Мултимедия Android 10.25" проблеми с оригинална CCC

1-серия (E81, E82, E87, E88, F20, F21)

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 7
Регистриран на: 23.05.2013
Пол: Мъж

Мултимедия Android 10.25" проблеми с оригинална CCC

Мнение от pelikana » 27 Май 2021, 11:00

Здравейте, надявам се да не повтарям някоя тема, но опитах да потърся и не открих подобна такава. Имам следният казус с оригиналния модул и разбира се китайската мултимедия (от която не мисля, че е проблема). Колата е Е87 2005г. 120D. При покупката дисплеят на навигацията не работеше. Прецених да си сложа китайска мултимедия вместо да търся оригинален 6.5" дисплей. Сега обаче казусът е следният. Колата е със сменен модул CCC Professional (1 cd + 1 dvd), който е от Е60. Прочетох колата с INPA кодиран е уж, както трябва. Звука си ми работи (само радио), обаче направя ли опит да влезна в Оригиналното меню през Китаеца или стои на черен екран или ми дава хоризонтални цветни линии. Idrive + волан си работят коректно в андроида. Андроида чете от колата информация също разход, км, скорост и т.н. Но оригиналното меню не се зарежда. Влизах в системните настройки на андроида сменях вида на навигацията, но все така си стои. При едните е черен екран, при други е черен екран, но излизат цветни хоризонтални линии все едно е изгорял. Възможно ли е проблема да е в кабела Андроид към Модул (10 пин CCC) или да е нещо по самият модул изгоряло свързано с видеокарта/видеодрайвер?

Назад към 1-ва Серия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook