Прогнози за шампион във Формула1 2008

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 157
Регистриран на: 11.10.2004
Местоположение: Пернишко село :)
Детайли за колата: Peugeot 307 SW

Прогнози за шампион във Формула1 2008

Мнение от Panzer_i » 19 Яну 2008, 11:00

Хрумна ми идея да направим своите прогнози за шампион във Формула1 и за развитието в шампионата за 2008-ма. Кой според вас ще се адаптира най-добре към новите правила, и премахването на системите за подпомагане на пилота? Дали в този шампионат ще си проли4и кои са най-добрите и надарени пилоти? Коя от автомобилните фирми ще създаде най- добрия болид?
Според мен и този сезон 6те доминира Ферари ... и залагам за Райконен в крайното класиране. Но борбата ще е този път с Алонсо, а не с прехваления Хамилтън :mhihi:, признавам Алонсо като един много завършен пилот и роден шампион . Предричам пълно фиаско за чернокожия този сезон, просто няма да има кои да му предостави готови настройки на автомобила както се случи миналата година. А да не забравяме и отбора на БМВ, показаха че имат сили да се борят с големите, остава да видим през тази година повече победи от тяхна страна, пожелавам им го. Но не вярвам да стигнат до повече от 3-тото място.
Даваите да видим и вашите прогнози и в края на шампионата ще се разбере кой е бил прав :D
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2050
Регистриран на: 29.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от ja » 19 Яну 2008, 12:33

Алонсо е доста опитен пилот и много амбициран тази година да се докаже отново като нометр 1, което не трябва да се подцнява, а като сложиме факта, че Рено също имат амбиция да измият срама от миналия сезон... Според мен Алонсо ще мачка тая година. Стига да не се изложат механиците на Бриаторе :)

БМВ също дръпнаха и ще е интересно да видиме дали ще влязат в борбата за титлата. Новия болид кефи на макс дано да има успех с него :)

Абе, къде ще гледаме стартовете :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1263
Регистриран на: 29.01.2003
Местоположение: ... p0d n€b€t0, n@ m0r€t0 ...
Пол: Мъж
Кара: e39 525dA
Мечтае да кара: м6

Мнение от moni76 » 19 Яну 2008, 14:47

не е ли малко рано?
... а къде ще се гледат - по БТВ
My BMW history:
'91 E36
'97 E36
'00 E46
'01 E46
'99 E39
'03 E39

Изображение
http://www.youtube.com/watch?v=plxNfU-PA2c&NR=1 8)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 786
Регистриран на: 16.05.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: на фотосинтеза

Мнение от ineedmoney » 20 Яну 2008, 15:35

аз също смятам ,че Кими и Алонсо ще спорят за титлата макар че още се съмнявам от рено няма да му предоставят добра кола....Хайдфелд, Маса, и Черния ще довършат купона
искам да кажа че очаквам невероятни състрзания и от Тимо Глок и Фетел... абе ще бъде борба ама Кими как ще е шампион

а в идеалния свят шампион ще е Бързия Ник :mhihi: :mhihi:
Стрелката на оборотомета сочи към цифри ,но всъщност изразява Ващето съкровенно ЖЕЛАНИЕ!
Изображение
╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
And the greatest rapper that dared to touch the mic, tattooed on his belly the words of "thug life".

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3665
Регистриран на: 25.12.2006
Местоположение: македонче
Пол: Мъж
Кара: Е39
Мечтае да кара: Е92

Мнение от bam-bam » 21 Яну 2008, 1:25

moni76 написа:не е ли малко рано?
... а къде ще се гледат - по БТВ



мдам
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 30 Яну 2008, 23:07

Очаквам да бъде доста интересен сезон, като се има впредвид, че повечето отбори доста залагат на колите си. Но всичко ще се види по време на състезанията. Иии разбира се Кими ШАМПИОН 8)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 786
Регистриран на: 10.09.2007
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: F10

Мнение от McClane » 12 Мар 2008, 20:53

Ей,неостана,тая неделя се почва.
Този сезон ми се струва,че няма изявен фаворит.
Дано от БМВ ни зарадват с някоя победа още в Австралия,
само да не окаже,че са спали цяла зима :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3665
Регистриран на: 25.12.2006
Местоположение: македонче
Пол: Мъж
Кара: Е39
Мечтае да кара: Е92

Мнение от bam-bam » 14 Мар 2008, 1:15

McClane написа:Ей,неостана,тая неделя се почва.
Този сезон ми се струва,че няма изявен фаворит.
Дано от БМВ ни зарадват с някоя победа още в Австралия,
само да не окаже,че са спали цяла зима :mhihi:



Бмв са фаворити за титлата ... само стой и гледай ко ше стане след 2 дена :lol:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1126
Регистриран на: 5.07.2004
Местоположение: Пловдив
Кара: M3 и Volvo XC70

Мнение от Tod » 14 Мар 2008, 10:11

bam-bam написа:
McClane написа:Ей,неостана,тая неделя се почва.
Този сезон ми се струва,че няма изявен фаворит.
Дано от БМВ ни зарадват с някоя победа още в Австралия,
само да не окаже,че са спали цяла зима :mhihi:



Бмв са фаворити за титлата ... само стой и гледай ко ше стане след 2 дена :lol:


За съжаление няма индикации да се борим за челно класиране/поне от двете тренировки в Австралия сме далеч от истината/ както изглежда ще се борим за четвърто-пето място с Рено.... Ред Бул, май са ни изприварили!
Макар тренировките да дават представа за състоянието на отбора, надеждата умира последна..... нивата е дълга ;)
ПС Пилотския фактор, тази година е от съществено значение!?
Good Luck

Не е ли странно? Същите хора, които се смеят на научната фантастика, четат прогнозата за времето и вярват на икономисти? ~Kelvin Throop III

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 24.02.2008
Местоположение: Варна/Разград
Пол: Мъж
Кара: Е34 Individual
Мечтае да кара: BMW М5 Е34 Individual
Детайли за колата: една сбъдната мечта

Мнение от ИлХиТо » 14 Мар 2008, 12:17

И аз искам много БМВ да ни зарадват малко повече през този сезон с някое друго първо място. Нямам търпение на им натрием носа на Мерцедес. След първия старт реално ще се види кой къде се намира всъщност, и не съм съгласен че ред бул или рено са изпреварили БМВ, вярно е че нашите момчета имат някои проблеми и се надявам да са изчистени вече. Пожелавам на всички фенове на Ф1 и БМВ тук във форума приятно гледане на сезон 2008! 8)
КОГАТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ И БОГОВЕТЕ МЪЛЧАТ!

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3665
Регистриран на: 25.12.2006
Местоположение: македонче
Пол: Мъж
Кара: Е39
Мечтае да кара: Е92

Мнение от bam-bam » 14 Мар 2008, 23:38

BMW Malchugan написа:И аз искам много БМВ да ни зарадват малко повече през този сезон с някое друго първо място. Нямам търпение на им натрием носа на Мерцедес. След първия старт реално ще се види кой къде се намира всъщност, и не съм съгласен че ред бул или рено са изпреварили БМВ, вярно е че нашите момчета имат някои проблеми и се надявам да са изчистени вече. Пожелавам на всички фенове на Ф1 и БМВ тук във форума приятно гледане на сезон 2008! 8)



колега и аз тфа го мечтая от как съм се родил .. ама май докато съм жив нема да го вида .. освен ако утре не ме утрепат :mhihi:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1126
Регистриран на: 5.07.2004
Местоположение: Пловдив
Кара: M3 и Volvo XC70

Мнение от Tod » 15 Мар 2008, 6:33

Първата квалификация за сезона... има надежда за синия проплер, :D невероятна последна обиколка за Кубица, /определено, буди бзпокойство колко е безрасъден и смел на пистата :mhihi: / след почти излтане даде невероятно време-на фона на тези резултати, отимизма ми за добр представяне се вазвръща! :D
Очаква ни един страхотен сезон...дано да не сме имали чувствително по-малко гоиво от МБ и Ферари в третата част на квалификацията!?
Хуавото е че и Бързия Ник е много близо до третия и четвъртия пилот по време!
ПС да идва утрешният старт..... :D
Good Luck

Не е ли странно? Същите хора, които се смеят на научната фантастика, четат прогнозата за времето и вярват на икономисти? ~Kelvin Throop III

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 24.02.2008
Местоположение: Варна/Разград
Пол: Мъж
Кара: Е34 Individual
Мечтае да кара: BMW М5 Е34 Individual
Детайли за колата: една сбъдната мечта

Мнение от ИлХиТо » 15 Мар 2008, 8:52

Колега и аз тфа го мечтая от как съм се родил .. ама май докато съм жив нема да го вида .. освен ако утре не ме утрепат :mhihi:[/quote]

Ти си голям песимист ве :!: Ний редовно им натриваме носа на Мерцедес. Миналата година БМВ регистрира рекордни продажби, два от двигателите на нашите любимци БМВ спечилиха приза за НАЙ-ДОБЪР ДВИГАТЕЛ НА ГОДИНАТА - единият е 6 цилидровият би-турбо звяр от 335i, а другият е просто самият V10 на М5, М6! И това ако не е повод за гордост здраве му кажи.А мерцедес ги няма :D :D :D .Ако имаш в предвид формулата наближава момента в който БМВ ще покажат истинската си сила
п.с. Нищо лично към теб колега
BMW FOREVER!!!
КОГАТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ И БОГОВЕТЕ МЪЛЧАТ!

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3665
Регистриран на: 25.12.2006
Местоположение: македонче
Пол: Мъж
Кара: Е39
Мечтае да кара: Е92

Мнение от bam-bam » 15 Мар 2008, 12:51

BMW Malchugan написа:Колега и аз тфа го мечтая от как съм се родил .. ама май докато съм жив нема да го вида .. освен ако утре не ме утрепат :mhihi:


Ти си голям песимист ве :!: Ний редовно им натриваме носа на Мерцедес. Миналата година БМВ регистрира рекордни продажби, два от двигателите на нашите любимци БМВ спечилиха приза за НАЙ-ДОБЪР ДВИГАТЕЛ НА ГОДИНАТА - единият е 6 цилидровият би-турбо звяр от 335i, а другият е просто самият V10 на М5, М6! И това ако не е повод за гордост здраве му кажи.А мерцедес ги няма :D :D :D .Ако имаш в предвид формулата наближава момента в който БМВ ще покажат истинската си сила
п.с. Нищо лично към теб колега
BMW FOREVER!!![/quote]



колега ама ти сериозно ли :mhihi:
тука си говорим за Ф1 не за продажби на коли .. има си други форуми къде да си хвалим марката ... а тоя лаф НАБЛИЖАВА МОМЕНТА ... малко като ония за вечния шампион КУЛТАРТД ... дай да не говорим глупости а да гледаме .. като стане реалност тогава може да се бием в гърдите ;)
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 24.02.2008
Местоположение: Варна/Разград
Пол: Мъж
Кара: Е34 Individual
Мечтае да кара: BMW М5 Е34 Individual
Детайли за колата: една сбъдната мечта

Мнение от ИлХиТо » 15 Мар 2008, 13:13

Аз винаги ще си хваля марката независимо дали става дума за Ф1, продажба на коли и т.н. Явно не си ме разбрал какво искам да ти кажа с този факт който споменах. Мисля да спираме до тука! Хайде жив и здрав ;)
КОГАТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ И БОГОВЕТЕ МЪЛЧАТ!

Изображение

Следваща

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook