километраж

7-ма серия ('88 - '94)

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 9.02.2020
Пол: Мъж

километраж

Мнение от patso5 » 24 Апр 2020, 10:27

Здравейте,
Колата ми е Е32, 1987г., 3,5,бензин. Преди известно време блокила цифровия километраж и от тогава си показва едни и същи цифри /става дума за големия километраж, този който се занулява работи добре/. Той може ли да се оправи, /свалих таблото и видях, че е с модоли от зад, но нямам точно този модул/, или трябва да се смени цялото табло. И табло от Е 34, може ли да стане. Ще бъда благадарен на всеки, които ми даде някакъв съвет.

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 8.09.2017
Пол: Мъж

Re: километраж

Мнение от arazoraR » 06 Юли 2020, 0:10

Фабричен дефект на сивото табло или Gen 1 както му викат. Забива на 299 960 и там си остава. Не подлежи на промяна освен ако не намериш както аз направих черен кодинг на много под тези километри /вътре в кафявата букса/ Вземи си табло с бял /gen 2/ или син гръб /gen 3/ от друг шестак и всичко ще е наред. При теб кодинга е на буксата а при по-късните е на таблото и може да се прекодира за колата ти дори и да не е от баш същата. Ако вземеш от 34ка резервоара няма да ти показва вярно защото са с 80 литра. Ако вземеш от осмак или v12 оборотите и като цяло километрите ще ти бягат защото са със съвсем други деференциали.
http://bmwe32.masscom.net/johan/299960/299960.html

Назад към Е32

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook