Проблем с абс и дсц

X серия (E84,F48,F39,F47,E83,F25,F26,E53,E70,F15,E71,F16)

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 31.01.2021

Проблем с абс и дсц

Мнение от Pavel makarov » 31 Яну 2021, 17:50

Здравейте , описвам едно ходене по мъките с молба за помощ ,ако съм объркал мястото се извинявам .значи какъв е проблема : купих си х5 бензин 3ка 2001 година , обслужване и тн мина и замина но ми светеше чек на спирачките. Нови дискове нови накладки. Не е от това. Отидох в М комплект -стоп машинка , Треело се оправи. Е светна след 30км . Върнах се , взеха оригинална -светна си пак . Карах така две седмици , отидох в дари кар- Треело обучат датчика , обучиха го . След 10дни светна пак. Леко се изнервих,почнах търся тук там спецове , пратиха ме в сервиз до Божурище,там викат софтуера бил стар и за това така. С200 се изнесох от там , като някъде по това време смених два датчика на абс защото освен чек в червено светнаха и двата жълти-авс и дсц май се казваше . Почнах да гледам лошо ,остана да свети само червения чек. Три месеца по късно реших да оправям него ,не че не бях свикнал с него ама...... Та значи в друг сервиз ми обадиха лафа че датчик под волана е заминал. Та го сменихме в резултат на което светнаха и червения и двата жълти като червения първо светеше в живото . Сега отидох при майстор дето хвана замери акомулатора и ми каза че акомулатора е слаб, не подавал достатъчно още в началото макар че пали , препоръча да взема съм акомулатор 70 ампера да го сменим и да се види . Пиша го леко иронично , ще помоля за сериозни коментари и без бъзици,щото в нас само кучето не ме занася. Та.....агм ли да бъде колко ампера , къде да ходя ако и това не реши проблема . От София съм ,кой може да вземе колата да я направи и да спра да сънувам лампи,жълти червени и прочее

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 31.01.2021

Re: Проблем с абс и дсц

Мнение от Pavel makarov » 07 Фев 2021, 10:09

Допълнение -агм акомулатор, остана да свети само червената лампа. Дава грешка спирачни накладки, вторник я дигаме на крика

Назад към X1/X2/Х3/Х4/X5/X6

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook