Мнение за обява/конкретен автомобил

5-та серия (2010-2016), 5-та серия GT

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от acho.rs » 07 Юни 2021, 20:10

chris_barnes написа:Колега би ли споделил кои неща имат кратък живот в ф11 спрямо ф10?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Нямах предвид спрямо Ф10, но на първо четене - въздушните възглавници на задният мост и компресора ,който ги надува. Съвсем не съм единственият дето ги ремонтира тези неща.

Потребител
Аватар
Мнения: 33
Регистриран на: 9.05.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E61 525d

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от Skorostrelko » 10 Юни 2021, 12:52

Колеги днес звънях в аутобавария да запиша час за преглед на автомобил (от автокъща) и ми казаха цена от 250лв... аз ли нещо не съм разбрал или за тях парите са хартийки :kuku: Чел съм тук в форума някакви цени от рода на 60-70-80лв за преглед на състоянието и история по VIN...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 23.06.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 520xd lci

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от Stan85 » 10 Юни 2021, 13:13

И на мен такава цена обявиха. Продължителността на прегледа била ~4,5 часа.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 192
Регистриран на: 14.04.2017
Пол: Мъж
Кара: 2016 Range Rover SDV8 Autobiography

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от santorini » 10 Юни 2021, 14:08

Stan85 написа:И на мен такава цена обявиха. Продължителността на прегледа била ~4,5 часа.


Mopart Service в Люлин ще свършат по-добра работа, могат да проверят историята.

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 10.06.2021
Пол: Мъж

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от Sunch » 10 Юни 2021, 15:37

Здравейте, харесал съм по обяви следните автомобили:

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=kd3yh8
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=kcxo26

та реших да се допитам до малко по-компетентни от мен хора.

Какво е мнението за мотора на 535i(N55) който се поставя на F10?
И разбира се имате ли впечатления от продавачите в посочените обяви?

Поздрави
Станислав

ентусиаст
Аватар
Мнения: 841
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от BorislavB » 10 Юни 2021, 19:41

Skorostrelko написа:Колеги днес звънях в аутобавария да запиша час за преглед на автомобил (от автокъща) и ми казаха цена от 250лв... аз ли нещо не съм разбрал или за тях парите са хартийки :kuku: Чел съм тук в форума някакви цени от рода на 60-70-80лв за преглед на състоянието и история по VIN...


Аз звънях в Аутобавария В.Търново преди седмица за проверка на история - 50лв за 10 минути работа... :dunno:
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1076
Регистриран на: 6.02.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11
Мечтае да кара: на безплатна нафта
Детайли за колата: 530xd

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от chris_barnes » 10 Юни 2021, 21:23

Skorostrelko написа:Колеги днес звънях в аутобавария да запиша час за преглед на автомобил (от автокъща) и ми казаха цена от 250лв... аз ли нещо не съм разбрал или за тях парите са хартийки :kuku: Чел съм тук в форума някакви цени от рода на 60-70-80лв за преглед на състоянието и история по VIN...
Виж този сервиз за София:

Изображение

За Пловдив горещо препоръчвам AtsalovAuto.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от pampo » 10 Юни 2021, 22:57

Sunch написа:Здравейте, харесал съм по обяви следните автомобили:

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=kd3yh8
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=kcxo26
...

Първата обява е покъртителна, колата изглежда доста омазана по снимките, описанието капс лока, УНИКАТ и тн даже няма да ги коментирам.
Иначе за мотора има писано по форума, мисля в Е90 раздела.
ПП Зачетох се в обявата, смесен разход 7/100 :weed: :weed: :weed: :weed:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 984
Регистриран на: 3.05.2011
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 245

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от dido0o``` » 11 Юни 2021, 8:12

pampo написа:
Sunch написа:Здравейте, харесал съм по обяви следните автомобили:

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=kd3yh8
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=kcxo26
...

Първата обява е покъртителна, колата изглежда доста омазана по снимките, описанието капс лока, УНИКАТ и тн даже няма да ги коментирам.
Иначе за мотора има писано по форума, мисля в Е90 раздела.
ПП Зачетох се в обявата, смесен разход 7/100 :weed: :weed: :weed: :weed:


Първата обява седи от доста време, даже мисля че тука са я пускали.

Потребител
Аватар
Мнения: 33
Регистриран на: 9.05.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E61 525d

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от Skorostrelko » 11 Юни 2021, 9:04

santorini написа:
Stan85 написа:И на мен такава цена обявиха. Продължителността на прегледа била ~4,5 часа.


Mopart Service в Люлин ще свършат по-добра работа, могат да проверят историята.


Благодаря! Звъннах им и свършихме работа :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 50
Регистриран на: 14.08.2017
Пол: Мъж
Кара: BMW 525 xi

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от rosti_84 » 11 Юни 2021, 20:42

Здравейте! Дойде време да сменя вярната Е60-ка с комби :( Попаднах на тази обява https://mobile.bg/11569628774941451 и се чудя какво не й харесват на колата (освен цената). Ако може някой да изкаже мнение. Със сигурност 40 хиляди не са ми излишни, но до сега не съм залагал на кола в ниския ценови клас и съм нямал никакви главоболия.

Потребител
Аватар
Мнения: 33
Регистриран на: 15.07.2010
Пол: Мъж

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от KAG » 11 Юни 2021, 23:08

Аз я гледах преди време. Хареса ми, но така или иначе не успяхме да стигнем до сделка. Като цяло се бяхме разбрали, но за близо 5 месеца не успяхме да я прехвърлим.
Иначе след проверката в ауто бавария офертата за отстраняване на откритите проблеми беше за около 11 000 лв.... Основното беше раздатка за около 6-7k. След това собственика каза, че бил оправил всичко в мирафиори.

Виж я, ако ти трябва по-подробна имформация можеш да ми пишеш и се чуем да ти разкажа каквото се сещам.

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 50
Регистриран на: 14.08.2017
Пол: Мъж
Кара: BMW 525 xi

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от rosti_84 » 12 Юни 2021, 9:19

KAG написа:Аз я гледах преди време. Хареса ми, но така или иначе не успяхме да стигнем до сделка. Като цяло се бяхме разбрали, но за близо 5 месеца не успяхме да я прехвърлим.

Ясно, много благодаря за мнението. Като цяло бих искал да има някаква гаранция, т.к. автомобилите са вече много по-сложни, чупливи и със скъпи ремонти. В сайта на БМВ обаче комбитата са кът (към днешна дата има 3-4 максимум) с около 10 бона отгоре и без premium selection. Впрочем, колкото и невероятно да звучи има глад и за нови автомобили! Минах през Шкода-имали два слаби Супърб-а в България и толкова. В Тойота опразнили шоурума (в Плевен), няма употребявани комбита а за ново се чакало 2-3 и повече месеца. Един в М-кар ме убеждава, че цените ще се вдигали, нямало внос на premium selection автомобили, даже свестните от БГ ги пращали за Германия. Не знам доколко може да се разчита и на Дару кар с тяхната гаранция, но там също има 2 комбита, като по-новичкото е близо 47 к. Богата държава, много паралии се появиха. Впрочем, дори Плевен се напълни с нови коли, и то не Дачия (Шкоди, Тойота, Хонда, БМВ, Мерцедеси....даже и един McLaren!).

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 192
Регистриран на: 14.04.2017
Пол: Мъж
Кара: 2016 Range Rover SDV8 Autobiography

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от santorini » 12 Юни 2021, 13:04

rosti_84 написа:Здравейте! Дойде време да сменя вярната Е60-ка с комби :( Попаднах на тази обява https://mobile.bg/11569628774941451 и се чудя какво не й харесват на колата (освен цената). Ако може някой да изкаже мнение. Със сигурност 40 хиляди не са ми излишни, но до сега не съм залагал на кола в ниския ценови клас и съм нямал никакви главоболия.


Гледал съм я и аз, когато беше 55к ;) още седи, странно наистина, много е хубава. Човекът твърдеше че имал служебна, а пък жена му не я харесала или не можела да я кара, нещо такова.

Д-р Хаос
Аватар
Мнения: 1245
Регистриран на: 26.02.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само шестцилиндрови БМВ-та :)

Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от cww » 12 Юни 2021, 15:39

KAG написа:Аз я гледах преди време. Хареса ми, но така или иначе не успяхме да стигнем до сделка. Като цяло се бяхме разбрали, но за близо 5 месеца не успяхме да я прехвърлим.
Иначе след проверката в ауто бавария офертата за отстраняване на откритите проблеми беше за около 11 000 лв.... Основното беше раздатка за около 6-7k. След това собственика каза, че бил оправил всичко в мирафиори.

Виж я, ако ти трябва по-подробна имформация можеш да ми пишеш и се чуем да ти разкажа каквото се сещам.

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

И аз му звънях още края на 2019-та, при цена 54 к., споменавал съм и друг път. Предложих му 50 к и отказа директно. Но имаше нещо странно в този човек...уж я продаваше, ама не беше сигурен.
Би ли дефинирал невъзможността за прехвърляне в какво се изразяваше...цели 5 месеца при това.


Sent from my iPhone using Tapatalk
NOTHING IS GAINED WITHOUT SACRIFICES AND FREEDOM WITHOUT BLOOD

ПредишнаСледваща

Назад към F07/F10/F11

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook