Kvo stava be hora

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 87
Регистриран на: 11.02.2002
Местоположение: Sofia

Kvo stava be hora

Мнение от Harry Potter » 10 Юни 2002, 13:53

Mnogo mi e chudno zashto spriaha vsiakakvi komentari za F1 i to ot dosta vreme.Viarno e che BMW ne e nomer edno v momenta no vapreki tova mislia che ima kakvo da se komentira

Tuning Meister
Tuning Meister
Аватар
Мнения: 1295
Регистриран на: 27.01.2002
Местоположение: Russe

отг::Kvo stava be hora

Мнение от KAMIKADZE » 10 Юни 2002, 14:48

Nqmam dumi . Sled v4era6nata Formula , ako ne si haresvah tolkova mnoo kolata , stqh da q prodam i da smenq markata !!!
---------------------------
'95 E36 325is turbo
'92 E32 750i
'96 Lada Niva
'68 Chevrolet Malibu 7.0 biturbo (future project)
'98 Kawasaki ZZR1100
'88 Yamaha XTz 600 Tenere supermoto

смирен поклонник
смирен поклонник
Аватар
Мнения: 1976
Регистриран на: 16.01.2002
Кара: w212 E500 4matic, E30 325ic
Мечтае да кара: Specialized S-Works Epic и Dacia Logan 0.9tce

отг::Kvo stava be hora

Мнение от LandShark » 10 Юни 2002, 16:06

Ми, какво да коментираме. Разочарованието си? Ок, щом казваш ще коментираме, но имам чувството че който са фенове на италиаските работи по-добре да пропускат тая тема, че... но сами питахте...

За нас, истинските БМВ фенове тима не е мръднал от мястото си. От лидерското си място имам предвид. А след изминалите 2 състезания дори и Тома Неверни не би могъл да отрече, че в нашият отбор има фантастични пилоти (визарам разбира се основно моя любимец Хуан-Пабло, на който още от миналата година съм твърд фен). А факта, че дори и с "по-добра" кола, "по-добри" гуми, "по-добрият" пилот и "по-добрия" отбор така и не успяват да се класират за стартовата позиция просто сам по себе си говори достатъчно. Всъщност да, на някои хора все има нещо дето им пречи, така че вероятно привържениците на Мишо (при който, както казва fxmaker, единственото хубаво нещо, е че името му се съкращава на М), сигурно ще скочат да ме поправят, че да, ама еди какво си обстоятелство повлияло (може би посоката на вятъра), така че на М. не му се отвори парашута да стартира от първа позиция, нито в Монако, нито в Канада. Загуби Монако, а съдбата му подари и победата за Канада, след като двигателя на Хуан Не издържа. Иначе без съмнение Монтоя щеше да настигне и ИЗПРЕВАРИ кандидат-шампиона: както се видя от това че дори Кухтард с неговия нещастен Магарцедес успя да настигне ръба М преди финалната права. Така че за мен, моралния победител вчера в Канада си беше именно Хуан-Пабло - той стартира от 1ва позиция и щеше да финишира първи, той именно постави новия рекорд за най-бърза обиколка на пистата, той направи най-зрелищната маневра изпреварвайки едновременно Ралф и Кими. Техниката, а и отборната организация (защото все пак това не е съвсем индивидуален спорт) обаче ни предаде и отне заслужената ни победа, позволявайки на този ръб да триумфира отново, но вярвам че нещата рано или късно ще си дойдат на местата.

Добрата новина, фенове на италианските фиатчета и техните конски подразделения, е че ФИАТ е много зле финансово, докато БМВ всеки пореден месец отчита все по-високи и все по-високи печалби. Всичко това ни води и до мисълта че рано или късно и бюджета на автомобилите дето имат кончета и надписи "FIAT" на носовете ще бъде коригиран в съответната посока, а оттам - сещата се какво.

Другата добра новина е, че БМВ не спят, а си развиват мотора и колата, пилотите са им дори по-добри от тези на конкуренцията, така че въпреки всички твудности вярвам и съм твърде убеден че не след дълго Фиат и техните подразделения ще трябва да се преориентират към производство на дамски превръзки (ще ме извините но този лаф вчера го научих и така и не може да ми излезе от главата).

Надявам се, сега си предобил представа, Хари, защо избягвам да коментирам.
Последна промяна LandShark на 11 Яну 2003, 11:14, променена общо 1 път

devildriver
Аватар
Мнения: 4054
Регистриран на: 21.04.2002
Пол: Мъж
Кара: E30
Мечтае да кара: McLaren F1

отг::Kvo stava be hora

Мнение от SlipKnoT » 10 Юни 2002, 23:17

Mnoo cool mnenie LandShark, mnogo se izkefih.. as ne sum taka sladkodumen kato teb i nqma da se prava na takuv, a puk i ti kaza vsichko koeto i na men mi se vurti v glavata :) Moito mnenie se sfejda do tam che BMW-Williams minava prez problemite na vsichki klubove koito se opitvat da sa na vurha.. i sum siguren che mnogo skoro shte gi preodoleqt i edva li shte ima koi da gi spre, ta bilo toi Ferrari [nachelo s Schumi] ili koito i da e drug :)

BMW FOREVER!
Mercedes,Ford and all Italian cars NA SAPUN!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 87
Регистриран на: 11.02.2002
Местоположение: Sofia

отг::Kvo stava be hora

Мнение от Harry Potter » 11 Юни 2002, 8:15

:) Mnogo hubavo mnenie Landshark naistina.Nali znaesh che moeto shto se otnasia do F1 se razlichava munichko ot tvoeto.To se vijda che Misho niama koi da go stigne.Iad me e samo che BMW se dava na Mercedes.Kvoto i da si govorim Coulthard veche nastigna po tochki dvamata glamavci koeto hich ne e dobre.Inache mai Schumacher ne e imal tolkova lesen sezon otdavna-takova prevazhodstvo ne sum vijdal ot godini.Toi do niakolko sastezania shte si stane shampion mislia.Evala na Montoia za izprevarvaneto-spomeni me izpulniha kato go gledah ot dobrite bitki navremeto mejdu Prost i Senna.Inache otnovo izdu dvigatelia ne kolkoto triabva i kolata gramna-za Ralf mi se plache kak go izrabotiha v boxa-no comment.I daite chestno da si govorim-vsichki iskame progresss v BMW no Misho za sega pishe istoriata na F1.Briliantna taktika s edno vlizane,koiato dori i porednoto otpadane na nai-nekadarnia shampion v F1 Villeneuve ne uspia da razvali.Taka kato gledam samo po ranno ottegliane na Schumi-starshi shte dade shans na niakoi da stane shampion.

Новият ПИКАСО
Новият ПИКАСО
Аватар
Мнения: 5525
Регистриран на: 29.04.2002
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Кара: The Dark Side of the Force
Мечтае да кара: S
Детайли за колата: E30 325i - RIP
E30 320is - RIP,sold
E24 635csi - sold
E36 316i coupe - sold
E46 320d sedan- sold
E36 325i coupe - sold
E36 318tds SW - sold
E36 316i sedan - sold
E39 525d sedan - sold
E46 320d SW - sold
E61 530xd LCI - sold
E30 318is coupe - sold
E46 320dA SW - sold
MB CLK270-sold
Е46 320Ci
E87
E30 320 cabrio

отг::Kvo stava be hora

Мнение от madpetio » 11 Юни 2002, 10:02

LandShark човек трябва да се нучи да губи.Знаеш ли колко гадно ми беше Шумахер като отиде във Ферари та те бяха по зле от Фиат Ритмо та той губеше части от колата по пистата,но пак бях за него въпреки,че мислех че заради тези италианци ще се провали напълно.Може ли болид от Ф1 да му излита разпределителния вал на тръгване от бокса
полудявах а от време на време и гуми губеше и такива тъпотии. Сигурен съм,че Монтоя ще е на върха много скоро, както ти искаш и че БМВ ще са шампиони което и аз искам. Тук е хубаво да коментираме всеки старт бил той лош или добър за БМВ и Мотоя. Примерно аз като привърженик на М.Шумахер не съм доволен от показаното в Канада. Всички други ще кажат:`ама той нали спечели?`- Да,но какво от това. Не ми хареса карането му тук в Монте Карло караше по-добре въпреки,че не беше 1ви. Не ми харесва как всички са против него,но нормално всички срещу лидера. Явно тук само Harry Potter e с мнение добро за Шуми, и сигорно само той си спомня че когато Магарцедесите бяха добри само той им се опъваше и той ги биеше с доста по-слаба кола биеше ги с тактика и с ъкъл който и за мое съжаление му липсва на Монтоя.Доста привърженици на Мерц. вече дори не гледат Ф1 не са модерни май незнам? Според мен по-добре да беше завършил да вземе точки от колкото да гърми двигателя си сега разликата в точките е друга доста трудна за стопяване. И друго LandShark зрелищата не водят до победа както видяхме- иначе изпреварването беше добро! Това относно парите при Фиатите очаквах го то тяхното на нищо не приличаше, но проблемите с парите ще започнат в края на сезона до тогава всичко ще е решено за този сезон. За БМВ се радвам,че парата идва добре при тях и че печелят добре. Чувам че Даймлер-Крайслер отчитат загуби което още повече ме радва:) А полпозишана си е полпозишан а финала си е финал с едното започва с другото свършва и се тегли чертата и резултата се вижда. Относно развитието на болидите БМВ това го виждам и аз наистина имат напредък това е добре - добра кола,добър двигател,добри гуми,но какво го няма в един Колумбиец все още? Споменаваш "отборна организация" да наистина там куца според мен отбора, но това не е чуждо и на Ферари забравиха една гума преди време:) а както видяхме пак Мерц. имаха най-добро време при спирането в бокса което ме навежда на мисълта че те още могат да бодят както видяхме в Монте Карло. Както пишеш в началото феновете на Фиат и италианските работи да пропуснат тази тема защо? аз чета всяко мнение ако ще половин час да псуваш Шумахер и Фиат все тая все нещо ще науча дори се радвам като ги плюват и други ентусиасти това не ме дразни или нервира това ме успокоява защото това значи Шуми №1 за край може би не съвсем точно ще цитирам Ники Лауда:"който не е разбрал,че в момента М.Шумахер е най-добрия пилот във Ф1 то това говори зле за него"

Нищо лично LandShark това е само спорт и всичко е временно:)

BMW-DIESELPOWER

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 87
Регистриран на: 11.02.2002
Местоположение: Sofia

отг::Kvo stava be hora

Мнение от Harry Potter » 11 Юни 2002, 13:17

Evala Madpetio.Mnogo profesionalno izkazvane.Az i zatova apelirah tuk da se komenira F1 na vseki start zashtoto vapreki che ne bie BMW se izkazvat interesni mnenia.Kolkoto do krizata v Fiat-moje i taka da e.Budjeta na Ferrari obache e okolo 360 mln.dolara kato 280 mln idvat direktno ot vanshni sponsori-nesvurzani s Fiat.Otdelno parite ot FIA ot tv predavania i tn i tn.Abe nikoi niama da ostavi otbor koito ot 8 sastezania vzima 6 pobedi i tn i tn da falira.Oshte poveche che ne mislia che e polezno za BMW da pochne da pobejdava sled kato naprimer Ferrari navleze v likvidna kriza.Na BMW lipsvat prosto piloti-ili moje bi piloti po dobri ot Misho.I poneje takiva vaobshte ne sa se rajdali niakoga mai shte chakame toi da se otkazva.Absurd e Montoia niakoga da mu e seriozen protivnik-to tochkite se vijdat.Za sajalenie shampion ne se stava s polpozicia ili primerno s edno dobro izprevarvane na 3-4 sastezania.Vremeto shte potvardi mnenieto mi che Montoia e hazarten pilot-razchitasht na kasmet v vsiaka situacia.E togava kakto se vijda izliza ili neshto mnogo udivitelno ili palno usirane -znaete za kakvo govoria.Inache spokoino-vtoriat koito zavarshi sled Schumi znachi naistina kara nai dobrata kola i po moi prognozi tova shte e BMW

Новият ПИКАСО
Новият ПИКАСО
Аватар
Мнения: 5525
Регистриран на: 29.04.2002
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Кара: The Dark Side of the Force
Мечтае да кара: S
Детайли за колата: E30 325i - RIP
E30 320is - RIP,sold
E24 635csi - sold
E36 316i coupe - sold
E46 320d sedan- sold
E36 325i coupe - sold
E36 318tds SW - sold
E36 316i sedan - sold
E39 525d sedan - sold
E46 320d SW - sold
E61 530xd LCI - sold
E30 318is coupe - sold
E46 320dA SW - sold
MB CLK270-sold
Е46 320Ci
E87
E30 320 cabrio

отг::Kvo stava be hora

Мнение от madpetio » 11 Юни 2002, 14:38

Благодаря Harry Potter:) :) Какво да ти кажа аз също не вярвам Ферари да изпаднат във финансова криза наистина могат да им намалят бюджета.Някъде четох кой колко пари дава на отбора не си спомням добре,но мисля че спонсорите дават по-голямата част, а кой не иска неговото лого или запазена марка да е върху колата на световния шампион:) Куче от кокал бяга ли? :) Като гледам кои са спонсори на Ферари все фирми изпаднали в криза:)
А относно Монтоя без да искам да обиждам неговите фенове него бих го сравнил с Вилньов - шампион за един ден по щастлива случайност - дано да греша разбира се! Но едно време се чуваха Вилньов е най-великия каде го сега да го видим ако завърши един старт до края се радва а пък да спечели това е невъзможно трябва сам да кара.
Не искам да убеждавам хората тук че Шумахер е най-великия те би трябвало да го знаят. Ако искат нека са фенове и на Бернолди.
БМВ ще побеждава,но съм сигурен,че ще сменят единия пилот не знам кой,но това е моята прогноза!

BMW-DIESELPOWER

смирен поклонник
смирен поклонник
Аватар
Мнения: 1976
Регистриран на: 16.01.2002
Кара: w212 E500 4matic, E30 325ic
Мечтае да кара: Specialized S-Works Epic и Dacia Logan 0.9tce

отг::Kvo stava be hora

Мнение от LandShark » 11 Юни 2002, 15:24

Момчета, мисля че прекалявате тук. Само благодарение на търпението ми реших да се въздържам за сега, може би е по-уместно да преминете в емайл комуникация отностно качествата на онзи ръб М.Ш., доколкото на критиката по отношение на Монтоя мисля че само времето ще ви опревергае. Лично аз не мога да си обясня защо почитетелите на Ферари мразят толкоз много този безпорен талант?
Последна промяна LandShark на 11 Яну 2003, 11:19, променена общо 1 път

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 87
Регистриран на: 11.02.2002
Местоположение: Sofia

отг::Kvo stava be hora

Мнение от Harry Potter » 11 Юни 2002, 16:03

EEE izviniavai mnogo-zabravih za politikata na kluba-Montoia e nai-velikia pilot che kak.Mi toi ne samo e nai-velikia talant pri tova dokazan mnogokratno s mnogo pobedi i shampionski titli ami daje kato se zaglejdam sega e i mnogo krasiv ,lichi mu che e i ujasno umen.Napravo useshtam trepet v sarceto si-mai sum vliuben v nego :)))
A sega seriozno-blagodaria che si neveroiatno tarpeliv kam nas.Tuk fenove na Ferrari obache niama-ima fenove na MS koeto vaobshte ne mi prechi da sum fen na BMW ,kakto i da ne odobriavam pilotite na BMW.Onzi rub MS kolkoto i da e nepriatno na niakoi hora shte ostane v istoriata na F1 kato nai-velikia pilot za vsichki vremena i ne vijdam nishto losho da komentiram tova tuk sled kato tova e nai-vajnoto neshto koeto moje da se komentira v momenta v F1.I zashto da ne komentirame-triabva li da chakam edin pat v godinata Montoia da napravi neshto smisleno i togava da pogovorim na tazi tema i da pochnem da si pishem kolko e velik i talantliv i dobur??????A prez ostanaloto vreme tuka se malchi vse edno sme s nasrani gashti i niama sustezania.Ako tova e celta-niamash problemi-taka shte govorim-az veche si priznah che daje sum vliuben v Montoia :)))

Новият ПИКАСО
Новият ПИКАСО
Аватар
Мнения: 5525
Регистриран на: 29.04.2002
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Кара: The Dark Side of the Force
Мечтае да кара: S
Детайли за колата: E30 325i - RIP
E30 320is - RIP,sold
E24 635csi - sold
E36 316i coupe - sold
E46 320d sedan- sold
E36 325i coupe - sold
E36 318tds SW - sold
E36 316i sedan - sold
E39 525d sedan - sold
E46 320d SW - sold
E61 530xd LCI - sold
E30 318is coupe - sold
E46 320dA SW - sold
MB CLK270-sold
Е46 320Ci
E87
E30 320 cabrio

отг::Kvo stava be hora

Мнение от madpetio » 11 Юни 2002, 17:03

E LandShark онзи ръб Шумахер е с 4 титли
относно критиката към Монтоя мисля всеки има право да си каже мнението ако освен за Монтоя и Ралф само трябва да говорим кажете. Не е вярно твърдението ти,че почитателите на Ферари мразят Монтоя аз не го мразя,но виж ти като почитател на Монтоя а и други тук съм забелязал мразите Шумахер което не е правилно,би трябвало да виждате с какво е по-добър от Монтоя и да преценявате защо Монтоя следва Вилньов а Шумахер завършва първи. Нима Фераритата не се трошат? или просто се мисли малко за двигател скорости и други такива неща. Видях пишеш че КУХард застигнал Шумахер ама защо? защото естествено Шумахер си пазеше колата и намали. Ти видя ли това състезание той да се юрка още със старта се видя че сте го кара бавно което не ми хареса,пуснаха стръвта Баричело да лови риби отпред и кой се хвана?
Пак казвам Не мразя Монтоя!!! не мразя никой пилот!
Harry Potter какво сте кажеш за Кими? мисля,че тук има доста талант.

BMW-DIESELPOWER

смирен поклонник
смирен поклонник
Аватар
Мнения: 1976
Регистриран на: 16.01.2002
Кара: w212 E500 4matic, E30 325ic
Мечтае да кара: Specialized S-Works Epic и Dacia Logan 0.9tce

отг::Kvo stava be hora

Мнение от LandShark » 11 Юни 2002, 22:08

То знаех си аз че ще си докарам главоболия с вас, съвсем мъдро модератора си беше заключил тази тем, що ми трябваше да я отключвам? Ок, шегувам разбира се :) надявах се тук ще има повече истински БМВ фенове, които ще защищават честа на нашия отбор. Но и поначало се заформя такъв тип диалог тука, че нито вие ще ме убедите, нито аз пък вас двамата Шумахеровци. Да си призная направо не ми се занимава тука да се обясняваме на тази тема - основно затова пропускам коментари по състезанията.
Не искам да оставате с впечатление че го мразя - първия сезон, които гледах (когато БМВ влязоха) във формулата през 2000 година дори ми много ме кефеше стила му. Но като цяло постепенно си изградих и цялостна представа за човека - а той за мене си е наистина ръб, който наистина може да кара, но като човек е изключително разочароващ и слаб: няма благородство, няма доблест - вече колко пъти се крие зад така наречените 'заповеди на отбора' - та като е толкоз велик, какво му пречи да се опъне и да постъпи като мъж, пък после ако ще и да го изхвърлят - не човека си мисли за статистиката и за титлата. От 2001 година насам вече определено фаворит #1 е новопоявилия се тогава Хуан, който още с първите стартове доказа че кара на нивото на шампион.

Но хайде стига толкоз. Нима всички други също не харесват пилотите от нашия отбор??? Само аз ли ще защитавам тук честа на сините пропелери?!!!
Последна промяна LandShark на 11 Яну 2003, 11:29, променена общо 1 път

devildriver
Аватар
Мнения: 4054
Регистриран на: 21.04.2002
Пол: Мъж
Кара: E30
Мечтае да кара: McLaren F1

отг::Kvo stava be hora

Мнение от SlipKnoT » 11 Юни 2002, 22:30

Ima koi da gi zashtittava razbira se :) Makar che moq favorit e 'Brata Idiot' kakato nqkoi go narichat R. Schumaher. Prosto as ne sum mnogo uravnovesen i shte zapochna da psuvam i t.n. , zatova ne davam mnogo mnogo mnenia.Az lichno si priznavam che mrazq Misho i ako go vidq shte go prebiq, no i sushto priznavam che e nai-dobria pilot v momenta, NE zashtoto Ralf ili Montoya sa po slabi ot nego, prosto imat po malko opit, po malko natrupani sustezania i t.n. Prosto iskam da kaja na fenovete na Misho che ne e mqstoto tuk da se iztukva kolko bil velik.. ili kakvo kazal Lauda.. tova kakvo te go govorat edva li nqkoi iska da go slusha tochno tuk v BMW Forum`a, naistina me izvinete za drubiq ezik no si e taka!

BMW FOREVER!
Mercedes,Ford and all Italian cars NA SAPUN!

Новият ПИКАСО
Новият ПИКАСО
Аватар
Мнения: 5525
Регистриран на: 29.04.2002
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Кара: The Dark Side of the Force
Мечтае да кара: S
Детайли за колата: E30 325i - RIP
E30 320is - RIP,sold
E24 635csi - sold
E36 316i coupe - sold
E46 320d sedan- sold
E36 325i coupe - sold
E36 318tds SW - sold
E36 316i sedan - sold
E39 525d sedan - sold
E46 320d SW - sold
E61 530xd LCI - sold
E30 318is coupe - sold
E46 320dA SW - sold
MB CLK270-sold
Е46 320Ci
E87
E30 320 cabrio

отг::Kvo stava be hora

Мнение от madpetio » 12 Юни 2002, 7:30

LandShark този отговор ми хареса. Аз също ще защитавам БМВ ако е нужно. Защо си мислите че като симпатизирам на Шумахер не харесвам тима БМВ?
Просто вашите пилоти са за момента по-неопитни за Ф1.

BMW-DIESELPOWER

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 87
Регистриран на: 11.02.2002
Местоположение: Sofia

отг::Kvo stava be hora

Мнение от Harry Potter » 12 Юни 2002, 7:43

Madpetio i men me kefi Kimi mnogo-ne iskam da go kazvam tochno tuk no toi za men e budeshtata zvezda i legenda razbira se ako popadne v podhodiash otbor.
A SlipKnot-ot otbora na Williams sashto favorit mi e malkiaSchumii to ne samo zashtoto v venite mu teche ot kravta na bojestvoto Starshi.Spored men karaneto mu e po uravnoveseno ,pokazva poveche umenia ot Montoia.E zashto kolata na Ralfi ne gurmi tolkova kolkoto na Montoia-ami zashtoto znae kak da ia kara.Ako ne beshe prostotiata v boxa shtiahte da vidite kakvo shteshe da stava.I tuk se izkazvat mnenia che Montoia bil izpusnal pobeda-GLUPOSTI.OT STARTA DO FINALA SUSTEZANIETO BESHE NAPULNO KONTROLIRANO OT SCHUMACHER -NA MONTOIA MU BESHE DADENO SAMO DA IA POMIRISHE.No stiga che shte me biete tuk :) :)-neka gledame i se zabavliavame.

Следваща

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook