Bmw 118d

1-серия (E81, E82, E87, E88, F20, F21)

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 25.10.2015
Пол: Мъж

Bmw 118d

Мнение от Wretched » 25 Окт 2015, 20:38

Добър вечер ,надявам се да не съм прекалено досаден в този форум отново,но искам да попитам спазарих едно бмв 118д ...122к.с. края на двехиляди и шеста декември месец,дизелче,на около 200 хиляди дошло таман в българия от швейцария.Та ще го купувам ,но ме интересува какво да гледам ,че това е поредният непонятен за мене автомобил още повече ,че карам от 10-ет години само на бензин и ми е една пълна мъгла.Много ли са му килиметрите за тази осем годишна кола,трябва ли да се притеснявам за веригата??Трябва ли да я сменя ,разхода на автмобили да ли е така както е даден по технически характеристики http://www.auto-data.net/bg/?f=showCar&car_id=9802
Толкова ли е зле електрониката както съм чувал от тук от там,защото напънат който ще му се случи след като го взема ще е му е като за първи път,все пак ще го карам доста повече градско.
Мерси предварително !!!.
За да разберете колко съм зле дори незнам какво "Е" и числата след него какви са ,81или 86 или 87 направо дори незнам как ще се оправя с всичките му копчета и тем подобни

некъв ентусиаст
Аватар
Мнения: 3687
Регистриран на: 29.03.2009
Местоположение: Добрич
Пол: Мъж
Кара: F02 750iL

Re: Bmw 118d

Мнение от Ilko Ivanov » 25 Окт 2015, 20:55


Назад към 1-ва Серия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook