Проблем с Е66

7-ма серия ('02 - '09)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 23.03.2012
Пол: Мъж

Проблем с Е66

Мнение от ilanium7 » 10 Юни 2012, 18:04

Здравейте колеги,
след дълго търсене и пресяване от месец съм собственик на Е66 :driving: ....уникален автомобил,напук на всички съвети от приятели за "таралеж в гащите" с тази кола....
Автомобила се оказа много запазен и поддържан и друго освен смяна на масло и филтри не съм правил....
Преди няколко дни сутринта преди да тъгна на път ми се видяха предните гуми леко спаднали,отидох да ги видя и по пътя излезна грешка на дисплея Run Flat Indicator Failure....
Гумите бяха наистина спаднали,напомпиха се и от сервиза ми казаха,че трябва да се покара малко автомобила и съобщението ще изчезне...
ама не....не изчезна... :bang: ....предполагам,че требваше да се занули грешката или.....?
Ако имате инфо за проблема,ще ми е от полза.. :bowdown:
,също читав сервиз в Пловдив където да се обслужва колата...освен Мкар..прекалено голям драматизъм там...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1223
Регистриран на: 9.02.2009
Пол: Мъж
Кара: Е71 30д
Мечтае да кара: Ф06
Детайли за колата: AW/Bl/8sp/M steering wh/paddles/

Re: Проблем с Е66

Мнение от stankata777 » 10 Юни 2012, 21:09

Добре дошъл,колега!

1.за сервиз в Пловдив виж тази тема - viewtopic.php?f=10&t=275044

2.инициализирането(зануляването) на индикатора става през ай-драйва

3.оправи си заглавието на темата,в този вид няма да е от полза на абсолютно никого използващ търсачката!
gone,but not forgotten:
E36 grey
E90 monaco blue

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 660
Регистриран на: 5.09.2006
Местоположение: София

Re: Проблем с Е66

Мнение от deank » 12 Юни 2012, 12:25

След смяна на гуми/размери (примерно зимни/летни), както и когато някоя гума е спаднала и после си я помпил - винаги след интервенцията палиш мотора, стоиш на място, пускаш да се инициализира Flat Tire Monitor и после караш 15-20км за да могат датчиците да запомнят новото положение на колата. Така пише в ръководството на колата.
Изображение

Назад към Е65/E66

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook