ключа спря да отключва и заключва колата

7-ма серия ('02 - '09)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 16.01.2021
Пол: Мъж

ключа спря да отключва и заключва колата

Мнение от nikolag » 16 Яну 2021, 18:37

Здравейте колеги колата ми е bmw e65 /735i -2002 г. Спря да работи ключа , отключвам и заключвам от малкото ключе , какво може да се направи по въпроса вече седмица съм така , батерията е сменена също така ключа излъчва сигнал но колата не го приема какво да правя .

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6141
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: Regensburg
Пол: Мъж
Кара: Е30Е36Е39E34<---E63E65

Re: ключа спря да отключва и заключва колата

Мнение от ares2 » 19 Яну 2021, 10:03

трябва да се прочете колата и да се види
най добре иди при хора занимаващи се с ключове на коли и пак се увери, че този ключ действа коректно
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 739
Регистриран на: 22.08.2004
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: F20 116d / F01 750i xDrive
Мечтае да кара: Колело

Re: ключа спря да отключва и заключва колата

Мнение от Sivako » 10 Май 2022, 21:21

При мен имаше същият проблем, изгуби ми дистанционното, keyless и comfort acces-а. На диагностика нямаше никакви грешки ключа си излъчваше, даже направих нов като ме убеждаваха че проблема е в ключа . След година обикаляне по сервизи ключари и тнт проблема беше отстранен. Едно от първите и последни неща които направих бе това да сменя антената в задната колонка. Да ама те били две антени една в лявата и една в дясната :roll: Първо бях сменил едната антена и я бях отписал като проблем но една прекрасна вечер се събудих в 3 сутринта отворих realoem и видях че антените са две а аз бях сменил не тази която трябва :banghead: , на другият ден взех една антена смених я и си нямаш на представа колко съм се радвал че колата се заключи с дистанционното след година мъки с ръгане на ключа в бравата :lol: . Не съм сигурен коя беше за ключа дясна или лява но ако ключа ти излъчва не е лошо да си провериш антената.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1057
Регистриран на: 10.10.2008
Местоположение: Видин
Пол: Мъж
Кара: E65 black- sport package

Re: ключа спря да отключва и заключва колата

Мнение от racing_team_vidin » 25 Май 2022, 13:36

първо опитай да сложиш ключа в горната част на задното стъкло, и пробвай дали се заключва и отключва

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 259
Регистриран на: 26.10.2007
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: BMW 525

Re: ключа спря да отключва и заключва колата

Мнение от iamatuning » 01 Авг 2022, 20:02

racing_team_vidin написа:първо опитай да сложиш ключа в горната част на задното стъкло, и пробвай дали се заключва и отключва

+1

Назад към Е65/E66

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook