Design Battle - The PIG vs The Swan

7-ма серия ('02 - '09)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Design: Е65 преди или фейсов

The PIG
6
29%
The Swan
15
71%
 
Общо гласове : 21
ентусиаст
Аватар
Мнения: 894
Регистриран на: 19.09.2008
Местоположение: Burgas
Пол: Мъж
Кара: **** ми янко
Мечтае да кара: CL65 AMG

Design Battle - The PIG vs The Swan

Мнение от LizarD » 02 Юни 2023, 15:59

Или за родолюбците - Битка в дизайните - Прасето срещу Лебеда.

Привет, отдавна не бях пускал от моите противоречиви теми. За някои пиша интересни и различни неща, за други изключителни глупости. Моля тези които не харесват темата да не я усират и унищожават - и без това не съм в е цветущо настроение...

Допитвам се до вас, защото се чудя, дали има друг като мен, на който Е65 преди фейса ( Прасенцето ) е по красиво от фейслифта ( Лебеда ) . Реших така да ги именувам, защото наистина разликата на пръв поглед е в полза на фейса. Колата е доста по елегантна и изглежда съвременна. НО.. Но.... Има едно основно нещо което гледам във всяка едно бмв и то е именно агресията която излъчва самия автомобил. В пъти ме кефи повече преди фейса..
Крис Бенгълс е моят светец :lol: :lol: :shock: Знам че нещо не е наред с мен, но и 6-цата е брутална и е60 е ненормална като дизайн особено фейса.

Моят вот е в полза на е65 преди фейса.

Та.. Споделете вие как виждате е60 в най добрия и вид.

Силно се надявам да се получи издържана и интересна тема.
Изображение

Слагам тук една красавица за разкош.

Изображение
Последна промяна LizarD на 02 Юни 2023, 20:49, променена общо 1 път
Изображение
Изображение

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Design Battle - The PIG vs The Swan

Мнение от Top Gun Maverick » 03 Юни 2023, 3:19

Не знам кой освен теб е гласувал за преди фейса, вероятно е объркал отговора или е втория ти акаунт. Грозотата във фаровете на пре фейса я няма никъде, леко в 6-цата, но тя компенсира със страница и задница, Е60 е мноооого далеч от грозотата на това нещо. Фейсът си е ок. Но това не пречи да си караш Пре фейса, при добра оферта аз също бих го карал, ама не бъркай нещата с това въпрос на вкус както казало кучето. Тука дилема за отговорите не мисля, че може да съществува. То затова и така си го написал с прилагателни, да може още някой освен теб да даде шанс на тези грозни фарове, иначе нямаше кой да гласува по подобен начин. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 159
Регистриран на: 22.04.2009
Местоположение: Варна
Кара: M57, N52, S65

Re: Design Battle - The PIG vs The Swan

Мнение от tintirimintiri » 03 Юни 2023, 5:38

e60 от първите, без пакет с тази броня в долната си част ми изглежд като със изпочупени зъби, по същия начин като е65 в лошо състояние.
дали пре или фейс няма значение, по-важно цялостното състояние на колата. Иначе фейса е една идея по-приятна.
П.С ако си фен на модела според мен е много важно да е близко до перфектно състояние, иначе не носи стойност и радост.

Алфа Въшкар
Аватар
Мнения: 222
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ч
Мечтае да кара: Countach през 80-те

Re: Design Battle - The PIG vs The Swan

Мнение от sme666ko » 03 Юни 2023, 10:00

Top Gun Maverick написа:Не знам кой освен теб е гласувал за преди фейса, вероятно е объркал отговора или е втория ти акаунт.

Не бе, аз бях. :mhihi: И тук ще бъда забъркан в мултиакаунтинг скандал.
На мен също Е65 пре фейс като цяло ми харесва повече от фейсовото. Особено задницата. Фейслифт предницата наистина е по-хармонична, бъбреците ми харесват повече, но пък стоповете в капака някак си развалят дупарата, която иначе прилича на 6 серия. Е60/63/64 също ги харесвам много, та и аз като колегата съм от феновете на Бенгъл.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 891
Регистриран на: 7.12.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: BMW 320 Touring

Re: Design Battle - The PIG vs The Swan

Мнение от SpeedyMan » 03 Юни 2023, 12:33

За мен и онази, която се води "Грозна" е приемлива. Понеже си има препратки към дизайна на BMW 2000 от 70-те години.

За разлика от сегашната актуална 7-ца, която е ултра грозна и не-БМВ, нищо общо с онова, което ме е грабнало в марката. Прилича на фалшив ролс, естествено от Алиекспреса.
Изображение Изображение
Изображение BMW 320d Touring Изображение MB A170 CDI

Назад към Е65/E66

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook