Фетел шампион

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2377
Регистриран на: 10.04.2008
Местоположение: СА
Кара: м си...

Фетел шампион

Мнение от plradev » 12 Окт 2011, 10:53

От доста време не бях посещавал тоя подфорум и реших да видя коментарите от неделната формула в Япония и се изнендах,че няма тема дори . Съвсем сте занемарили Ф1 тематиката ;)

Та въпреки ,че до края на сезона има още 4 кръга ,за мен той свърши,а предполагам не само за мен и ще гледам оставащите състезания протоколно да видим дали ще има напъни да се доказват в последния момент от останалите отбори ,изключвайки Ред Бул .

Давайте коментари ,доволни,недоволни от развитието на сезона ,шампиона и т.н. неща,които са ви впечатлили или разочаровали тази година .

Т'ва ако на някой изобщо му се пише де ... :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: Фетел шампион

Мнение от Dirty M5 driveR » 16 Окт 2011, 14:27

Фетел съвсем заслужено грабна втората поредна титла. Много постоянство показа през този сезон, и продължава да го показва, както видяхме и днес в Корея. За мен сезона все още не е свръшил :mhihi: Стискам палци на моя фаворит - Алонсо, да дръпне пред Бътън. Очертава се интересна борба между двамата, а остават само 3 състезания :lalala: С огромно нетърпение чакам да видя какво ще се случи, особено в Бразилия - едно от любимите ми трасета. По традиция там става много драма.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 210
Регистриран на: 15.06.2008
Местоположение: beyond the Milky Way
Пол: Мъж
Кара: SR1 NORMANDY
Мечтае да кара: 320 turbo DRM

Re: Фетел шампион

Мнение от ddinobot » 05 Яну 2012, 0:05

Това беше един от най-скучните сезони които съм гледал! То бива, бива да побеждава, ама всеки път :mhihi:
...the perfect race car crosses the finish line in first place and then falls to pieces
40354

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 796
Регистриран на: 10.11.2007
Пол: Мъж
Кара: BMW Z4 2.5 & E39 525
Мечтае да кара: ///M6

Re: Фетел шампион

Мнение от vanioboy » 24 Мар 2012, 21:37

:bowdown: :bowdown: :bowdown: Май нещо му поспряха редбула на Фетел от началото на сезона/2012/ очаквам и утре да не се добере до подиума :!:

...и то хидравличен :)
Аватар
Мнения: 3314
Регистриран на: 1.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: джата
Мечтае да кара: на Ринга
Детайли за колата: Двете 2и2ки

Re: Фетел шампион

Мнение от krika » 25 Мар 2012, 2:53

vanioboy написа::bowdown: :bowdown: :bowdown: Май нещо му поспряха редбула на Фетел от началото на сезона/2012/ очаквам и утре да не се добере до подиума :!:

На откриването в Австралия се класира втори с по-бавен болид от двата макларъна и мерцедесите :wave: За утре може и да си прав, днес малкото шваб рискува много с твърдите гуми в квалификацията и утре един дъжд може да му провали всички стратегии 8)

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook