Е38 Седалки

7-ма серия ('95 - '01)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 9
Регистриран на: 20.12.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e38 до вчера,от днес търси 745i

Е38 Седалки

Мнение от toshkos » 30 Сеп 2015, 16:01

Колеги,

Предстои ми да купя е38 в петък ,след обстойна диагностика от колегата Пепи от.форума но имам едно притеснемие.Забелязах че колата не е с ел седалки и след търсене из нета не можах да намеря друг такъв екземпляр.
Вие какво мислите?

Благодаря предварително

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Е38 Седалки

Мнение от c04 » 30 Сеп 2015, 16:25

Има и такива без ел.седалки, не се притеснявай.Освен това не е проблем после ги смениш с такива ел. ...
Ето ти един пример за ръчен салон...
http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11442839861159341&slink=apoxpr

Потребител
Аватар
Мнения: 9
Регистриран на: 20.12.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e38 до вчера,от днес търси 745i

Re: Е38 Седалки

Мнение от toshkos » 30 Сеп 2015, 16:34

Благодаря за отговора.
Тази я гледах но не бях видял седалките(разсеяна работа).Иначе колата е добре но има доста ръжда по нея.

Аз се спрях на този екземляр:
http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=app0f6

Трябва да отбележа ,че доста време я гледах в мобилето без да се продаде но се оказа доста добра кола на пръв поглед, от човек който доста си я гледа,просто няма зор да я продава и не иска да сваля от цената ,а това явно отблъсква повечето хора.Остава всичко да е наред след диагностиката и да си я взимам :)

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 2.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е38 4.4
Мечтае да кара: Вече го кара

Re: Е38 Седалки

Мнение от Mony 520 » 30 Сеп 2015, 17:40

Здрасти колега,
много е хубаво че си се спрял на е38, но защо не додадеш още някой лев и не си вземеш по новичка.
Аз преди 2 години си взех за 6800, вярно нов внос има после още разходи.
Но за тези пари си взех 740 м62б44 фейслифт '99г, в много добро състояние. От екстрите нямам подгрева на седалките,щорите на вратите и окачването си е нормалното не е с ''S EDC''.

Потребител
Аватар
Мнения: 9
Регистриран на: 20.12.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e38 до вчера,от днес търси 745i

Re: Е38 Седалки

Мнение от toshkos » 30 Сеп 2015, 20:13

Съгласен съм че може да изкочи по хубава за тези пари но едвали ще е с газ ,а това са 1800лв. отгоре.На този етап.6000-6500лв ми е тавана и не ми се чака повече защото мисля ,че чаках достатъчно :)

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Е38 Седалки

Мнение от c04 » 30 Сеп 2015, 23:45

Няма много екстри, но се намират... Ако е читава взимай за тези пари фейс, регистрирана, обслужена и с газ- трудно да се намери... :dunno:

Потребител
Аватар
Мнения: 10
Регистриран на: 21.04.2011
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E38 M52B28TU

Re: Е38 Седалки

Мнение от Metodman » 01 Окт 2015, 7:53

toshkos написа:Благодаря за отговора.
Тази я гледах но не бях видял седалките(разсеяна работа).Иначе колата е добре но има доста ръжда по нея.

Аз се спрях на този екземляр:
http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=app0f6

Трябва да отбележа ,че доста време я гледах в мобилето без да се продаде но се оказа доста добра кола на пръв поглед, от човек който доста си я гледа,просто няма зор да я продава и не иска да сваля от цената ,а това явно отблъсква повечето хора.Остава всичко да е наред след диагностиката и да си я взимам :)

Колега, тази бих път от Варна да я гледам и по телефона всичко наред супер е колата и т.н. Бях с колега с диагностика, но дори не стигнахме до там да я закачим. Има си ръждички и забележки, които на снимките не се виждат, на газ няма мощност , при 100 предницата тресе та се къса, мотора е целия омазан с масло. Ако си близко до Кърджали иди и я виж и покарай, аз също бях много надъхан и колата изглеждаше супер, но на живо нищо общо, огледа продължи 20 мин даже я вдигнахме и отдолу да видим как е положението и без колебание си тръгнах. Поздрави и успех с търсенето и не бързай, такива екземпляри трудно се намират запазени вече.
Притежавам всички добродетели които ненавиждаш и нито един от пороците на които се възхищаваш...

Потребител
Аватар
Мнения: 9
Регистриран на: 20.12.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e38 до вчера,от днес търси 745i

Re: Е38 Седалки

Мнение от toshkos » 01 Окт 2015, 8:21

Аз я гледах в София и да,има рьжда малко по калника но сравнение с другите които до сега сьм гледал беше добре.Не сьм я карал понеже собственика я беше оставил в гараж на свой познат докато е в чужбина ,но той нямаш документите на колата.Без да я пробвам няма да я взема!За мотора забелязах, че има малко масло отгоре ,но мисля че това е нормално ,поправете ме ако греша ,не сьм експерт!Определено им казах че искам да я видя отдолo ако ще я взимам понеже ако там има рьжда вече става друго.

Качвам малко снимки от огледа...
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Назад към Е38

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook