Проблем аларма 730д Individual

7-ма серия ('02 - '09)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 19.08.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW 730 Individual
Мечтае да кара: БМВ Х6

Проблем аларма 730д Individual

Мнение от Mlekanov » 20 Окт 2010, 15:01

здравеите колеги,
имам проблем с алармата, когато си заклю4а колата и след няколко минути запо4ва да свури алармата. Голями ядове сяка нощ.
Другият проблем които имам е миризмата на дим в купето, се едно ауспуха ми е вкаран вътре.
Ако някои може да помогне е добре дошьл.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1223
Регистриран на: 9.02.2009
Пол: Мъж
Кара: Е71 30д
Мечтае да кара: Ф06
Детайли за колата: AW/Bl/8sp/M steering wh/paddles/

Re: Проблем аларма 730д Individual

Мнение от stankata777 » 20 Окт 2010, 23:45

Добре дошъл във форума,колега!

Другият проблем които имам е миризмата на дим в купето, се едно ауспуха ми е вкаран вътре.
Ако някои може да помогне е добре дошьл.[/quote]


Единственото,което ми идва наум,е че ако миризмата на дим от ауспуха се усеща в автомобила, само когато климатика е включен,то явно някъде е спукана генерацията и вентилацията вкарва дима в купето...... :)
gone,but not forgotten:
E36 grey
E90 monaco blue

ентусиаст
Аватар
Мнения: 805
Регистриран на: 13.06.2006
Местоположение: Пловдив

Re: Проблем аларма 730д Individual

Мнение от pironkov » 21 Окт 2010, 11:20

Mlekanov написа:здравеите колеги,
имам проблем с алармата, когато си заклю4а колата и след няколко минути запо4ва да свури алармата. Голями ядове сяка нощ.
Другият проблем които имам е миризмата на дим в купето, се едно ауспуха ми е вкаран вътре.
Ако някои може да помогне е добре дошьл.

Относно алармената система в повечето случаи се задейства от датчика който е на предният капак. Тъй като е на една планка тя леко се изкривява надолу и не прави хубав контакт и се активира алармата. Вдигаш го нагоре и проблемът се решава по принцип.

Потребител
Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 11.05.2010
Пол: Мъж

Re: Проблем аларма 730д Individual

Мнение от fittipaldi » 23 Окт 2010, 16:57

проблема с изг.газове е много вероятно да е от спукан испускателен колектор .При мен беше така .интересното беше че самите газове при вдигнат капак не се виждаха само при рязко натискане на гаста се появяваше малко облаче :evil: при е60 с този мотор е масов проблем.ремонта е към 800 лв

Назад към Е65/E66

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook