от 1 година е така - на всички врати, освен шофьорската са по-мудни машинките и задържат вратите, преди да ги отпуснат, но нищо друго няма и си карам така. Когато споделих за проблема на един от Ауто баварските инженери, той ми каза, че просто са по-мудни и нищо им няма, да не ги пипам.

Имам и друг проблем (на шофьорксата държка) - след автомивка се побърква сензора на комфорт модула и само като приближа с ключа релето започва да щрака и я отключва, без да съм си сложил ръката на дръжката... Цъка си така докато ключа не влезе в колата. Като поизъхне се оправя. Най-дразнещо е като сляза и искам да я заключа - просто е невъзможно и трябва да мина от
другата страна или да се отдалеча и да я заключа с копчето от дистанционното. Това ме накара да се разровя из менюто на колата и там в подменютата има информация за всяка система/модул. Пише, че при почистване с пароструйка сензори и камери не трябва да се пръскат отблизо, а от минимум 30 см разстояние. Помолих последния път на автомивката да не пръскат дръжките отблизо и нямаше проблем.
Изображение

Предишна

Назад към F07/F10/F11

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook