Проблем с парно при ретрофит на MMI

7-ма серия ('02 - '09)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 739
Регистриран на: 22.08.2004
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: F20 116d / F01 750i xDrive
Мечтае да кара: Колело

Проблем с парно при ретрофит на MMI

Мнение от Sivako » 09 Май 2021, 19:55

Здравейте колеги, смених си MMI дисплея и ASK с фейслифтови такива за да си изкарам AUX, след като разбрах че трябва да сменя и антената за да имам работещ аукс за момента се отказах но, днес се качих и пуснах климатроника на макс, почна да духа но не е това което беше. Помислих си че нещо е запекъл вентилатора, отворих една иста и го тествах, след като му задам 100% си духа както трябва когато теста приключи пак си остава слабото духане. Кодирах прекодирах.... цял ден си играх и нищо. След като видях тея неща на снимката
ihka copy.png
в моят случай са на LOW, Въпросът ми е как мога да ги превключа/кодирам на HIGH щото времето загрява и никак не ме кефи да не мога да се охладя с часове :)


Благодаря ви
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 670
Регистриран на: 20.04.2008
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: 2008 X5 30d
Мечтае да кара: M-power

Re: Проблем с парно при ретрофит на MMI

Мнение от doncheff » 20 Май 2021, 11:45

Sivako написа:Здравейте колеги, смених си MMI дисплея и ASK с фейслифтови такива за да си изкарам AUX, след като разбрах че трябва да сменя и антената за да имам работещ аукс за момента се отказах но, днес се качих и пуснах климатроника на макс, почна да духа но не е това което беше. Помислих си че нещо е запекъл вентилатора, отворих една иста и го тествах, след като му задам 100% си духа както трябва когато теста приключи пак си остава слабото духане. Кодирах прекодирах.... цял ден си играх и нищо. След като видях тея неща на снимката
ihka copy.png
в моят случай са на LOW, Въпросът ми е как мога да ги превключа/кодирам на HIGH щото времето загрява и никак не ме кефи да не мога да се охладя с часове :)


Благодаря ви

Като натискаш няколко пъти AUTO не се ли сменя на medium, high и low?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6141
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: Regensburg
Пол: Мъж
Кара: Е30Е36Е39E34<---E63E65

Re: Проблем с парно при ретрофит на MMI

Мнение от ares2 » 18 Сеп 2021, 23:29

нещо не е кодирано както трябва. истата теста не е достатъчен.
имах подобен проблем на кола със сменена дирекция..
после всичко си се намести
Изображение

Назад към Е65/E66

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook