Въпрос За БМВ Х5

X серия (E84,F48,F39,F47,E83,F25,F26,E53,E70,F15,E71,F16)

Модератор: Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 200
Регистриран на: 29.10.2008
Местоположение: софия
Пол: Мъж
Кара: F31

Re: Въпрос За БМВ Х5

Мнение от бабъл » 29 Мар 2011, 17:30

TPAKTOP написа:
бабъл написа:В интерес на истината,аз като отключа и се кача в колата,чувам,че диска на cd-то започва да се върти и може за това колегата да е решил,че може и да засвири :mhihi:

Ами ако има перо като за грамофон може и да засвири! :mhihi:


Скритата ексра я разкрихме,сега остана някой да каже как се отключва :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 434
Регистриран на: 20.01.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: М5 с шпер, а за Х5 не съм сигурен

Re: Въпрос За БМВ Х5

Мнение от TPAKTOP » 29 Мар 2011, 18:29

бабъл написа:
TPAKTOP написа:
бабъл написа:В интерес на истината,аз като отключа и се кача в колата,чувам,че диска на cd-то започва да се върти и може за това колегата да е решил,че може и да засвири :mhihi:

Ами ако има перо като за грамофон може и да засвири! :mhihi:


Скритата ексра я разкрихме,сега остана някой да каже как се отключва :mhihi:

В интерес на истината съм виждал ключа за отключване на скритите екстри но не знам каталожния номер :dunno: Иначе изглежда така :mhihi: Нчачин на употреба: с все сила по тъблото! :mhihi:
Изображение
Изображение


Аватар
Мнения: 450
Регистриран на: 1.06.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Капак от Е32 на тавана на 34-ката
Мечтае да кара: ЗиЛ-157; АН-12
Детайли за колата: Бяла и стара

Re: Въпрос За БМВ Х5

Мнение от kemakozeE36 » 29 Мар 2011, 20:09

TPAKTOP написа:
бабъл написа:
TPAKTOP написа:
бабъл написа:В интерес на истината,аз като отключа и се кача в колата,чувам,че диска на cd-то започва да се върти и може за това колегата да е решил,че може и да засвири :mhihi:

Ами ако има перо като за грамофон може и да засвири! :mhihi:


Скритата ексра я разкрихме,сега остана някой да каже как се отключва :mhihi:

В интерес на истината съм виждал ключа за отключване на скритите екстри но не знам каталожния номер :dunno: Иначе изглежда така :mhihi: Нчачин на употреба: с все сила по тъблото! :mhihi:
Изображение

Абе не бъзикайте момчето бе, кажете му да ползва оригиналния инструмент за музиката(отзад в багажника отляво в кората седят заводско) :mhihi:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
:mhihi: :mhihi:
Изображение
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 7
Регистриран на: 11.11.2009
Пол: Мъж

Re: Въпрос За БМВ Х5

Мнение от DMS-D » 29 Мар 2011, 21:28

В интерес на истината на е60 със сд чейнджър, като отклучиш почва нещо да ги мести дисковете :D същата хава като заклучиш :D , обаче да се вклучва сд'то :mrgreen: :mrgreen: :smoke: , може да си сложиш една пръчка до вратата и като отваряш да я ползваш си вклучиш сд'то преди да влезеш в колата, ще се чувстваш мн голям :mhihi: :kuku: :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 940
Регистриран на: 5.06.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: e70 3.5xd 2010 M packet

Re: Въпрос За БМВ Х5

Мнение от Toneloker » 29 Мар 2011, 22:19

Направо си вземи 1 голф те са с извънземни екстри и няма да има проблем. ;) :mhihi: :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 70
Регистриран на: 30.01.2010
Местоположение: Sofia, Bourgas
Пол: Мъж
Кара: X5 E70 35d, S8;
Мечтае да кара: X5M
Детайли за колата: super reza4ka!

Re: Въпрос За БМВ Х5

Мнение от E70 3.0SD » 30 Мар 2011, 20:21

Браво попаднал си на точния форум ! В Перник че ти отключиме екстрата веднаго ! Ела на мача Миньоро - Левски и мигай с ксеноните и свири с клаксона да те разпознаеме и после че те оправиме :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 940
Регистриран на: 5.06.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: e70 3.5xd 2010 M packet

Re: Въпрос За БМВ Х5

Мнение от Toneloker » 30 Мар 2011, 20:45

ShutGi написа::clap: :clap: :clap:
Да бе ... Браво на вас :shock: направихте ма на нищичко :yes: питам вас щото бая рових в тоя форум и видях мн неща от вас и за това ва попитах :bowdown: :bowdown:
и питам вас щотото видях тая екстра в една друга Х5-ца и ми е неудобно да питам него щото после той ще расправя на всички за туй тои кат си отвори вратите и му се пуска музиката даго е*а :lol: и за това са обарнах към вас
добре разбрах, че нема да стани тогава ми кажете какви други чудесии мога да направя с тая кола смисал да изглеждам по голям "Гъзар" :D :D иначе друго коже да са праи .... а и ако може да ми пратите някви сайтове за аксесуари смисал аспуси за количката ми до кат съм навил тати за аспуси ми помогнете моля ви са :D :D че може да са откаже секи момент и никой не може да види кой е вътре в колата щото всички стакла са затъмнени моля ви за някои други екстрички дет незнам за тая кола :driving: :driving: АААААААА и моля без да са ебавате :cry: :cry:


Осъзнаваш ли, колко е смешно това с пускането на cd-to? Щом толкова искаш отиди в някоя фирма за Car audio и ги питай. Пък щом искаш да си газар налей 2000 лв в музика(говоря ти за качествен sound, а не баса да кърти), в джанти още 3000(M да са). Ауспуси отиди в някое представителство и си вземи оригинални(може от X5M). Пак, ако искаш наистина да изглежда добре Hamman, Hartge tuning!!! Направо отиди в Overdrive в София, ма събери някой лев, че няма да ти излезе евтино.
Или отивай на Илиенци и пазари на воля. :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 434
Регистриран на: 20.01.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: М5 с шпер, а за Х5 не съм сигурен

Re: Въпрос За БМВ Х5

Мнение от TPAKTOP » 30 Мар 2011, 20:52

ShutGi написа::clap: :clap: :clap:
Да бе ... Браво на вас :shock: направихте ма на нищичко :yes: питам вас щото бая рових в тоя форум и видях мн неща от вас и за това ва попитах :bowdown: :bowdown:
и питам вас щотото видях тая екстра в една друга Х5-ца и ми е неудобно да питам него щото после той ще расправя на всички за туй тои кат си отвори вратите и му се пуска музиката даго е*а :lol: и за това са обарнах към вас
добре разбрах, че нема да стани тогава ми кажете какви други чудесии мога да направя с тая кола смисал да изглеждам по голям "Гъзар" :D :D иначе друго коже да са праи .... а и ако може да ми пратите някви сайтове за аксесуари смисал аспуси за количката ми до кат съм навил тати за аспуси ми помогнете моля ви са :D :D че може да са откаже секи момент и никой не може да види кой е вътре в колата щото всички стакла са затъмнени моля ви за някои други екстрички дет незнам за тая кола :driving: :driving: АААААААА и моля без да са ебавате :cry: :cry:

Човек кажи верно дали си истински? :bowdown: :mhihi: Ако това което го пишеш е самата истина не бързай да тунинговаш щото ако случайно си оправиш правописа е възможно и Е70 да ти купят! :kuku: Може ли бе? :no: Преди години поне искаха диплома за завършено средно образование! :banghead:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 940
Регистриран на: 5.06.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: e70 3.5xd 2010 M packet

Re: Въпрос За БМВ Х5

Мнение от Toneloker » 30 Мар 2011, 21:26

TPAKTOP написа:
ShutGi написа::clap: :clap: :clap:
Да бе ... Браво на вас :shock: направихте ма на нищичко :yes: питам вас щото бая рових в тоя форум и видях мн неща от вас и за това ва попитах :bowdown: :bowdown:
и питам вас щотото видях тая екстра в една друга Х5-ца и ми е неудобно да питам него щото после той ще расправя на всички за туй тои кат си отвори вратите и му се пуска музиката даго е*а :lol: и за това са обарнах към вас
добре разбрах, че нема да стани тогава ми кажете какви други чудесии мога да направя с тая кола смисал да изглеждам по голям "Гъзар" :D :D иначе друго коже да са праи .... а и ако може да ми пратите някви сайтове за аксесуари смисал аспуси за количката ми до кат съм навил тати за аспуси ми помогнете моля ви са :D :D че може да са откаже секи момент и никой не може да види кой е вътре в колата щото всички стакла са затъмнени моля ви за някои други екстрички дет незнам за тая кола :driving: :driving: АААААААА и моля без да са ебавате :cry: :cry:

Човек кажи верно дали си истински? :bowdown: :mhihi: Ако това което го пишеш е самата истина не бързай да тунинговаш щото ако случайно си оправиш правописа е възможно и Е70 да ти купят! :kuku: Може ли бе? :no: Преди години поне искаха диплома за завършено средно образование! :banghead:



Сбъркали са колата техните. Трябваше e36 или e46, че като го гледам му е интересен тунинга, но просто x5 въобще не е за тази работа.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 434
Регистриран на: 20.01.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: М5 с шпер, а за Х5 не съм сигурен

Re: Въпрос За БМВ Х5

Мнение от TPAKTOP » 30 Мар 2011, 21:36

Toneloker написа:Сбъркали са колата техните. Трябваше e36 или e46, че като го гледам му е интересен тунинга, но просто x5 въобще не е за тази работа.

Аз бих оприличил голф 3 като за пича! :mhihi: Наистина все още си мисля че някой се е регнал само да се шегува с нас!
тогава ми кажете какви други чудесии мога да направя с тая кола смисал да изглеждам по голям "Гъзар"

Това няма как да го коментирам!
Изображение

Предишна

Назад към X1/X2/Х3/Х4/X5/X6

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook