Мнение за обява/конкретен автомобил

5-та серия (2010-2016), 5-та серия GT

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 780
Регистриран на: 9.12.2019
Местоположение: София
Кара: 2016 m550d

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от ekalchev » 01 Апр 2021, 17:47

По джантите не може да съдиш дали м-пакета е оригинален. Джанти лесно се сменят, още повече повечето хора имат зимен комплект с джанти по-малък размер.

Потребител
Аватар
Мнения: 43
Регистриран на: 6.02.2014
Местоположение: Благоевград
Пол: Мъж
Кара: F11 530d LCI

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от kristiancho » 01 Апр 2021, 17:50

peshehodetz написа:
GlavanizeR написа:
Супер е, ако беше седан щеше да е 35 000. Ако е здрава - действай.


Което ме навежда на мисълта че този М-пакет най-вероятно е слаган допълнително. Освен това Джантите при М-пакета не са ли една идея малко по различни. Ако 4-те гуми
(предни/задни) са с еднакъв размер при всички случаи М-пакета не е оригинален.

P.S. А бе колеги като гледам какви боклуци се постват по мобилето като цяло си мисля толкова ли е трудно човек да си докара сам кола от Германия или Швейцария.


Фабричен е. Виж рамата

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от peshehodetz » 01 Апр 2021, 18:04

Аз не казвам, че не е оригинален, а изказвам някакво съмнение предвид факта, че е комби, ма де да знам някои си поръчат и 520-ките с М-пакет. За джантите малко странно кола нов внос от Италия в авто къща, още не регистрирана да я дават със зимни и още един комплект летни гуми с джантите.
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 465
Регистриран на: 2.05.2018
Кара: f01
Мечтае да кара: r230

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от grkv » 01 Апр 2021, 20:12

peshehodetz написа:толкова ли е трудно човек да си докара сам кола от Германия или Швейцария.


Не, но вариантите са два:
1. даваш парите напред без да я видиш на живо и тръпнеш до послено какво ще дойде. Колкото по-скъп екземпляр от модела - толкова по-нисък риск предвид история, дилърство и ала-бала. Винаги има риск и не знаеш какво ще завариш на платформата.
2. Отиваш да си оглеждаш и избираш сам. Свързано е с доста разправия, време и най-вече пари ако се обикалят няколко адреса с по няколко стотин км между тях. Не е за всеки и накрая сметката е ''няма значение колко струва, взел съм си к'вото искам!''.

Другото е, че циганията е навсякъде в Европа и след няколко неуспешни опита за търсене на златото на автомобилния пазар човек стига до извода, че или трябва да извади х2-х3 на минималната пазарна цена за модела, което вече се застъпва със следващия модел или да си вземе нещо от евтините, да му оправи проблемите с които е дошло тук и да си се вози безпроблемно.
С това по средата шансът за изненади е почти колкото и при ниските цени, но поради разни субективни причини началната цена е по-висока. За мен този вариант е най-грешен, ама хора всякакви...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 420
Регистриран на: 10.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535D

Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от fitter » 01 Апр 2021, 20:22

peshehodetz написа:Аз не казвам, че не е оригинален, а изказвам някакво съмнение предвид факта, че е комби, ма де да знам някои си поръчат и 520-ките с М-пакет. За джантите малко странно кола нов внос от Италия в авто къща, още не регистрирана да я дават със зимни и още един комплект летни гуми с джантите.


Излезнала си е с тези джанти и М пакет:). Ако колегата не търси асистенти, динамик драйв, активен волан и музика, това е неговата кола. Разбира се огледа е най-важен в случая. Ако и в ауторекордс нещата са наред, за мен няма какво да се мисли толкова.

Изображение



Sent from my iPhone using Tapatalk
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 12
Регистриран на: 25.08.2020
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F10
Мечтае да кара: G30
Детайли за колата: 530xd

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от dboych » 01 Апр 2021, 20:35

Здравейте. Предстои да гледам тази през уикенда: https://mobile.bg/11603920393061289

wbafv31060dz16988-auto-records.pdf


Някой да я е гледал вече и да има впечатления, тъй като се продава от няколко месеца?
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 454
Регистриран на: 31.12.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535xd LCI

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от Kartoff » 01 Апр 2021, 23:41

dboych написа:Здравейте. Предстои да гледам тази през уикенда: https://mobile.bg/11603920393061289

wbafv31060dz16988-auto-records.pdf


Някой да я е гледал вече и да има впечатления, тъй като се продава от няколко месеца?


Казваш, продава се от няколко месеца... Май са и много паричките за 530, пък и е pre-LCI... Май много неща се събраха... Аз мойта я взех за 35000, верно, от екстрите на тази, която гледаш има същите, без обдухване и масаж на седалките, както и 4 зонов климатроник, но е 535d LCI 09.2013...

Потребител
Аватар
Мнения: 43
Регистриран на: 6.02.2014
Местоположение: Благоевград
Пол: Мъж
Кара: F11 530d LCI

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от kristiancho » 01 Апр 2021, 23:51

fitter написа:
peshehodetz написа:Аз не казвам, че не е оригинален, а изказвам някакво съмнение предвид факта, че е комби, ма де да знам някои си поръчат и 520-ките с М-пакет. За джантите малко странно кола нов внос от Италия в авто къща, още не регистрирана да я дават със зимни и още един комплект летни гуми с джантите.


Излезнала си е с тези джанти и М пакет:). Ако колегата не търси асистенти, динамик драйв, активен волан и музика, това е неговата кола. Разбира се огледа е най-важен в случая. Ако и в ауторекордс нещата са наред, за мен няма какво да се мисли толкова.

Изображение

Sent from my iPhone using Tapatalk


Не ми трябват асистенти, нито искам дискотека. Търговецът твърди, че има разпечатка от auto records и всичко съответства. Утре отивам да я гледам и да я покарам. Ако е запазена, ще я взема. Цената е екстра.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 565
Регистриран на: 4.10.2011
Пол: Мъж
Кара: F31 328i

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от exc » 02 Апр 2021, 10:55

Тази Асеновградска автокъща вкарва доста добри коли, поне на снимки. Доста хубави екземпляри съм виждал, като съм разглеждал обяви.
Конкретната изглежда супер. :yes:
А най-лесният начин да разбереш дали м-пакета е оригинален е като видиш цвета на тапицерията на колонките отвътре.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1232
Регистриран на: 6.02.2010
Пол: Мъж
Кара: '16 Q7 S Line 3.0 TFSI Supercharged
Детайли за колата: Stage 1 435hp/545NM, заредена до гърба

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от bai_ILIA » 02 Апр 2021, 11:02

Колеги, комби Ф11 със смесен размер гуми НЯМА. М Пакет без М Пакет това е положението. Гумите са квадратни/еднакви. 351-ците на седан са смесени, на конби са еднакви предни...

kristiancho написа:Не ми трябват асистенти, нито искам дискотека. Търговецът твърди, че има разпечатка от auto records и всичко съответства. Утре отивам да я гледам и да я покарам. Ако е запазена, ще я взема. Цената е екстра.


Колата изглежда добре. Виж за удари и км дали са тези. Ако е удряно нещо дребно е ок. Като цяло гледай предницата как е - фаровере една дата ли са, фуги и т.н.
Последна промяна bai_ILIA на 02 Апр 2021, 11:06, променена общо 1 път
"Чемодан, вокзал, Москва"

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1076
Регистриран на: 6.02.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11
Мечтае да кара: на безплатна нафта
Детайли за колата: 530xd

Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от chris_barnes » 02 Апр 2021, 11:05

bai_Ilia това е интересна информация, а имаш ли представа защо е така? Нещо с ширината на задният мост ли е?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1232
Регистриран на: 6.02.2010
Пол: Мъж
Кара: '16 Q7 S Line 3.0 TFSI Supercharged
Детайли за колата: Stage 1 435hp/545NM, заредена до гърба

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от bai_ILIA » 02 Апр 2021, 11:11

chris_barnes написа:bai_Ilia това е интересна информация, а имаш ли представа защо е така? Нещо с ширината на задният мост ли е?


Sent from my iPhone using Tapatalk


Ами незнам със сигурност и не виждам проблем да се кара със смесен размер и на комби. Едва ли има някаква драма понеже Ф11 550д е със смесен размер. До колкото знам, само 50д е фабрично със смесен размер на комби.
"Чемодан, вокзал, Москва"

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1076
Регистриран на: 6.02.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11
Мечтае да кара: на безплатна нафта
Детайли за колата: 530xd

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от chris_barnes » 02 Апр 2021, 11:12

Ох, успокои ме, че тъкмо мислех да пускам обява за джантите с гумите дето сложих Да си жив и здрав!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 43
Регистриран на: 6.02.2014
Местоположение: Благоевград
Пол: Мъж
Кара: F11 530d LCI

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от kristiancho » 02 Апр 2021, 14:15

bai_ILIA написа:Колеги, комби Ф11 със смесен размер гуми НЯМА. М Пакет без М Пакет това е положението. Гумите са квадратни/еднакви. 351-ците на седан са смесени, на конби са еднакви предни...

kristiancho написа:Не ми трябват асистенти, нито искам дискотека. Търговецът твърди, че има разпечатка от auto records и всичко съответства. Утре отивам да я гледам и да я покарам. Ако е запазена, ще я взема. Цената е екстра.


Колата изглежда добре. Виж за удари и км дали са тези. Ако е удряно нещо дребно е ок. Като цяло гледай предницата как е - фаровере една дата ли са, фуги и т.н.
Минах диагностика. Пробегът е този. Карах я - колата е в много добро визуално и техническо състояние. Студена не издава никакви звуци от мотора. Няма тресене. Всичко вътре работи. Дошла е без стелки и е със зимни гуми, но в много добро състояние. Спазарих я на 27k. Оставих капаро и ще я взема.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Последна промяна kristiancho на 04 Апр 2021, 20:26, променена общо 1 път

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 780
Регистриран на: 9.12.2019
Местоположение: София
Кара: 2016 m550d

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от ekalchev » 02 Апр 2021, 14:34

Честито, дано няма изненади.

ПредишнаСледваща

Назад към F07/F10/F11

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook