X3 F25 разлика в захвата на щората в багажника
Модератор: Технически модератори
2 мнения
• Страница 1 от 1
X3 F25 разлика в захвата на щората в багажника
Здравейте колеги, от няколко дни съм собственик на X3 F25 2.8 от САЩ.
Колата дойде без щора в багажника, съответно поръчах нова.
Преди покупката се поразрових и прочетох, че не би трябвало да има разлики в захватите между колите от САЩ и Европа.
Да ама не, новата щора е със коренно различно захващане.
Може ли някой да даде идея къде бъркам.
Колата дойде без щора в багажника, съответно поръчах нова.
Преди покупката се поразрових и прочетох, че не би трябвало да има разлики в захватите между колите от САЩ и Европа.
Да ама не, новата щора е със коренно различно захващане.
Може ли някой да даде идея къде бъркам.
- DiscontroL
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 166
- Регистриран на: 1.08.2019
- Местоположение: Благоевград
- Пол: Мъж
- Кара: ВАЗ 2106 Turbo / BMW E46 330xi
- Мечтае да кара: E30 M3 SPORT EVOLUTION / Е36 М3 / E46 M3 / G82 M4
Re: X3 F25 разлика в захвата на щората в багажника
https://www.realoem.com/bmw/enUS/showpa ... Id=51_8203
https://www.realoem.com/bmw/enUS/showpa ... Id=51_8204
https://www.realoem.com/bmw/enUS/showpa ... Id=51_8204
Race cars is my escape from all bullshit in life...
2 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани