проблем с парктроник (PDC)

1-серия (E81, E82, E87, E88, F20, F21)

Модератор: Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 503
Регистриран на: 26.10.2011
Местоположение: Русе
Мечтае да кара: e46 330i

проблем с парктроник (PDC)

Мнение от minimalcoholic » 22 Апр 2014, 14:58

Здравейте колеги, преди известно време ми се прецака модула на парктроника. Реших да го извадя от мястото му (зад заден десен стоп) и се оказа, че цялото отделение е пълно с вода. Помъчихме се да оправим платката, но не се получи, следователно трябва да търся нов или втора употреба. Някой запознат ли е дали модул за парктроник от е46 ще пасне на е87 ? Благодаря предварително !
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3949
Регистриран на: 18.07.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '12 BMW F10
Мечтае да кара: самолет

Re: проблем с парктроник (PDC)

Мнение от oci » 23 Апр 2014, 22:46

minimalcoholic написа:Здравейте колеги, преди известно време ми се прецака модула на парктроника. Реших да го извадя от мястото му (зад заден десен стоп) и се оказа, че цялото отделение е пълно с вода. Помъчихме се да оправим платката, но не се получи, следователно трябва да търся нов или втора употреба. Някой запознат ли е дали модул за парктроник от е46 ще пасне на е87 ? Благодаря предварително !


нищо общо колега от е46 няма да стане, търси или от единичка или от е90, 91, и т.н, а това което ти се е случило е на 90 процента при всички единички, там е пълно с вода протича от стопа и обикновенно освен модула на парктроника заминава и модула за комфортния ключ, и той стои там до него ако колата е с такъв.
Иначе аз имам такъв модул :yes:

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 7.01.2020
Пол: Мъж
Кара: 120d'06

Re: проблем с парктроник (PDC)

Мнение от hzhelev » 27 Яну 2020, 21:25

Здравейте, колеги!
Темата е старичка, ама моята болка настъпи сега. Та въпросът ми е следният: Задължително ли трябва да гледам номерата на модула, който ще купя да съвпада с моят или не е нужно? И ако взема с различен номер ще трябва ли обучение?


Благодаря предварително!

Назад към 1-ва Серия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook