Мнение за обява/конкретен автомобил

5-та серия (2010-2016), 5-та серия GT

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 465
Регистриран на: 2.05.2018
Кара: f01
Мечтае да кара: r230

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от grkv » 13 Окт 2021, 18:03

Не само, че е аки, ами е тотален нонсенс и бягаш по тъча :lol:
Едно е забрана за внос на автомобили които *не отговарят на нещо-си-там* и ти ги причисляваш към кошове, съвсем друго е единна база данни за километри, прегледи и т.н., или иначе казано усилия към прозрачност. И дори и това да се постигне, макар да е утопия, то това не означава забрана за внос на нещо си. А пазарът как ще се промени - никак. И за коли на по 500к км ще има пазар, както и такива в окаяно състояние. Всеки, който купува си има нещо на ум и защо купува.

Нещата са измислени отдавна - ГТП, ако една кола не отговаря - не ѝ се дава стикерче за издържан ГТП, не ѝ важи гражданската и се движи в нелегалност, или по презумпция - не се движи. Това искайте да се стегне, другото са приказки от 1001 нощ. Не, че и двете искания имат някаква стойност, ама да не звучите съвсем неадекватно :lol:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 521
Регистриран на: 11.11.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330xd && 525d
Мечтае да кара: В европейска България

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от bmw55 » 13 Окт 2021, 21:58

Думата "забрана" не съм използвал. Прозрачност, няма нищо общо с лъжа, защото това което се прави тук от търговците е умишлена лъжа и манипулация.
Да спрем или да минем на лично. Темата не е за нашите спорове, които могат да са дълги. Всеки човек има гледна точка и си е индивидуален.
"Всеки, който купува си има нещо на ум и защо купува." - Всеки вътрешно се надява, че това което иска да чуе и го чува от търгаша е истината, но в повечето случаи горчивата истина идва бързо и плаща крайния клиент за нея. :banghead:
Бъди честен пък да става квото ще

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от X5 E70 » 14 Окт 2021, 21:51

Май има как - доколкото знам в Румъния не можеш да регистрираш кола, по-стара от 6 години от датата на първата регистрация. Затова карат на видински и монтански табели и пълномощни.
Но те имат друга цел - произвеждат Дачия и си пазят интереса

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 521
Регистриран на: 11.11.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330xd && 525d
Мечтае да кара: В европейска България

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от bmw55 » 15 Окт 2021, 8:26

X5 E70 написа:Май има как - доколкото знам в Румъния не можеш да регистрираш кола, по-стара от 6 години от датата на първата регистрация. Затова карат на видински и монтански табели и пълномощни.
Но те имат друга цел - произвеждат Дачия и си пазят интереса



Могат да вкарват и по-стари, но данъка им е брутален. За е60 535d е към ~1500 евро. За А8 380кс ~2400 евро.
А за дачиите и малолитражките, са както наще тук.
За всичко има начин, но зависи колко силен е интереса и лобито и кой колко ще изкара от цялата работа.
Бъди честен пък да става квото ще

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 10.09.2015
Пол: Мъж

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от mauynster » 15 Окт 2021, 23:34

Здравейте колеги

пускано ли е запитване за тази обява и ако не моля за вашето мнение. Както и отзиви за автокъщата.Утре имам път натам мисля да спра да огледам някой друг автомобил.Благодаря

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11631965146166713

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от barty » 16 Окт 2021, 7:59

https://mobile.bg/11596144518089385

Мнение за тази кола? Автокъщата предлага много BMW, като повечето хващат окото на пръв поглед.
:yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 521
Регистриран на: 11.11.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330xd && 525d
Мечтае да кара: В европейска България

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от bmw55 » 16 Окт 2021, 15:06

barty написа:https://mobile.bg/11596144518089385

Мнение за тази кола? Автокъщата предлага много BMW, като повечето хващат окото на пръв поглед.



Може би цената е такава, защото е от първите иначе изглежда добре.
Бъди честен пък да става квото ще

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 216
Регистриран на: 6.03.2009
Местоположение: София
Кара: G20
Мечтае да кара: V12

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от A9A » 16 Окт 2021, 17:58

bmw55 написа:
barty написа:https://mobile.bg/11596144518089385

Мнение за тази кола? Автокъщата предлага много BMW, като повечето хващат окото на пръв поглед.



Може би цената е такава, защото е от първите иначе изглежда добре.


Колко да е цената на 11 годишна развалина, продавана от български джамбазин, на незнайни километри и с единствена екстра комфортен салон...

Хубаво е след като някой от форума вземе автомобил от автокъща да пише колко $ му е излязла реставрацията.
Немски форум: питаш нещо и ти отговарят.
Сръбски форум: питаш нещо и теб те питат.
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 521
Регистриран на: 11.11.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330xd && 525d
Мечтае да кара: В европейска България

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от bmw55 » 16 Окт 2021, 20:55

A9A написа:
bmw55 написа:
barty написа:https://mobile.bg/11596144518089385

Мнение за тази кола? Автокъщата предлага много BMW, като повечето хващат окото на пръв поглед.



Може би цената е такава, защото е от първите иначе изглежда добре.


Колко да е цената на 11 годишна развалина, продавана от български джамбазин, на незнайни километри и с единствена екстра комфортен салон...

Хубаво е след като някой от форума вземе автомобил от автокъща да пише колко $ му е излязла реставрацията.



За тия пари толко. То като ще седи повечето време по сервизи и ще създава проблеми, а е с фул екстри кво от това, като не можеш да ги използваш.
Аз лично винаги съм гледал да е хубав автомобила, а екстрите ги преглътвам. Ако съм решил, че трябва да е с много и да хубав, тогава гледам друг ценови клас, но според мен в бг да караш скъп автомобил не си заслужава, освен ако не си много напред с материала :bchug:
А в повечето пъти от тия бг търгаши оставаш с доста солен вкус и опоскани джобове скоро след покупката. :banghead:
Бъди честен пък да става квото ще

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 183
Регистриран на: 12.08.2019
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Кара: BMW 520d(140kW)F11,manual gears

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от Alben » 16 Окт 2021, 21:32

mauynster написа:Здравейте колеги

пускано ли е запитване за тази обява и ако не моля за вашето мнение. Както и отзиви за автокъщата.Утре имам път натам мисля да спра да огледам някой друг автомобил.Благодаря

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11631965146166713

Е, точно 'щото е НОВ ВНОС от Германия, километрите със сигурнУст не са истинските, хеле пък за голям мотор!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 183
Регистриран на: 12.08.2019
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Кара: BMW 520d(140kW)F11,manual gears

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от Alben » 16 Окт 2021, 21:37

barty написа:https://mobile.bg/11596144518089385

Мнение за тази кола? Автокъщата предлага много BMW, като повечето хващат окото на пръв поглед.

Километрите, километрите, стига сте вярвали на ЛЪЖИ, мислех , че само големи и знаещи хора кОпуват БМВ-та......

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 183
Регистриран на: 12.08.2019
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Кара: BMW 520d(140kW)F11,manual gears

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от Alben » 16 Окт 2021, 21:43

Колкото повече наблюдавам форума, толкова повече се успокоявам, че и за моята кола ще се намери кОпувач,когато му дойде времето........?!
Толкова заслепени или по-точно заблудени хора на едно място не съм виждал никога?!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 499
Регистриран на: 4.06.2013
Пол: Мъж
Мечтае да кара: DBS

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от Alek_SV » 17 Окт 2021, 12:14

Alben написа:Колкото повече наблюдавам форума, толкова повече се успокоявам, че и за моята кола ще се намери кОпувач,когато му дойде времето........?!
Толкова заслепени или по-точно заблудени хора на едно място не съм виждал никога?!

Българина си купува кола, както си избира политици :lol: После "Млада бях, мамо ... излъгаха ме!"

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1239
Регистриран на: 6.01.2013
Пол: Мъж
Кара: F11 530xD LCI 2014
Мечтае да кара: само BMW
Детайли за колата: 1 - E91 320D 07, 2 - е91 LCI 318d

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от awful » 17 Окт 2021, 12:34

Alek_SV написа:
Alben написа:Колкото повече наблюдавам форума, толкова повече се успокоявам, че и за моята кола ще се намери кОпувач,когато му дойде времето........?!
Толкова заслепени или по-точно заблудени хора на едно място не съм виждал никога?!

Българина си купува кола, както си избира политици :lol: После "Млада бях, мамо ... излъгаха ме!"


:mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 183
Регистриран на: 12.08.2019
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Кара: BMW 520d(140kW)F11,manual gears

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от Alben » 17 Окт 2021, 17:43

:clap:
Alek_SV написа:
Alben написа:Колкото повече наблюдавам форума, толкова повече се успокоявам, че и за моята кола ще се намери кОпувач,когато му дойде времето........?!
Толкова заслепени или по-точно заблудени хора на едно място не съм виждал никога?!

Българина си купува кола, както си избира политици :lol: После "Млада бях, мамо ... излъгаха ме!"

ПредишнаСледваща

Назад към F07/F10/F11

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook