Лични впечатления от новото М5

5-та серия (2010-2016), 5-та серия GT

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 16.07.2010
Пол: Мъж
Кара: 740iA
Детайли за колата: 2000 740iA Sport

Лични впечатления от новото М5

Мнение от victor2k » 25 Май 2012, 22:55

Наложи се да си продам седмицата (е38) и така се получи че получих безплатно возене в новото М5. Е не го дадоха да го карам, но поне го чух и разгледах от доста възможни ъгли.

Коментарите за визия и мотор няма да правя, те са доста субективни.

Интериора е доста удобен, колата е доста приятна, на мен много ми прилича на е39. И както на е39 като си настроя седалката като за мен, на задната седалка никой не може да се седне, или трябва да има доста тънки крака.
Колата е доста компактна, но елегантна отвътре. Модела дето карах беше демо, със всичко възможно за М5. Черна отвън и отвътре дори тавана беше черен. Много добре се интегрира с iPhone и това не е случайно. Има разни микрофони по тавана отпред, шибидаха е станал по-голям от преди, малко излишно но поне не е като на Е класата.

Друго интересно е багажника, бебешка количка и малко покупки и край... Не е много практично ако има две деца

Нещо което не харесах са прекалено широките гуми и джанти, адски неудобно за подземния ми гараж например, но предполагам че може да се поръча със 19 -ки, пък и 305 гуми са малко излишни освен за писта или немски аутобан.

Друго което ми прави впечатление, е че много прилича в интериора на Х5 и Х3, че дори и на Х6. Да това типично за бмв поведение малко взема да става досадно особено като се има в предвид че това са различни класове автомобили и повече старание да ги направиш различни няма да навреди.

Пожелавам на всеки да я чуе и усети поне веднъж!

FC BAYERN
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 11.08.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 17' 540 I
Мечтае да кара: Безаварийно

Re: Лични впечатления от новото М5

Мнение от ivo1bg » 06 Юли 2012, 11:22

victor2k написа:.....................
Друго интересно е багажника, бебешка количка и малко покупки и край... Не е много практично ако има две деца
...................

Не съм сигурен, но ми се струва, че 2 деца и бебешка количка, както и покупките от Метро, нямат място в М5 ;).

Потребител
Аватар
Мнения: 24
Регистриран на: 24.10.2010
Кара: BMW F10 525d

Re: Лични впечатления от новото М5

Мнение от chudomir1975 » 27 Юли 2012, 10:50

:clap: +1 да по скоро са подходящи за някои ван.
ivo1bg написа:
victor2k написа:.....................
Друго интересно е багажника, бебешка количка и малко покупки и край... Не е много практично ако има две деца
...................

Не съм сигурен, но ми се струва, че 2 деца и бебешка количка, както и покупките от Метро, нямат място в М5 ;).

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1063
Регистриран на: 13.01.2004
Местоположение: Бургас и София
Пол: Мъж
Кара: head turner и екзотики
Детайли за колата: .... `90 E30`08 E61 `08 Z4
ex `00 E39

Re: Лични впечатления от новото М5

Мнение от Convertible » 31 Юли 2012, 10:20

chudomir1975 написа::clap: +1 да по скоро са подходящи за някои ван.
ivo1bg написа:
victor2k написа:.....................
Друго интересно е багажника, бебешка количка и малко покупки и край... Не е много практично ако има две деца
...................

Не съм сигурен, но ми се струва, че 2 деца и бебешка количка, както и покупките от Метро, нямат място в М5 ;).

пичове, извинете, но точно това е смисъла на М5 да си караш децата с бебешката количка на детска ясла или даскало и уикенда да я поразкършиш на пистата. кеф ти комфорт кеф ти динамика. сега, ако на някой му е малък багажника на ф10 проблема не е в М5.
това е философията на М5 и винаги е била такава - суперспортист с удобствата на ежедневка :D
Изображение
"Всеки истински BMW ентусиаст рано или късно си купува Е30"
и печели награди с него

Назад към F07/F10/F11

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook