Бмв 120Д

1-серия (E81, E82, E87, E88, F20, F21)

Модератор: Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 657
Регистриран на: 9.06.2008

Re: Бмв 120Д

Мнение от Koliu » 05 Май 2010, 10:17

Mollov написа:Това за Е87 или Е90 говориш, че не може да се сяда отзад? щото аз съм 1.90 и зад мен може да се сяда... не казвам комфортно и да си шириш краката, ама финни моми и други не-едри рогати добитъци се сбират... веднъж съм возил две моми и един пич и не им беше най-зле...

Та... сравнявал съм го с Е90... същата история.... има някви смешни (не 10!) см разлика...


Изглежда твоята е по-широка от тази, която съм карал аз :D
Колега, пак казвам по моите критерии за комфорт в 1-цата отзад не може да седне никой, ако отпред е някой от 180 см + . В голф класа няма по-тясна отзад от 1-цата - Голф, Астра, А 3 и което се сетиш още от тази клас е осезаемо по-широко отзад. Може би това се дължи на концепцията надлъжно разположен двигател/задно предаване...
Друг е въпроса, че едва някой си купува 1-ца с идетя да вози 5 човека постоянно, така ,че този показател е малко безмислен за този клас автомобили. Важното е, че отпред е супер комфортно.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Бмв 120Д

Мнение от Mollov » 05 Май 2010, 10:20

Koliu написа:Друг е въпроса, че едва някой си купува 1-ца с идетя да вози 5 човека постоянно, така ,че този показател е малко безмислен за този клас автомобили. Важното е, че отпред е супер комфортно.


:yes:

Предишна

Назад към 1-ва Серия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook