БМВ 118 I проблем с желюзите и старт стоп система.

1-серия (E81, E82, E87, E88, F20, F21)

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 22.01.2022

БМВ 118 I проблем с желюзите и старт стоп система.

Мнение от Stanimir Yordanov » 22 Яну 2022, 15:30

Здравейте,

Моля за помощ имам грешка 2FOD, Radiator Blind Activaton (GLE).
С други думи не се отварят желюзите зад бъбреците. Малко предистория имах лек сблъсък с чакал на автомагистрала Тракия и се наложи да сменя предна броня и Желюзите, който взех бяха от автоморга.
Сложихме ги оправихме колата и не даваше никакви проблеми освен с термостата. След това смених и термостата но вече даваше тази грешка к наистина не отваря желюзите пробвах с диагностика и има опция да зададе автоматично да ги отвори, ни не стана нищо не се отварят. За капак и старт стоп системата ми спря са работи, смених акумолатора оказа се, че е слаб обучихме я на диагностика прие всичко и пак не иска да спира автоматично на светофарите. Чудя се Сали пък няма нещо общи някой датчик нещо да се е прецакал или някой бушон.
Моля зя помощ и съвет в Пинеделник влиза 5 сервиз за 2 месеца и тези жалюзи никои тук не може да разбере какъв им е проблема а в М Кар ще ме съдерат от пари ако отида. Просто моля за съвет за да кажа на сервиза какво да търсят ако някой е имал подобен проблем.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10389
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: БМВ 118 I проблем с желюзите и старт стоп система.

Мнение от Leon » 26 Яну 2022, 14:50

Ти досега си ги дал парите за Мкар поне двойно. Вкарай си колата в официален сервиз, може да е някаква комуникационна грешка или сензор, които друг сервиз или няма да хване или няма да им се занимава.
Never mistake motion for action...

Назад към 1-ва Серия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook