Сервиз за гърнета и ремонтни дейности от всякакъв вид

7-ма серия ('02 - '09)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 112
Регистриран на: 23.09.2014
Пол: Мъж

Сервиз за гърнета и ремонтни дейности от всякакъв вид

Мнение от 0000A6 » 24 Авг 2020, 13:11

Здравейте. Интересувам се, къде бих могъл да отида в София за да ми свалят по някакъв начин гърнетата, тъй като гайките към шпилките на тръбите са се заоблили от ръжда и няма развиване. След това ще ми трябва да ми се подмени карето на кардана и да се погледне висящия лагер. Трябва ми сервиз, в който могат да направят нещата накуп. Предлагаха ми в различни сервизи да са режели тръбите след катализаторите и да съм я карал така до сервиз да ми сменят карето и после да съм се върнал да ги заварят. Или пък да ги развивали от към колекторите и след дова да се мъчели да ги развият/разпробият.... Колата е Е65 735i.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 146
Регистриран на: 1.08.2019
Местоположение: Благоевград
Пол: Мъж
Кара: ВАЗ 2106 Turbo / BMW E46 330xi
Мечтае да кара: E30 M3 SPORT EVOLUTION / Е36 М3 / E46 M3
Детайли за колата: E36 - M43B18 --> M50B20 (Продадена)

Re: Сервиз за гърнета и ремонтни дейности от всякакъв вид

Мнение от DiscontroL » 24 Авг 2020, 15:37

Не знам къде можеш да отидеш, но мога да ти кажа как според мен е най-правилно да стане. Отиваш на място, където се занимават с гърнета да ти отрежат старите шпилки и после да ги сменят с нови шпилки(или болтове) и гайки. След това отиваш в сервиз където могат да ти оправят кардана.. :)
Race cars is my escape from all bullshit in life...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 241
Регистриран на: 30.10.2013
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: '02 E46 325i
Детайли за колата: сива

Re: Сервиз за гърнета и ремонтни дейности от всякакъв вид

Мнение от empar » 24 Авг 2020, 16:24

Има си цял раздел във форума за сервизи в София, занимаващи се основно с БМВ-та, където със сигурност ще ти свършат работа.
Дори да се изисква специфична дейност по изпускателната система(не е за всеки и неслучайно си има отделни сервизи за това), си имат доверени хора, при които да те пратят, да ти я закарат те самите и приберат обратно или да я закараш на платформа, така че да изгубиш минимум от своето време. ;)

пп. Разни виртуозни онанисти като радиал, ем-комплект 33, дунев и т.н. "ремонтират и разбират" всичко по всички марки автомобили, но аз там не бих си закарал 7-цата! :bchug:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 112
Регистриран на: 23.09.2014
Пол: Мъж

Re: Сервиз за гърнета и ремонтни дейности от всякакъв вид

Мнение от 0000A6 » 25 Авг 2020, 8:35

empar написа:Има си цял раздел във форума за сервизи в София, занимаващи се основно с БМВ-та, където със сигурност ще ти свършат работа.
Дори да се изисква специфична дейност по изпускателната система(не е за всеки и неслучайно си има отделни сервизи за това), си имат доверени хора, при които да те пратят, да ти я закарат те самите и приберат обратно или да я закараш на платформа, така че да изгубиш минимум от своето време. ;)

пп. Разни виртуозни онанисти като радиал, ем-комплект 33, дунев и т.н. "ремонтират и разбират" всичко по всички марки автомобили, но аз там не бих си закарал 7-цата! :bchug:

Не съм се сетил за раздела с доверени сервизи :) благодаря за насоката. Вчера бях в Плевен и дам ми свалиха и подмениха с нови гайките. Сега ще видя, къде да отида за да сменя карето и висящия лагер на кардана.
Иначе и аз много съм се наплашил от "майстори" по сервизите и да това ходя до Плевен за да ми сменят нещо или обслужат колата.

Назад към Е65/E66

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook