Мнение за обява/конкретен автомобил

5-та серия (2010-2016), 5-та серия GT

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от peshehodetz » 17 Окт 2021, 17:53

mauynster написа:Здравейте колеги

пускано ли е запитване за тази обява и ако не моля за вашето мнение. Както и отзиви за автокъщата.Утре имам път натам мисля да спра да огледам някой друг автомобил.Благодаря

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11631965146166713


С риск някой да остане изключително недоволен от това което ще прочете но понеже темата е "мнение за...." да напиша няколко реда. За мен тази кола е някакво абсолютно недоразумение, сложил М-генерация на дизелова кола и отзад емблемата М, пълен майтап. Сега преди някой да ми е казал, че и много други го правят, да разбирам на някое 550i да смениш генерацията с М-кова, дори един пич на неговата 535i беше подменил генерацията, ма преди това колата я модифицираха изцяло в DINAN. А тук говорим все пак за дизел и то 530д, не че последната е лоша, даже напротив много са си добри, но за такива пари би трябвало да се вземе кола в изцяло заводския и вид, а не подобни изпълнения в стил Азис. Като гледам и джантите не са оригинални, а най-вероятно някакви китайски боклуци от където пък и М-пакета е поставян допълнително, щото при оригинален М-пакет колата идва със съвсем други джанти.
Последна промяна peshehodetz на 19 Окт 2021, 18:27, променена общо 1 път
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 776
Регистриран на: 9.12.2019
Местоположение: София
Кара: 2016 m550d

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от ekalchev » 17 Окт 2021, 18:07

Аз пък мисля че добре е направена. Не ми изглежда циганско, защото и джантите и аупусите са стилни. Виждал съм къде по цигански изпълнения.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 411
Регистриран на: 12.10.2018
Пол: Мъж
Кара: 530D f11

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от equipment » 17 Окт 2021, 18:34

КОлата е супер, има много добъв вънщен вид и според мен. Но всеки има различен вкус за хубавото :wave:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 465
Регистриран на: 2.05.2018
Кара: f01
Мечтае да кара: r230

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от grkv » 17 Окт 2021, 18:50

Каква генерация, точно тия exhaust tip-ове са от алиекспрес и ги има във всеки един тунинг магазин, директно се нахлузват и се стягат с едни болчета :lol:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 178
Регистриран на: 12.08.2019
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Кара: BMW 520d(140kW)F11,manual gears

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от Alben » 17 Окт 2021, 19:10

:clap:
peshehodetz написа:
mauynster написа:Здравейте колеги

пускано ли е запитване за тази обява и ако не моля за вашето мнение. Както и отзиви за автокъщата.Утре имам път натам мисля да спра да огледам някой друг автомобил.Благодаря

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11631965146166713


С риск някой да остане изключително недоволен от това което ще напиша но понеже темата е "мнение за...." да напиша няколко реда. За мен тази кола е някакво абсолютно недоразумение, сложил М-генерация на дизелова кола и отзад емблемата М, пълен майтап. Сега преди някой да ми е казал че и много други го правят, да разбирам на някое 550i да смениш генерацията с М-кова, дори един пич на неговата 535i беше подменил генерацията, ма преди това колата я модифицираха изцяло в DINAN. А тук говорим все пак за дизел и то 530д, не че последната е лоша, даже напротив много са си добри, но за такива пари би трябвало да се вземе кола в изцяло заводския и вид,а не подобни изпълнения в стил Азис. Като гледам и джантите не са оригинални, а най-вероятно някакви китайски боклуци от където пък и М-пакета е поставян допълнително, щото при оригинален М-пакет колата идва със съвсем други джанти. Та като споменах по горе за парите, много ми е чудно какво му е толкова сложното за такава сума човек да си докара кола от Германия купена директно от някой официален БМВ дилър, е може да излезе нещо от горе или да се лиши от някои "екстри" но все пак.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 984
Регистриран на: 3.05.2011
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 245

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от dido0o``` » 18 Окт 2021, 10:23

grkv написа:Каква генерация, точно тия exhaust tip-ове са от алиекспрес и ги има във всеки един тунинг магазин, директно се нахлузват и се стягат с едни болчета :lol:


Забравяш, че 530д са с едно гърне от ляво. Тук или е сложена фалшива тръба или е правена "някаква" генерация. Колко добре е направена, трябва да се погледне отдолу.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от peshehodetz » 19 Окт 2021, 18:56

Абсолютно си прав колега, за това пък въобще не бях се сетил, че идва заводски с едно гърне. Така че или е правил някакви много яки интервенции които между другото биха стрували не малко $ или много вероятно отзад това да е някаква фалшива замаска на М генерация, т.е. от едната страна си е ауспух а от другата имитация.
Няколко реда отново за джантите, сега ясно ми е някои като мен по ги кефи заводското изпълнение без значение, други харесват нещо малко по различно, особено ако заводското е в по базов вид. Но когато все пак говорим за оригинален М пакет някак си там положението е доста по друго, оригиналните са два вида и са си много добри. Особено едните, които са по рядки, мисля че идваха при колите с Компетишън пакет (както и тези при Алпина, макар че пък тях не всеки ги харесва), ако мерна някъде ще снимам и постна допълнително да се види за какво става въпрос. Та такива като последните ако се сменят с някакви боклуци от Китай или други знайни и незнайни страни това ще е кощунство, направо подигравка с марката БМВ, откъдето човек може лесно да си направи извода, че точно на тази М пакета е някакъв сбирщайн от алиекспрес.
С риск да се повторя към колегата пуснал запитването - за 40 бона първото и най-важно нещо колата да е абсолютно на 100% технически изправна и ако може за което никога няма как да е сигурно, но все пак километрите да са реални, иначе всичко друго са празни приказки.
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1076
Регистриран на: 6.02.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11
Мечтае да кара: на безплатна нафта
Детайли за колата: 530xd

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от chris_barnes » 20 Окт 2021, 13:06

barty написа:https://mobile.bg/11596144518089385

Мнение за тази кола? Автокъщата предлага много BMW, като повечето хващат окото на пръв поглед.
Тая се продава от над 1г, там беше като купувах моята миналият октомври. Километрите са със 100-110 хил отгоре. Бях ѝ дърпал репорт да гледам и въртяното ме отказа да ида на място.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1964
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от barty » 20 Окт 2021, 14:13

chris_barnes написа:
barty написа:https://mobile.bg/11596144518089385

Мнение за тази кола? Автокъщата предлага много BMW, като повечето хващат окото на пръв поглед.
Тая се продава от над 1г, там беше като купувах моята миналият октомври. Километрите са със 100-110 хил отгоре. Бях ѝ дърпал репорт да гледам и въртяното ме отказа да ида на място.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Нямам никакво съмнение че км са връщани.
Сигурно ще ходя да я огледам пък да видим :mhihi:
:yes:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1076
Регистриран на: 6.02.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11
Мечтае да кара: на безплатна нафта
Детайли за колата: 530xd

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от chris_barnes » 20 Окт 2021, 14:51

Изглежда добра кола иначе, ако няма фрапиращи удари и си приготвил някой лев за обслужване, може да е твоята. Успех!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 23.05.2007
Местоположение: sofiq
Пол: Мъж
Кара: e39 520i touring

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от freezy » 26 Окт 2021, 9:12

Здравейте ,някой гледал ли е колата в Ивас?
https://mobile.bg/11602747585501066
Някакси е изтъркана боята по тапицерията. Малко ме притесни ,че като я оставихме да работи просто изведнъж загасна. После доста
трудно запали, но като запали пак си заработи нормално. Някой има ли някакво мнение за нея ?

Legendary
Аватар
Мнения: 1232
Регистриран на: 12.09.2007
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: F10 530d, F25 30iX

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от MadChicken » 26 Окт 2021, 11:24

Нещо по-изхабено и с по-малко екстри имаше ли? И много скъпа тая - по-евтина потърси... :banghead: :dunno:
Only dead fish follow the stream...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 465
Регистриран на: 2.05.2018
Кара: f01
Мечтае да кара: r230

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от grkv » 26 Окт 2021, 11:47

То и аз си падам скрапер, ама вие прекалявате :lol:
Гледай на тая кола като на проект и смятай доколкото можеш преди покупката. След това каквото сабя покаже.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 633
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от ivanski_2 » 26 Окт 2021, 12:01

За тези пари си вземи читаво е60/1 и си свиркай
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 499
Регистриран на: 4.06.2013
Пол: Мъж
Мечтае да кара: DBS

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от Alek_SV » 26 Окт 2021, 12:44

grkv написа:То и аз си падам скрапер, ама вие прекалявате :lol:
Гледай на тая кола като на проект и смятай доколкото можеш преди покупката. След това каквото сабя покаже.


Цената го спечели ! :clap:

ПредишнаСледваща

Назад към F07/F10/F11

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook