БМВ х5 е70 - 20 000км

X серия (E84,F48,F39,F47,E83,F25,F26,E53,E70,F15,E71,F16)

Модератор: Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 434
Регистриран на: 20.01.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: М5 с шпер, а за Х5 не съм сигурен

Re: БМВ х5 е70 - 20 000км

Мнение от TPAKTOP » 08 Яну 2011, 10:47

X5 E70 написа:Ве то и аз за друго мисля кат седна зад волана ма кат ти звънне телефона знаеш че спира музиката веднага, те тогава се чуват осезаемо. Малко е, не е нещо фрапиращо но се чува и дразни
А най-дразнощото е че БМВ е марка с претенции
Не са се постарали ама никак с Х5 и Х6, некво кат конструктор от Млад техник ми идва сглобката
Иначе не е лоша колата, по-добра е от МЛ

В момента съм доста болен но другата седмица ще ти звънна да се раберем нещо да се срещнем и да сложим точка на този спор за скърцащите пластмаси. Колкото и да не ми дреме се ослушвам да не се е разхлопало нещо по окачването или двигателя.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: БМВ х5 е70 - 20 000км

Мнение от X5 E70 » 08 Яну 2011, 15:46

TPAKTOP написа:
X5 E70 написа:Ве то и аз за друго мисля кат седна зад волана ма кат ти звънне телефона знаеш че спира музиката веднага, те тогава се чуват осезаемо. Малко е, не е нещо фрапиращо но се чува и дразни
А най-дразнощото е че БМВ е марка с претенции
Не са се постарали ама никак с Х5 и Х6, некво кат конструктор от Млад техник ми идва сглобката
Иначе не е лоша колата, по-добра е от МЛ

В момента съм доста болен но другата седмица ще ти звънна да се раберем нещо да се срещнем и да сложим точка на този спор за скърцащите пластмаси. Колкото и да не ми дреме се ослушвам да не се е разхлопало нещо по окачването или двигателя.


Човече оздравявай бързо, наблегни на антибитоците - греяно червено вино, греяна ракия :bchug:
За разхлопване не, здрава е техниката изключая Адаптив драйв-а който би требвало вече да е сменен на всички Х5-ци
По двигателя още по-малко, там проблеми не знам да има
Проблемен е интериора

С удоволствие ще пия червено вино с тебе докат решим спора - 0888003048 :bchug:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 434
Регистриран на: 20.01.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: М5 с шпер, а за Х5 не съм сигурен

Re: БМВ х5 е70 - 20 000км

Мнение от TPAKTOP » 08 Яну 2011, 16:48

X5 E70 написа:
TPAKTOP написа:
X5 E70 написа:Ве то и аз за друго мисля кат седна зад волана ма кат ти звънне телефона знаеш че спира музиката веднага, те тогава се чуват осезаемо. Малко е, не е нещо фрапиращо но се чува и дразни
А най-дразнощото е че БМВ е марка с претенции
Не са се постарали ама никак с Х5 и Х6, некво кат конструктор от Млад техник ми идва сглобката
Иначе не е лоша колата, по-добра е от МЛ

В момента съм доста болен но другата седмица ще ти звънна да се раберем нещо да се срещнем и да сложим точка на този спор за скърцащите пластмаси. Колкото и да не ми дреме се ослушвам да не се е разхлопало нещо по окачването или двигателя.


Човече оздравявай бързо, наблегни на антибитоците - греяно червено вино, греяна ракия :bchug:
За разхлопване не, здрава е техниката изключая Адаптив драйв-а който би требвало вече да е сменен на всички Х5-ци
По двигателя още по-малко, там проблеми не знам да има
Проблемен е интериора

С удоволствие ще пия червено вино с тебе докат решим спора - 0888003048 :bchug:

Мерси колега ама за сега съм само на антибиотици но оещавам чем ще превключим и на вино! :bchug: Ще звънна!
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 355
Регистриран на: 8.07.2003
Местоположение: София

Re: БМВ х5 е70 - 20 000км

Мнение от Mr.White » 24 Яну 2011, 17:19

Мда и мойте пластмаси на конзолата зеха да поскръцват,май ще трябва да увеличавам музиката.Иначе колата е супер,само ме е яд,че не взех 3.5д.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: БМВ х5 е70 - 20 000км

Мнение от X5 E70 » 24 Яну 2011, 19:00

Mr.White написа:Мда и мойте пластмаси на конзолата зеха да поскръцват,май ще трябва да увеличавам музиката.Иначе колата е супер,само ме е яд,че не взех 3.5д.


Нема се пУашиш :yes:
С ТРАКТОР-а и Donq кат се постопли ше ги разкостиме некоя събота и ше ги оправиме. Само дет си загубих 2 години с камор, милите тия и да затискат зелето не стават
Не съжалявай, скоро карах 4.0d LCI и честно казано не видях особена разлика с моята 3.0d. И логично, мотора е един и същ

П.П. Последно си оправих скърцащите кори на облегалките на предните седалки

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 434
Регистриран на: 20.01.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: М5 с шпер, а за Х5 не съм сигурен

Re: БМВ х5 е70 - 20 000км

Мнение от TPAKTOP » 24 Яну 2011, 19:08

X5 E70 написа:
Mr.White написа:Мда и мойте пластмаси на конзолата зеха да поскръцват,май ще трябва да увеличавам музиката.Иначе колата е супер,само ме е яд,че не взех 3.5д.


Нема се пУашиш :yes:
С ТРАКТОР-а и Donq кат се постопли ше ги разкостиме некоя събота и ше ги оправиме. Само дет си загубих 2 години с камор, милите тия и да затискат зелето не стават
Не съжалявай, скоро карах 4.0d LCI и честно казано не видях особена разлика с моята 3.0d. И логично, мотора е един и същ

П.П. Последно си оправих скърцащите кори на облегалките на предните седалки

Айде верно да се съберем някъде на планина с джиБовете на пролет че като си пийнеме да почнем да се оплакваме! Дори имам предложение понеже всички сме от различни краища мястото да бъде географския център на България - Габрово?
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: БМВ х5 е70 - 20 000км

Мнение от X5 E70 » 24 Яну 2011, 20:08

TPAKTOP написа:
X5 E70 написа:
Mr.White написа:Мда и мойте пластмаси на конзолата зеха да поскръцват,май ще трябва да увеличавам музиката.Иначе колата е супер,само ме е яд,че не взех 3.5д.


Нема се пУашиш :yes:
С ТРАКТОР-а и Donq кат се постопли ше ги разкостиме некоя събота и ше ги оправиме. Само дет си загубих 2 години с камор, милите тия и да затискат зелето не стават
Не съжалявай, скоро карах 4.0d LCI и честно казано не видях особена разлика с моята 3.0d. И логично, мотора е един и същ

П.П. Последно си оправих скърцащите кори на облегалките на предните седалки

Айде верно да се съберем някъде на планина с джиБовете на пролет че като си пийнеме да почнем да се оплакваме! Дори имам предложение понеже всички сме от различни краища мястото да бъде географския център на България - Габрово?


Аз съм ЗА, нека и колегите с Х-ксовете да се изокат :D

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 5.12.2009
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: X5 E70 Xdrive35d M

Re: БМВ х5 е70 - 20 000км

Мнение от BMW X5 E70 » 24 Яну 2011, 22:09

Това не е никак лоша идея да се съберем на една Х среща ! Пък било то и някъде по БГ .

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 355
Регистриран на: 8.07.2003
Местоположение: София

Re: БМВ х5 е70 - 20 000км

Мнение от Mr.White » 24 Яну 2011, 23:04

Габрово става тамън може да хванеме Десо да ги пастира,ма трябва да останем 5 дена и се плаша да не се отровим от пиене... :)

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: БМВ х5 е70 - 20 000км

Мнение от Kroki » 24 Яну 2011, 23:13

Ако е лятото, ще ви викна да дойдете до вилата да пием по едно студено пиво. Ще ви заведа и по хубавите вирове до с.Гумощник, пък и паметника на титаник ще видите ;P. Навити ? :lalala: Ако сте уморени, може да ударите един сън. Разполагам със 5 двойни легла в 3 стаи и хубав двор, ако искате да спите във хотел 1000 звезди :mhihi: . Цената на нощувката ще е : да сте хора с чувство за хумор и пламък в очите :winky:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Предишна

Назад към X1/X2/Х3/Х4/X5/X6

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook