Екстри за Е70... ?

X серия (E84,F48,F39,F47,E83,F25,F26,E53,E70,F15,E71,F16)

Модератор: Технически модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 940
Регистриран на: 5.06.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: e70 3.5xd 2010 M packet

Re: Екстри за Е70... ?

Мнение от Toneloker » 12 Апр 2011, 0:54

На сняг стават, но все пак не са коли за тази цел. :mhihi:
Изображение

Д-р Хаос
Аватар
Мнения: 1245
Регистриран на: 26.02.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само шестцилиндрови БМВ-та :)

Re: Екстри за Е70... ?

Мнение от cww » 12 Апр 2011, 6:32

E70 3.0SD написа: Лично аз не познавам собственик на Е70 дал последните си пари, но може да има и такива идиоти - гъзар бъди от глад умри :mrgreen:


Не си достатъчно активен в БМВ пространството и не подозираш какви хора има. :mhihi:
NOTHING IS GAINED WITHOUT SACRIFICES AND FREEDOM WITHOUT BLOOD

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 434
Регистриран на: 20.01.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: М5 с шпер, а за Х5 не съм сигурен

Re: Екстри за Е70... ?

Мнение от TPAKTOP » 12 Апр 2011, 7:39

cww написа:
E70 3.0SD написа: Лично аз не познавам собственик на Е70 дал последните си пари, но може да има и такива идиоти - гъзар бъди от глад умри :mrgreen:


Не си достатъчно активен в БМВ пространството и не подозираш какви хора има. :mhihi:

Има ги много такива! Самата тема за протеста против цените на горивата при фона на другите кой как си "пилил" колата не върви! А самия факт че караш БМВ и да ревеш за разход на гориво е смешно! За това в България всеки втори е с БМВ и в Мерцедес а в "Белите страни" само заможните хора си позволяват този "лукс"! Въпрос на манталитет!
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 232
Регистриран на: 26.09.2007
Кара: ше E36 318ш Evolution !!
Мечтае да кара: ///M3

Re: Екстри за Е70... ?

Мнение от slawunder » 12 Апр 2011, 8:51

TPAKTOP написа: За това в България всеки втори е с БМВ и в Мерцедес а в "Белите страни" само заможните хора си позволяват този "лукс"! Въпрос на манталитет!



Веднага го LIKEвам този коментар ... , но за съжаление сме в БГ.....
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Екстри за Е70... ?

Мнение от X5 E70 » 12 Апр 2011, 10:35

TPAKTOP написа:
cww написа:
E70 3.0SD написа: Лично аз не познавам собственик на Е70 дал последните си пари, но може да има и такива идиоти - гъзар бъди от глад умри :mrgreen:


Не си достатъчно активен в БМВ пространството и не подозираш какви хора има. :mhihi:

Има ги много такива! Самата тема за протеста против цените на горивата при фона на другите кой как си "пилил" колата не върви! А самия факт че караш БМВ и да ревеш за разход на гориво е смешно! За това в България всеки втори е с БМВ и в Мерцедес а в "Белите страни" само заможните хора си позволяват този "лукс"! Въпрос на манталитет!


Не съм съвсем съгласен - освен джипки имаме и транспортни средства с които печелим за джипките.
Високата цена на горивото намалява печалбата ни а ниското качество троши камионите ни
Протеста за мен не е дали мога да си позвиля да карам Х5 а че бърка транспортната ми дейност
Съгласете се че мазута по нашите ,,бензиностанции,, няма нищо общо с горивата в Германия че дори и Румъния но пък са на една и съща цена

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 434
Регистриран на: 20.01.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: М5 с шпер, а за Х5 не съм сигурен

Re: Екстри за Е70... ?

Мнение от TPAKTOP » 12 Апр 2011, 12:24

X5 E70 написа:
TPAKTOP написа:
cww написа:
E70 3.0SD написа: Лично аз не познавам собственик на Е70 дал последните си пари, но може да има и такива идиоти - гъзар бъди от глад умри :mrgreen:


Не си достатъчно активен в БМВ пространството и не подозираш какви хора има. :mhihi:

Има ги много такива! Самата тема за протеста против цените на горивата при фона на другите кой как си "пилил" колата не върви! А самия факт че караш БМВ и да ревеш за разход на гориво е смешно! За това в България всеки втори е с БМВ и в Мерцедес а в "Белите страни" само заможните хора си позволяват този "лукс"! Въпрос на манталитет!


Не съм съвсем съгласен - освен джипки имаме и транспортни средства с които печелим за джипките.
Високата цена на горивото намалява печалбата ни а ниското качество троши камионите ни
Протеста за мен не е дали мога да си позвиля да карам Х5 а че бърка транспортната ми дейност
Съгласете се че мазута по нашите ,,бензиностанции,, няма нищо общо с горивата в Германия че дори и Румъния но пък са на една и съща цена

ОК съгласен съм за транспортните фирми! Трябва да има евтин алтернативен обществен транспорт! Но съм сигурен че ако измислят някакво намаление само за горивата като цяло на транспортните фирми никой няма да използва обществения транспорт а пак ще се карат колите и ще се мрънка "колко скъп бил бензина"! Това е въпрос обаче на друга тема! :bchug:
Изображение

Предишна

Назад към X1/X2/Х3/Х4/X5/X6

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook