N52 B25 X3 E83 2.5si

X серия (E84,F48,F39,F47,E83,F25,F26,E53,E70,F15,E71,F16)

Модератор: Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 267
Регистриран на: 17.01.2007
Местоположение: Бургас
Кара: E34 540i
Мечтае да кара: Z4 M

N52 B25 X3 E83 2.5si

Мнение от p01s0n » 14 Ное 2021, 19:45

Здравейте група
От много време не съм бил активен,но от скоро се сдобих седно х3 и това е повода да искам съвет тук от вас.
Първо искам да се извиня,ако темата не е за тук и нека бъде преместена където трябва.
Четох доста във форума,но според мен е време за нова тема в тази насока.
Има много автосервизи,но аз живея от скоро в София и имам нужда от съвет. Надявам се да се получи хубава дискусия.преди малко пристигнах в София от морето и искам да споделя какво ми се случи. Колата на няколко пъти започва да гуми мощност като развия скорост над 160 км в час. Като я изгася и запаля отново се оправяше,но накрая светна чека и не се оправи повече. Ще прикача 2 клипчета за да ме разберете за какво говоря. Като цяло автомобила няма мощност както преди, не сменя предавките както трябва ( "рита" и превключва по ниски предавки заради липса на мощност). Като се наложи да спра и малко преди автомобила да спре нацяло и колата изгасва. Също така понякога като завивам с ниска скорост и се чуват някакви звуци. Автомобила беше в сервиз и му бяха сменени всички неща които майстора намери за проблемни. По двигателя и скоростната кутия са сменяни само масла, филтри и гарнитура на капака на клапаните.
Не можах да прикача файл и за това са в линк:
https://youtube.com/shorts/jFfQF5Fpuro?feature=share
https://youtube.com/shorts/nnCJLWRv2zU?feature=share
Сервизите които аз съм си набелязал са: Shondy's Garage;
MOPART BMW SERVICE и Mirafiori
Идеята на темата е в кой сервиз ми препоръчвате да я вкарам?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 109
Регистриран на: 28.06.2008
Местоположение: София

Re: N52 B25 X3 E83 2.5si

Мнение от inspite » 15 Ное 2021, 8:51

А този чек, прочетохте ли го в сервиза или това се случи след това. И в трите сервиза може да я закараш, все тая е. Не очаквай чудеса или някакво по специално отношение от някой. Виж ги като локация. Два са в люлин, един в слатина, според това ти къде си и кой може да я погледне по-скоро. В Мопарт не гледат коли с газ, ако твоята има такава.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 910
Регистриран на: 14.07.2013
Местоположение: ул. дупка 1
Кара: S LINE PLUS

Re: N52 B25 X3 E83 2.5si

Мнение от DigitalExile » 15 Ное 2021, 9:31

Mirafiori ги отпиши. (лично мнение)
От трите само в MOPART бих отишъл.
Има и други сервизи освен тези, ако се интересуваш мога да ти дам инфо на ЛС.

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: N52 B25 X3 E83 2.5si

Мнение от Kroki » 15 Ное 2021, 16:01

Влезнала е най-вероятно в авариен режим. Трябва си читава диагностка и хора, които са специализирани в марката и модела. :)
Два от посочените от теб сервизи са такива, отиди в някой от тях.
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Назад към X1/X2/Х3/Х4/X5/X6

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook