XHP FLASH скоростна кутия

5-та серия (2010-2016), 5-та серия GT

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2887
Регистриран на: 13.04.2007
Пол: Мъж
Детайли за колата: Тежка

Re: XHP FLASH скоростна кутия

Мнение от Ненко Вранков » 28 Яну 2022, 20:05

Само да вметна относно запитването ми по-горе.... реших и сложих хHP Stage3. Разликата е осезаема в драйв моуд, а на спорт - огромна. Не знам колко трябва да не чувстваш автомобила за да кажеш, че почти няма разлика... и не си струва.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

XHP FLASH скоростна кутия

Мнение от Dextuar » 29 Яну 2022, 10:21

Ненко Вранков написа:Само да вметна относно запитването ми по-горе.... реших и сложих хHP Stage3. Разликата е осезаема в драйв моуд, а на спорт - огромна. Не знам колко трябва да не чувстваш автомобила за да кажеш, че почти няма разлика... и не си струва.
Важното е, че след почти цяла година най-накрая си се решил. Много хора не ги усещат тези разлики, затова и казвам, че първо трябва да се пробва, а не да слушат кой какво им разказва, защото те после като не го усетят, си мислят, че някой иска да ги излъже и само да им вземе парите.


Sent from my iPhone using Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 411
Регистриран на: 12.10.2018
Пол: Мъж
Кара: 530D f11

Re: XHP FLASH скоростна кутия

Мнение от equipment » 19 Апр 2022, 8:55

Както съм споменавал още преди година и половина след инсталиране на стейдж 3 на ск. Кутия, замерено с драги преди стейджа и след, разлика във времената нямам никакви.Не знам как да го тълкувам този факт.... Разлика усещам само във drive mode- колата сменя по-мазни и по-адекватно. В спортен режим, имам по-силно ритане при смяна, но нищо повече. Времената не мърдат :cry:

Предишна

Назад към F07/F10/F11

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook