WRC- 2007

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 97
Регистриран на: 12.12.2006
Местоположение: София

Мнение от Alehandro » 14 Дек 2007, 21:29

Какво има да пишем, чакаме и гледаме ... догодина ще се види ... сега и да пишем вече свърши ... :mhihi:

П.С. да и аз мисля че Шампионската титла при пилотите си е чиста медийна история - явно на Льоб въобще не му пука за нея - сигурно не е отишъл и на награждаването ... :mhihi: ... стига бе ...

Всеки взе своето тази година ... а следващата се очертава да е още по-силна ...
Lope De Vega

ВЕТЕРАНЪТ
Аватар
Мнения: 953
Регистриран на: 6.09.2004
Местоположение: Bayern

Мнение от roko » 16 Дек 2007, 17:48

Alehandro написа:Какво има да пишем, чакаме и гледаме ... догодина ще се види ... сега и да пишем вече свърши ... :mhihi:

П.С. да и аз мисля че Шампионската титла при пилотите си е чиста медийна история - явно на Льоб въобще не му пука за нея - сигурно е отишъл и на награждаването ... :mhihi: ... стига бе ...

Всеки взе своето тази година ... а следващата се очертава да е още по-силна ...

продължаваш заядливо :confused: и започваш да ме дразниш.Ако до сега си писал предимно в някой форум за тунинг,мунинг и т.н в този форум се стараем нещата да са по-смислени и приятни :D
Да си фен на някой пилот е чудесно,а да си фен на СЕБ е още по 8) но нека всичко да си остане в приятния тон за обсъждане на темите ;)
А Льоб дали е ходил на ''купона''-предполагам ,че ДА 8) и че е заинтересован от шампионата при пилотите-че как иначе ,взима достатъчно $ за това което прави,НО темата е по различна .
Нека да се наслаждаваме на спектакъла-ВРЦ и да обсъждаме резултатите не като на футболен стадион :mhihi:
http://img190.imageshack.us/i/rokopodpis.mp4/...шофирай разумно
'84- е30- 323 '93- е36-318ис
'89- е30- 316 '00-е46-320
'91- е34- 518 '94-е34-525tds
'92- е36- 318
'90-е30-бяла
'98 е36 -черно комби
'97 е36 -сиво комби

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 97
Регистриран на: 12.12.2006
Местоположение: София

Мнение от Alehandro » 17 Дек 2007, 10:12

Колега, виждам че си фен на рали спорта и следиш нещата и аз съм фен на рали спорта - но наистина в момента няма какво да обсъждаме, тъй като тазгодишния шампионат свърши ... а относно заядливото - не аз изказвам категорични мнения и не аз подхождам с отрицание ...

факт че Себ. взе последните 4г. шампионската титла, 3-пъти с кола Ситроен, и веднъж с частен отбор, който ползва старата кола на Ситроен, докато те подготвят новата - говори 2 неща за мен ...

1. Че Льоб е много, ама много добър пилот...
2. Че Ситроен разбират доста от рали и хич не съм съгласен че са в спад - даже мисля че са в подем (надявам се думите ми да се потвърдят следващата година) *

Понеже те са ми любимия отбор в ралито, а и виждам че си подготвен можеш да проследиш рали историята на марката - аз лично съм я проследил от първото Рали-Сахара през 1923 организирано от тях с верижни високопроходими машини - оттогава насам имат сериозно развитие и успехи ... като специално във СРШ, за който говорим тук са лидери и мисля че нямаме спор по този въпрос ... аз не съм кон с капаци и знам 2 неща за автомобилния спорт ... ако нямаш силен конкурент и ти не можеш да си силен и добър т.е. уважавам безкрайно Форд и Маркус Гроьлхом, също като теб мисля, че Хирвонен ще набира сила, но не можеш да пренебрегнеш все по-доброто представяне ан Дани Сордо, въпреки някои грешки и отпадания - просто никой не е съвършен - и на Маркус и на Льоб и на всеки се случва - но до последно имаше интрига, също развиващ се отбор са Субару - а това е добре - колкото повече силни има, толкова по-интересно .

.. Ситроен освен това не е така богата компания както Форд например а и печели Европейския Рали Шампионат - Симон-Жан Жозеф е шампион за 2007 в клас Супер 1600 със Ситроен C2 Super 1600 ... печели също и през 2004г. когато Супер 1600 и по-големите 2-литрови Кит Кар са в един клас ... това говори за страхотна работа на екипите и в малкия и в големия клас - оттам страхотни разходи и въпреки брилянтния екип има грешки, отпадания дефекти - нормално бих казал ...
А Льоб ... той наистина е талант - успява да направи чудеса като миналия сезон ... следващия очаквам също блестящо представяне ...
Lope De Vega

ВЕТЕРАНЪТ
Аватар
Мнения: 953
Регистриран на: 6.09.2004
Местоположение: Bayern

Мнение от roko » 17 Дек 2007, 11:44

Alehandro написа:Колега, виждам че си фен на рали спорта и следиш нещата и аз съм фен на рали спорта - но наистина в момента няма какво да обсъждаме, тъй като тазгодишния шампионат свърши ... а относно заядливото - не аз изказвам категорични мнения и не аз подхождам с отрицание ...

факт че Себ. взе последните 4г. шампионската титла, 3-пъти с кола Ситроен, и веднъж с частен отбор, който ползва старата кола на Ситроен, докато те подготвят новата - говори 2 неща за мен ...

1. Че Льоб е много, ама много добър пилот...
2. Че Ситроен разбират доста от рали и хич не съм съгласен че са в спад - даже мисля че са в подем (надявам се думите ми да се потвърдят следващата година) *

Понеже те са ми любимия отбор в ралито, а и виждам че си подготвен можеш да проследиш рали историята на марката - аз лично съм я проследил от първото Рали-Сахара през 1923 организирано от тях с верижни високопроходими машини - оттогава насам имат сериозно развитие и успехи ... като специално във СРШ, за който говорим тук са лидери и мисля че нямаме спор по този въпрос ... аз не съм кон с капаци и знам 2 неща за автомобилния спорт ... ако нямаш силен конкурент и ти не можеш да си силен и добър т.е. уважавам безкрайно Форд и Маркус Гроьлхом, също като теб мисля, че Хирвонен ще набира сила, но не можеш да пренебрегнеш все по-доброто представяне ан Дани Сордо, въпреки някои грешки и отпадания - просто никой не е съвършен - и на Маркус и на Льоб и на всеки се случва - но до последно имаше интрига, също развиващ се отбор са Субару - а това е добре - колкото повече силни има, толкова по-интересно .

.. Ситроен освен това не е така богата компания както Форд например а и печели Европейския Рали Шампионат - Симон-Жан Жозеф е шампион за 2007 в клас Супер 1600 със Ситроен C2 Super 1600 ... печели също и през 2004г. когато Супер 1600 и по-големите 2-литрови Кит Кар са в един клас ... това говори за страхотна работа на екипите и в малкия и в големия клас - оттам страхотни разходи и въпреки брилянтния екип има грешки, отпадания дефекти - нормално бих казал ...
А Льоб ... той наистина е талант - успява да направи чудеса като миналия сезон ... следващия очаквам също блестящо представяне ...

Благодаря, това е пост. ;)
http://img190.imageshack.us/i/rokopodpis.mp4/...шофирай разумно
'84- е30- 323 '93- е36-318ис
'89- е30- 316 '00-е46-320
'91- е34- 518 '94-е34-525tds
'92- е36- 318
'90-е30-бяла
'98 е36 -черно комби
'97 е36 -сиво комби

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 97
Регистриран на: 12.12.2006
Местоположение: София

Мнение от Alehandro » 17 Дек 2007, 12:25

И аз благодаря за вниманието, интересно ми е това което си писал в съседната тема и съжалявам, че съм оставил впечатление че се заяждам с теб ... ще продължавам да следя раздела и за мен ще бъде удоволствие обсъждаме рали и всякакви други моторни спортове заедно ... поздрави :D
Lope De Vega

Предишна

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook