ГП на Бахрейн 06.04.2008

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 786
Регистриран на: 16.05.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: на фотосинтеза

Мнение от ineedmoney » 06 Апр 2008, 15:33

Navi_Bmw написа:Първоначално се ядосах на Кубица за слабия старт,но сега съм доволен че Бмв са първи при конструктурите! :clap: :bchug:


и най-вече че мажем маклараните :twisted:
Стрелката на оборотомета сочи към цифри ,но всъщност изразява Ващето съкровенно ЖЕЛАНИЕ!
Изображение
╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
And the greatest rapper that dared to touch the mic, tattooed on his belly the words of "thug life".

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 24.02.2008
Местоположение: Варна/Разград
Пол: Мъж
Кара: Е34 Individual
Мечтае да кара: BMW М5 Е34 Individual
Детайли за колата: една сбъдната мечта

Мнение от ИлХиТо » 06 Апр 2008, 15:37

Отново поздравления за нашия любим тим БМВ-Заубер и Кубица. Искренно се надявах да стартира добре и да може да е първи в първия завой, но явно имаме върху какво да поработим, и както и вас ме хвана яд че двата автомобила на Ферари ни изпревариха, но за мен е по-важно че им натрихме носа на мерцедес :evil: , мисля че нашият тим върви в правилната посока, това е начина да вървим напред, вече трети пореден старт и три пъти на подиума!!!! Хайдфелд също се представи на ниво. Очаквам скоро да се къчим на върха на стълбичката на победителите :lalala: . А класирането при конструктурите е показател за потенциала на БМВ :bowdown: :bowdown: :bowdown: .
КОГАТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ И БОГОВЕТЕ МЪЛЧАТ!

Изображение


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 06 Апр 2008, 15:37

ми човека не е бил виновен-нещо колата каза ,че не е действала добре и е превъртял гуми на старта!!!
и първи сред конструкторите сааааа......БМВееееееее!!!!!! :twisted:
по-тъмно зеления явно не е научил ,че се задминава отляво или отдясно ,а не през...колата!!! на ти са 14то място!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3390
Регистриран на: 15.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 328i Turbo
Мечтае да кара: BMW F10 M5

Мнение от ///Ivan » 06 Апр 2008, 15:42

SKISA написа:ми човека не е бил виновен-нещо колата каза ,че не е действала добре и е превъртял гуми на старта!!!
и първи сред конструкторите сааааа......БМВееееееее!!!!!! :twisted:
по-тъмно зеления явно не е научил ,че се задминава отляво или отдясно ,а не през...колата!!! на ти са 14то място!!!

:mhihi: :mhihi: Точно така
BMW FOREVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER!!! :lol: ;)
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Мнение от acho.rs » 06 Апр 2008, 16:08

1 МЯСТОООООООООООООООООООООООООООООО ... Какво ме интересува , кой пилот кой станал . Аз съм фен на БМВ , не на Кубица или Хейдфилд . Ще е добре да има и някоя победа , ама у тук като във футбола се брой - кой има повече гола или точки , а в момента това е БМВ и това е най-важното :twisted:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 568
Регистриран на: 8.10.2004
Местоположение: Хасково

Мнение от His Shadow » 06 Апр 2008, 16:48

До следващия път сте 1-ви :P Фераритата тръгват яко напред ако не беше тъпия маса още миналия път щяхме да чукнем 2-на победа :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2276
Регистриран на: 14.01.2005
Местоположение: София Сити
Пол: Мъж
Кара: е30 м50б25
Мечтае да кара: и да си свирка...

BMWPower

Мнение от KPETEH » 06 Апр 2008, 17:34

Първоначално се ядосах на Кубица за слабия старт,но сега съм доволен че Бмв са първи при конструктурите!


В желанието си да го засече, Кубица леко тръгна настрани, но това си е БМВ все пак :mhihi:
Хареса ми ,че накрая разликата между БМВ-тата и фераритата бе в рамките на 3-4 секунди. Това значи, че тактиката и колите ни са на най-високо ниво. Дано продължим все така. Ако всички състезания до края продължават да бъдат чисти както това, мисля ще бъдем номер 1 при конструкторите. Браво!
"Крайно мнение, породено от висше чувство на справедливост с цел заличаване на простите, тарикате и селяните, които погазват моралните ценности на народа..." "Винаги има време да станеш дебел..."

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 06 Апр 2008, 18:08

Брей брей БМВта станали зверове във формулата...отидоха ми прогнозите...не ме бива в тотото :mhihi:
Браво на Кубица за пол позишън-а, направо ги разцепи всичките...разби стратегиите на Ферари и Макларън :mhihi:
Имаше днеска лош старт..но поне успя да се класира 3ти накрая / 3 състезание, 3 подиума/ 8)

Самият старт беше доста интересен...моя "приятел" Л.Х. пак нещо обърка копчетата и остана отзад :mhihi: после реши да се хендри на Алонсо....ехх старата любов ръжда на хваща :mhihi: ...и да ръчкаше газта, нямаше как да влезе в зоната на точките.
От Ферари всичко беше нагласено и така бяха направили, че Маса да спечели...нямаше я интригата м/У двете ферарита...но все пак двойна победа.
Та такаа...до след 20 дена 8)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 236
Регистриран на: 18.08.2007
Пол: Мъж

Мнение от Sea Eagle » 06 Апр 2008, 18:10

Браво на нашия тим. Браво на Кубица и Хайфелд - мъжко каране :!: :yes: :yes: :yes: Съжелявам само, че Райконен успя да изпревари Кубица с по-късното си спиране, и зае второто място.
Потенциала на BMW показан днес, доказва че и в бъдеще BMW ще заема все по-дължимото си място на подиума. :clap:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3665
Регистриран на: 25.12.2006
Местоположение: македонче
Пол: Мъж
Кара: Е39
Мечтае да кара: Е92

Мнение от bam-bam » 06 Апр 2008, 18:30

Sea Eagle написа:Браво на нашия тим. Браво на Кубица и Хайфелд - мъжко каране :!: :yes: :yes: :yes: Съжелявам само, че Райконен успя да изпревари Кубица с по-късното си спиране, и зае второто място.
Потенциала на BMW показан днес, доказва че и в бъдеще BMW ще заема все по-дължимото си място на подиума. :clap:


човече ти гледа ли въобще Ф1 :)
той си го мина още в първите обиколки
все пак говорим за Кими ;)
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2757
Регистриран на: 17.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е30 М3, E46 M3, E92 M3, E92 325i

Мнение от bmw maniqk ivo bmw » 06 Апр 2008, 18:31

БМВ се представи много добре жалко само че Кубица не можа да стартира добре. :( Нищо както и да е пак съм доволен че са толкова близо до Ферари. :P Честито ни 3-то и 4-то място а също така и първото място при конструкторите! :D :bchug:
Изображение

8910 фен
Аватар
Мнения: 640
Регистриран на: 7.08.2006
Местоположение: Ески Зара
Пол: Мъж
Кара: 01`530i touring

Мнение от CONAN » 06 Апр 2008, 18:54

bam-bam написа:............................
все пак говорим за Кими ;)

Извинявай ,ама по хамав пилот от Заспалконен едва ли има,подариха му титлата миналата година,иде ми дойде ми почти през целия сезон ...... въобще не е това което беше Шуми или което е Алонсо.Титлата я дължи на грешките на Макларън и на Хамилтън.
Колкото до Кубица мисля ,че напрежението му дойде в повече и не можа да покаже по добро стартиране.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 456
Регистриран на: 23.02.2007
Местоположение: Еindhoven
Пол: Мъж
Кара: e36 325i
Мечтае да кара: M-ка, кво друго?

Мнение от Wolf4 » 06 Апр 2008, 18:59

His Shadow написа:До следващия път сте 1-ви :P Фераритата тръгват яко напред ако не беше тъпия маса още миналия път щяхме да чукнем 2-на победа :mhihi:


Приятелю, благодарение на "тъпия" Маса, днес Ферари и всичките му поклонници(между които и аз) днес празнуват двойната победа :idea: . Маса е прекрасен пилот и го е доказал много пъти. Не забравяй че е развивал уменията си рамо до рамо с великия Шумахер, така че едва ли му отива милото ти определение. Колкото до тима на БМВ, то дори само фацта, че на тази писта държаха темпото на черните кончета ме кара да се чувствам горд :!: ...
Are you M enough...?!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1504
Регистриран на: 10.05.2005

Мнение от eraziel » 06 Апр 2008, 19:10

bam-bam написа:човече ти гледа ли въобще Ф1 :)
той си го мина още в първите обиколки
все пак говорим за Кими ;)


Тоя същия ли е въпросния велик, дето 3 дена не му стигнали да обясни на механиците как иска да му настроят колата ... :mhihi: :mhihi: :mhihi:
То не става само да се качиш и да даваш газ ;)
In Ban We Trust!

8910 фен
Аватар
Мнения: 640
Регистриран на: 7.08.2006
Местоположение: Ески Зара
Пол: Мъж
Кара: 01`530i touring

Мнение от CONAN » 06 Апр 2008, 19:37

За същия ,за същия :mhihi:

ПредишнаСледваща

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook