F1 2002

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 87
Регистриран на: 11.02.2002
Местоположение: Sofia

отг::F1 2002

Мнение от Harry Potter » 05 Мар 2002, 12:07

Znachi pored shte karam :
1.Malko prekalih s obidite kam Montoia-naistina e mnogo talantliv no da vidim
2.Za startiraneto-startirane s el s-ma NE E ZADALJITELNO kakto i polzvaneto na traction control -specialno za Schumi sam siguren che ne polzva zashtoto stila mu na karane vkliuchva vartene na zadnicata v zavoi koeto izkliuchva tractiona.
3.Ne e korectno da se citira sportinia shef na BMW sled kato strana po spora e BMW-vse pak ima sadii koito otgovariat za tezi neshta.Ostava Berger da kajeshe che vinoven e Ralfi.
4.Schumi obeche si e bog-da ne zabraviame che na dva puti beshe shampion s Beneton kogato Williams beshe kola s klasi nad negovata i tova nikoi ne go otricha.A Ferrari stana takova imenno blagodarenie na nego i na unikalnite mu sposobnosti na pilot taktik i inginer.
4.Liubovta mi kam BMW e goliama no kam Schumi e po goliama -sorry -mechtata mi e Frank Williams i Schumi da napraviat ekip i togava shte vidite mosht -sega BMW-to e perfectno no momchencata ne mogat da go karat prosto.Triabva im MISTER EDNA SEKUNDA

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 87
Регистриран на: 11.02.2002
Местоположение: Sofia

отг::F1 2002

Мнение от Harry Potter » 05 Мар 2002, 12:09

Ne sum na Ferrari -THE FUTURE IS SCHUMI S BMW
EEEE-da kaja che ne haresvam Ferrari shte izlaja-i koito i da go kaje shte izlaje

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 87
Регистриран на: 11.02.2002
Местоположение: Sofia

отг::F1 2002

Мнение от Harry Potter » 05 Мар 2002, 12:13

Sratiraneto niama nikakva vrazka s moshtnostta a s el sistemite-iavno razpolagat s po dobri

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 87
Регистриран на: 11.02.2002
Местоположение: Sofia

отг::F1 2002

Мнение от Harry Potter » 05 Мар 2002, 12:16

ZZnachi ne Ferrari A SCHUMI uskori po barzo ot BMW-to.Oshte poveche uskoriavaneto sled zavoia zavisi ot mnogo faktori edin ot koito e vlizaneto v zavoia i kak e napraveno.Az sam siguren che ako Schumi beshe s BMW-to shteshe da skasa vsichko jivo.E -ne che ne go napravi

Потребител
Аватар
Мнения: 12
Регистриран на: 4.02.2002

отг::F1 2002

Мнение от ТКЗС » 05 Мар 2002, 12:50

Бе стига с този Шуми бе как щял да скъса всички. Ти и ти почна като Ринг+ дето му викаха мистър секунда и половина щото правил колите по-бързи само като се качи в тях.
Не знам обаче кой кого къса щото виж как Монтоя за 3ти път го къса пилето, въпреки че беше с очевидно по-бавната кола (е това вече не трябваше да го казвам в този форум ;)

Потребител
Аватар
Мнения: 12
Регистриран на: 4.02.2002

отг::F1 2002

Мнение от ТКЗС » 05 Мар 2002, 12:57

Като споменах Ринг+, какво ви е мнението за него?
Да оставим очевидно по-кофти качеството на картината в сравнение с RTL.
Ама преди ричито като беше и като заспи, става едно тихичко инженера си мънка тихичко нещо, ама по едно време ричито като се събуди и като се провикне със всичка сила в микрофона! голям купон беше!
А сега някаква въпросителна са сложили на негово място, ама той се скъса да задава въпроси. най-якото му изказване беше
КАК кара Райконен?
или КАК ще се развие състезанието? КАКВО ще решат съдиите?
смешко!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 19.02.2002
Местоположение: Plovdiv

отг::F1 2002

Мнение от Svetoslav » 05 Мар 2002, 12:57

Bravo LandShark - ti vsi4ko kaza,taka 4e niama nijda i az da se obiasniavam.Vsi4ko,koeto kazva6 e taka.A tezi,kadeto praviat glupavi komentari jvno otskoro gledat F1.Az li4no gi gledam ot 12 godini.
Tova da se tvardi,4e Sshumacher ne izpolzva launchcontrol e PALNA GLUPOST,za6toto tzi sistema dava neveroiatno predimstvo.Da ne kazvam,4e o6te po vremetoq kogato Schumi be6e v Benetton ima6e samnenij,4e izpolzvat pomo6ttni sistemi,zabraneni po pravilnik.
Vtoro - dobroto startirane sa6to niama vrazka s mo6nostta - pak goliama izcepka.Abe mom4eta,vzemete i otvorete golemite u4ebnici i po4etete malko,za6totot stavate sme6ni.To sigurno Ralf i s trotinetka 6te napravi takav start,stiga da pritejava tazi sistema za startirane...HA-HA
Mai jvno niako zabraviha kak Montoya izprevari Schimacher na Interlagos!!!
bavaria

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 87
Регистриран на: 11.02.2002
Местоположение: Sofia

отг::F1 2002

Мнение от Harry Potter » 05 Мар 2002, 15:19

E az ne gledam F1 ot 12 godini shtoto sam po maluk no tova niama znachenie spored men.Po vremeto na Schumi v Beneton-94-95 el.sistemite biaha razresheni taka ili inache i edinstvenoto neredno neshto v kolata na Pileto koeto beshe namereno be po-malkoto razstoianie ot poda na kolata do asfalta.Schumi taka ili inache si poluchi nakazanieto-dve pobedi i dve uchastia koeto ne mu poprechi da stane shampion.
Posle priateliu v F1 niama trotinetki i razlikata v konete na BMW i Ferrari naprimer e 40 konia v polza na BMW-t.e 840 na 880 priblizitelno.Pri tezi kone te moje bi sa nai malovajnoto neshto v verigata pri startirane-izbroiavam ti niakolko po vodeshti elementa v sluchaia:
1.Nastroika na skorostite i el sistemite za start-duljina na 1-va skorost i tn i tn
2.AERODINAMIKA I PAK AERODINAMIKA
3.GUMI I PAK GUMI
BMW samo gubi ot tova che ne schumi kara za williams za koeto me e i nai iad.Idealnia tim e Frank Williams -Jean Todt-Schumacher i razbira se BMW ama kato za jalost mai niama da stane.Gotov sam da se obzaloja che Pileto shte stane pak predvaritelno Champion

Momcheto koeto sliza ot....BMW-to

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 125
Регистриран на: 4.02.2002

отг::F1 2002

Мнение от dimd00d » 05 Мар 2002, 17:08

Abe ti towa syztezanie izobshto gledal li si go?! Ne bilo korektno da se citira Berger, kakwo ne mu e korektnoto kato Typichelo ochewidno narushi prawilata za broia na manewrite (koeto ako beshe gledal syztezanieto shteshe da widish...ohh zabrawih, ti si malyk i sigurno si si legnal sled syncho)!

'Unikalnite mu sposobnosti na inginer'?!? M.Schumaher?, ingener? tyi tyi...sigurno prez swobodnoto si wreme sglobiawa F1 bolidi...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 19.02.2002
Местоположение: Plovdiv

отг::F1 2002

Мнение от Svetoslav » 05 Мар 2002, 20:05

Ne viarvam da si mnogo po-malak ot men.
Tova,4e BMW imat nai-dobrata startova sistema - njma spor.Drugoto vajno e 40 HP sa si 40 HP i ima zna4enie.Mnogo lesno tragna sezona za pileto.Neka zapo4ne sezona,pak 6te vidim.Mnogo e rano za prognozi.V jivota e taka.Mai zabravi,kogato katastrofira tejko prez 99.Izob6to na nikoi ne go pojelavam,no tova e mnogo riskovan sport.
Trudno e da se opi6e naborzo vsi4ki faktori,koito igrajt rolia pri startiraneto,no BMW celia sezon 6te kasa vsi4ki na start - moje da si siguren v tova.4akam Malaisia - tam 6te e toplo i gumite Michelin 6te sa na nivo.Tova be tvarde lesna pobeda sa pileto,no za v bade6te 6te se poizpoti s Schumi2 i Montoya.

bavaria

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1021
Регистриран на: 8.02.2002
Местоположение: Хасково
Пол: Мъж
Кара: E34

отг::F1 2002

Мнение от Breyton » 05 Мар 2002, 20:08

Spored men Schumi star6i pokaza za poreden put 4e e nai dobria v tozi sport.Dage i Montoya si prizna sled sustezanieto 4e Schumi si e igral s nego kakto s malko dete.A tova kak go bil izprevaril Montoya predi godina kogato Schumi imal problemi s kolata ne vagi.Vagen e krainia rezultat a ne koi kak trugval i kolko vdigal na pravite.

A motora mi e Kawasaki!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 87
Регистриран на: 11.02.2002
Местоположение: Sofia

отг::F1 2002

Мнение от Harry Potter » 06 Мар 2002, 16:21

Gledah go dva pati sastezanieto a Sancho go gledah sashto.Za vseki pone malko inteligenten chovek mnenieto na strana ot edin spor ne se schita za merodavno,no iavno za da si umen ne e dostatachno da si GOLIAM a ?Pak li da pisha che IMA KOMISARI KOITO RESHAVAT KOE E SPORED I KOE PROTIV PRAVILATA i mai tehnoto mnenie e po vajno ot tvoeto i tova na neuspelia pilot Berger-choveka koito ne postigna nishto znachimo v F1 i koito vinagi e bil pod takiva svetila kato Schumi Sena i tn i tn.Kompleksi moi chovek i klubna politika tova e vsichko.Vseki koito malko razbira ot F1 znae che Schumi uchastva v nastroikite na VS sistemi v bolida si -injiner ne e samo da smenish gumite v boksa i da naleesh maslo v dvigatelia.Nadiavam se che chetesh vnimatelno vsichko koeto ti pisha i ponauchavash neshto.KAZAH-BMW e the best obache NE MOJE DA SE BORI protiv Schumi-bezmisleno e.Takiva kato teb me karat da pisha neshta koito ne iskam.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 87
Регистриран на: 11.02.2002
Местоположение: Sofia

отг::F1 2002

Мнение от Harry Potter » 06 Мар 2002, 16:31

Az ne sum kazal che sh6te mu e lesno s BMW-az i ne iskam da mu e lesno inache ne e interesno.A tova che vsichko e nepredvidimo e taka-prav si no az razsajdavam pri lipsata na dopalnitelni faktori.Plius tova tova e max mosht koiato ne e zadaljitelno da se dostiga .Shte pojiveem i shte vidim :)

Momcheto koeto pristiga s......BMW-to

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 87
Регистриран на: 11.02.2002
Местоположение: Sofia

отг::F1 2002

Мнение от Harry Potter » 06 Мар 2002, 16:33

Keep it that way


Momcheto koeto pristiga s........BMW-to

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 125
Регистриран на: 4.02.2002

отг::F1 2002

Мнение от dimd00d » 06 Мар 2002, 16:51

Abe bastun, prawilata si gi pishe cherno na bialo (kakto i Brichkachelo gi narushi cherno na bialo), towa che twoite leleiani komisari za poreden pyt predpochetoha da si zatworiat ochite za Ferrari samo pokazwa kolko podkupna e cialata igra.

Ili mi otgowori na slednite 2 wyprosa ili spri da se obiasniawash:

1. Ima li prawilo koeto opredelia broia na manewrite?
2. Kolko manewri naprawi Barichelo predi 1-a zawoi?

Izwini me dokato isterichno se smeia na typashkoto ti twyrdenie che Shumaher e injener...towa che obiasniawa kak da mu nastroiat sistemite ne go prawi injener moeto momche - za taia rabota triabwat desetki godini obrazowanie i opit!

ПредишнаСледваща

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook