Въпрос относно застраховката на моята Е87 и задната чистачка

1-серия (E81, E82, E87, E88, F20, F21)

Модератор: Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 540
Регистриран на: 20.12.2008
Местоположение: посред Витоша
Пол: Мъж
Кара: Трамвай по Графа
Мечтае да кара: Подводница
Детайли за колата: F10 530 xd

Re: Въпрос относно застраховката на моята Е87 и задната чистачка

Мнение от icog » 10 Фев 2010, 0:10

Тя влиза ама ти плащаш.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 422
Регистриран на: 12.07.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW F10 535xd LCI

Re: Въпрос относно застраховката на моята Е87 и задната чистачка

Мнение от lusienk » 11 Фев 2010, 14:09

chocaseto85 написа:
lusienk написа:В Бул Инс , колата трябва да ти е застрахована за над 50хил. и можеш да ползуваш официален сервиз. Там няма нужда от валутно каско или години на колата.


това са пълни глупости колега !!!!моята кола е за 7000 лв и е валутно и влиза навсякаде и дару и камор а аз карам опел корса !!! :)

Ще ми уточниш ли , кое точно от това , което съм написал са глупости за тебе? Че без да имам валутно каско ползувам афициален сервиз на БМВ без да плащам (с възлагателно писмо ) или нещо друго.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 273
Регистриран на: 29.06.2009
Пол: Мъж
Кара: квото му падне :)

Re: Въпрос относно застраховката на моята Е87 и задната чистачка

Мнение от chocaseto85 » 11 Фев 2010, 20:01

lusienk написа:
chocaseto85 написа:
lusienk написа:В Бул Инс , колата трябва да ти е застрахована за над 50хил. и можеш да ползуваш официален сервиз. Там няма нужда от валутно каско или години на колата.


това са пълни глупости колега !!!!моята кола е за 7000 лв и е валутно и влиза навсякаде и дару и камор а аз карам опел корса !!! :)

Ще ми уточниш ли , кое точно от това , което съм написал са глупости за тебе? Че без да имам валутно каско ползувам афициален сервиз на БМВ без да плащам (с възлагателно писмо ) или нещо друго.


КОЛЕГИ КАКВО НЕ РАЗБИРАТЕ ИМАТЕ ВАЛУТНО КАСКО КОЛАТА ВЛИЗА С ВЪЗЛАГАТЕЛНО !!!!И ЗА ОТОЧНЕНИЕ НЕ САМ ПЛАЩАЛ ИМА КОЛАТА ВЪЗЛАГАТЕЛНО АКО ИСКАТЕ ДА ВИ СНИМАМ ВЪЗЛАГАТЕЛНИТЕ ДА ВИ ГИ ПОКАЖА !!!АКО ИСКАТЕ ЗВЪНЕТЕ ДА ВИ ГО ОБЯСНА ПОДРОБНО :0887-544-192 МЛАДЕН !!!ЗАНИМАВАМ СЕ С ЗАСТАХОВКИ ОТ ДОСТА ВРЕМЕ И РАБОТЯ С ЕДИН ОТ НАЙ ГОЛЯМИЯ БРОКЕР :)
Оригинални масла,консумативи и авточасти:)ПРОМО МАСЛА И ФИЛТРИ-
http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewt ... 3&t=172196

Предишна

Назад към 1-ва Серия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook