Мнение смяна гърнета

7-ма серия ('88 - '94)

Модератор: Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 268
Регистриран на: 13.03.2008
Местоположение: софия
Пол: Мъж
Кара: БМВ Е32 730

Мнение смяна гърнета

Мнение от super_bojo » 27 Фев 2014, 22:48

Здравейте колеги, моля да ми помогнете как да се справя със смяната на средно и крайно гърне на е32 м30б30 . Обикалях навсякъде по магазините и ми казват че нямат за мойта кола .
Дайте съвет резонатори ли да сложа в средата и с какво най добре да се замени крайното гърне или да се мъча да го изградя отново със нови тръби вътре и нова вата(задното е неръждавейка и само отвътре е дало фира) .Оригинални гърнета към момента не мога да си позволя . Мерси на всички отзовали се :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 126
Регистриран на: 18.06.2012
Местоположение: Майна
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 1982 Corvette
Детайли за колата: WBS...

Re: Мнение смяна гърнета

Мнение от XaH-kpyM » 27 Фев 2014, 23:37

Защо не пробваш с втора употреба, но здрави, неизгнили. Вярно трудно се намират вече за е32 здрави гърнета, но си е варянт който според мен е по добрия от разни резонатори и т.н.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 268
Регистриран на: 13.03.2008
Местоположение: софия
Пол: Мъж
Кара: БМВ Е32 730

Re: Мнение смяна гърнета

Мнение от super_bojo » 27 Фев 2014, 23:45

И мен този вариант най ме устрйва обаче ми се струва малко трудно ,а в момента гърми яко и вече не се издържа.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 50
Регистриран на: 26.06.2010
Местоположение: shumen
Пол: Мъж
Кара: бмв е21 е53
Мечтае да кара: бмв

Re: Мнение смяна гърнета

Мнение от galin_82_ » 28 Фев 2014, 18:11

super_bojo написа:Здравейте колеги, моля да ми помогнете как да се справя със смяната на средно и крайно гърне на е32 м30б30 . Обикалях навсякъде по магазините и ми казват че нямат за мойта кола .
Дайте съвет резонатори ли да сложа в средата и с какво най добре да се замени крайното гърне или да се мъча да го изградя отново със нови тръби вътре и нова вата(задното е неръждавейка и само отвътре е дало фира) .Оригинални гърнета към момента не мога да си позволя . Мерси на всички отзовали се :yes:

колега разглобявам една на части звънни ми да се разберем имам всичко Галин 0894763080

Назад към Е32

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook