Ima li tuk maniaci na F1?

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 19.02.2002
Местоположение: Plovdiv

Ima li tuk maniaci na F1?

Мнение от Svetoslav » 22 Фев 2002, 16:45

Savsem jsno e,4e vsi4ki sme fenove na BMW.No me interesuva ima li maniaci na F1?
Moje li da poznaete ot koi otbor sam?Estestveno - ot na6ite hora.Pitam se - dali tazi godina 6te imat 6ans da spe4eliat titlata?Znam oba4e,4e hi4 ne sa za podc3niavane.
Kakvo 6te kajete?

bavaria

ентусиаст
Аватар
Мнения: 263
Регистриран на: 17.01.2002

отг::Ima li tuk maniaci na F1?

Мнение от fxmaker » 22 Фев 2002, 17:09

Savsem jsno e,4e vsi4ki sme fenove na BMW.No me interesuva ima li maniaci na F1?
Moje li da poznaete ot koi otbor sam?Estestveno - ot na6ite hora.Pitam se - dali tazi godina 6te imat 6ans da spe4eliat titlata?Znam oba4e,4e hi4 ne sa za podc3niavane.
Kakvo 6te kajete?

bavaria


а кои са нашите McLaren ли? ;) разбира се че се майтапя.
чесно казано незнам дали ще я спечелят тази година но мисля че е крайно време вече да ни зарадват
след като показахме през миналия сезон кои сме и на кво сме способни
________________
'95 BMW M3 coupe
...And now the diesel lovers it's time to make the tea..

смирен поклонник
смирен поклонник
Аватар
Мнения: 1976
Регистриран на: 16.01.2002
Кара: w212 E500 4matic, E30 325ic
Мечтае да кара: Specialized S-Works Epic и Dacia Logan 0.9tce

отг::Разбира се че има!

Мнение от LandShark » 22 Фев 2002, 18:44

Не случайно има и цял форум посветен именно на тази тема. А там има специална анкета посветена на предстоящия сезон. Няма да е лесно тоз сезон, ама ние си знаем - синьобелите пропелери ще бъдат основната атакуваща сила, пък ще видим дали ферарите ще съумеят да защитят титлата си. Наближава първия старт за сезона!

Land Shark II
--------------
'89 "316" ;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 84
Регистриран на: 20.02.2002
Местоположение: sofia

отг::Ima li tuk maniaci na F1?

Мнение от suzuki » 22 Фев 2002, 19:10

ako ne stane shampion montoya,misli,che shte ima titla pri konstruktorite.a vprochem subirate li se niakude da gledate f1?
bmw is the best car in the world!!!!!!!!!!!!!!!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 87
Регистриран на: 11.02.2002
Местоположение: Sofia

отг::Ima li tuk maniaci na F1?

Мнение от Harry Potter » 27 Фев 2002, 16:21

Imam BMW i tova e kolata koiato mi e liubima sas sigurnost.Za F! neshtata stoiat po drug nachin-tam ima edin bog koito se kazva Michael Schumacher koito obezmislia usiliata na drugite otbori da go pobediat.Kogato toi se otkaje moje BMW i da stanat shampioni.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1021
Регистриран на: 8.02.2002
Местоположение: Хасково
Пол: Мъж
Кара: E34

отг::Ima li tuk maniaci na F1?

Мнение от Breyton » 27 Фев 2002, 20:50

Az sum na sustoto mnenie.M.Schumacher e The Best i ne mislia 4e ste moge da go bie niakoi taia godina!
P.S.:Az susto karam BMW!
A motora mi e Kawasaki!!!

Потребител
Аватар
Мнения: 40
Регистриран на: 6.02.2002
Местоположение: plovdiv

отг::Ima li tuk maniaci na F1?

Мнение от hate Mercedes » 27 Фев 2002, 23:59

Xa!
takoi sa Ferrari bez Pileto???
kogato Shumi be6e pilot na Beneton be6e tam 6ampion togava koi biaha 4ervenite???
opredeleno pri tyah ne kolata a pilota napravi kon4etata veliki ne 4e ne sa takiva no do togava ne biaha koi znae kakvo......izvednaj stanaha golemite.
a kakvo da kajem za Bavarskata ma6ina....klasika v janra makar i ot skoro vav F1.neka pripomnim 4e david be6e 4oveka koito dokara BENZ do zavidnoto 2-ro miasto Mikka ni6to ne pokaza osobenno minaliat sezon sega sled kato go nema i David edva li ste povtori golemiat si kasmet koito proyavi ste se vidi koi ste badat 2-ri.abe kazano 4esno men ne tolkova pilotite,kolkoto konstruktorite me interesuvat....xa-xa tam mercedes ne sa sred nai dobrite mai ne6to mnoooo im se 4upeha bulid4etata prez izminaliat sezon.
Oba4e ste ima malko satresenie prez predstoya6tiat sezon...TOYOTA ne6to ne mi haresva tova 4e pokazvat nai dobro vreme na probite nemat dobri piloti ina4e moje6e da stane lo6o.
NO ste vidim ste poddarjame i tozi sezon RALF i CARLOS pak ste vidim dano me4tata se sbadne pak togava ste praznuvame kato podobava...!!!

Потребител
Аватар
Мнения: 39
Регистриран на: 25.02.2002
Местоположение: Sofia

Samo deto Ralf e pulen neshtastnik

Мнение от Cherepaha » 28 Фев 2002, 15:36

i nikoga niama da stane pilot ot nego. Inache avtomobila e razkoshen. Dano Montoya da napravi neshto

Burn Out Master
Burn Out Master
Аватар
Мнения: 585
Регистриран на: 30.09.2002
Местоположение: Plovdiv/Smolqn
Пол: Мъж
Кара: BMW E39 / AUDI A4 1.8T quattro
Мечтае да кара: M5 i RS4

Мнение от PILOTA » 30 Дек 2002, 17:37

Az sam FAN na F1 no ne se interesuvam tolkova dali BMW shte sa WORLD CHAMPION kolkoto tova , da sa predi MERCEDES.Spored men Shumaher njma da se dade i tazi godina.No sam siguren 4e Bavarkite shte sa predi klozetite ot Shtutgart! :wink: :wink: :wink:

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook