Блокирала навигация

1-серия (E81, E82, E87, E88, F20, F21)

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 1.07.2020
Пол: Мъж

Блокирала навигация

Мнение от peterhristov » 01 Юли 2020, 9:21

Здравейте,
Най-напред се извинявам, ако тук не е подходящото място за тази тема и ще се радвам, ако някой модератор я премести там където ще получа повече информаци.

Имам BMW 1ва серия 2012-та (F20) и се хванах да си обновявам навигацията с Europe Move 2019. Успях да се докопам до FCC кода на самата 2012-та навигация, записах си навигацията на флашка и самия ъпдейт започна. За съжаление стоя дълго време на 0% (нещо което в последствие разбрах, че е нормално да е на 0% дори до 15-тата минута) и отказах самия ъпдейт.

В момента ми казва "Start update", но FCC кода който имам за 2012-та вече не действа. Предполагам, че то все пак е захапало нещо от навигацията на 2019-та година и ми иска може би FCC код за новата навигация. Код който нямам и който не успях да генерирам с различните FCC генератори посочени от различни теми.

Опитах всякакви различни варианти, но без успех и в момента съм с блокирана навигация което е супер досадно защото постоянно ми иска да я обновя а аз не знам FCC кода. Ако не му кажа "Cancel" не ми пуска дори парктроника....

Ако има някакво значение, от Троян съм. Ако е нужно, ще направя и видео на целия процес.

Поздрави!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10439
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Блокирала навигация

Мнение от Leon » 15 Юли 2020, 13:12

Бил си с много стара версия на навигацията. В темата за ъпдейтите специално е улказано, че ако си с много стара версия е много вероятно да не се получи. Отиди при някой от колегите, които се занимават с диагностика и ъпдейти, за да види какво е положението и да ти я "налее" през ОБД-то.
Never mistake motion for action...

Назад към 1-ва Серия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook