Hungary GP - как действа Шумахер ?

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1353
Регистриран на: 5.05.2008
Кара: G02 X4 M40d

Hungary GP - как действа Шумахер ?

Мнение от blacksapphire » 01 Авг 2010, 19:08

Леееко пе*ерастко, а http://www.youtube.com/watch?v=3Lf8Pi9tAaw :mhihi:
Последна промяна blacksapphire на 02 Авг 2010, 16:54, променена общо 1 път

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1120
Регистриран на: 4.11.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 320d; BMW E30 318i cabrio

Re: Hungary GP - как действа Шумахер ?

Мнение от UBAH5 » 01 Авг 2010, 19:49

На забавен каданс изглежда гадно, но с темпото което се движат, мисля че може и да не е нарочно :)
Изображение
When people ask you what car you drive and you say a BMW and they get all excited until they see it...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 961
Регистриран на: 24.10.2002
Пол: Мъж

Re: Hungary GP - как действа Шумахер ?

Мнение от [FF]GODFLESH » 01 Авг 2010, 21:23

този път верно прекали,щеше да очисти барикело за едното нищо... :kuku:
"Mopar is the only way to go if you want to beat the other guy and look better doing it."

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3867
Регистриран на: 20.10.2003
Местоположение: Шумен
Пол: Мъж
Кара: буретата да пресъхват

Re: Hungary GP - как действа Шумахер ?

Мнение от Alexi » 01 Авг 2010, 21:35

7 титли не се печелят с пускане на всеки който иска да те задмине :kuku: Шумахер просто показа защо е най добрия - бори се винаги до край за всяко място .. ако не беше неговата битка състезанието не беше нищо особено ,добре е да осъзнаете че без него Ф1 просто не е същата ...

М10 Разрушителя
Аватар
Мнения: 291
Регистриран на: 20.09.2005
Местоположение: Самоков

Re: Hungary GP - как действа Шумахер ?

Мнение от ddt » 01 Авг 2010, 23:52

Колега мисля,че все още живееш няколко години назад ;) Шумахер наистина е мнооогоо добър и ще го докаже,като развие автомобила,но подобни неща определено ронят имиджа му ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 786
Регистриран на: 10.09.2007
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Hungary GP - как действа Шумахер ?

Мнение от McClane » 02 Авг 2010, 11:00

Седемкратният световен шампион във Формула 1 – Михаел Шумахер бе наказан сериозно от Международната автомобилна асоциация (ФИА), след края на провелото се Гран при на Унгария, съобщава „Евроспорт”.
На следващата надпревара от календара на шампионата (Гран при на Белгия) пилотът ще започне с 10 места назад, в сравнение с резултата, който регистрира по време на квалификациите на „Спа”. Причината – и четиримата стюарди на състезанието в Будапеща са потвърдили „избутване” на болида на Рубенс Баричело, по време на опит за изпреварване, от страна на германския пилот.
Източник:Евроспорт

T.N.T. for the brain
Аватар
Мнения: 997
Регистриран на: 25.12.2006
Местоположение: Благоевград
Кара: Слънцето да се мръщи!!!

Re: Hungary GP - как действа Шумахер ?

Мнение от PeBuLs » 02 Авг 2010, 14:44

Без кой, кого, какво ?
То и с него и без него в момента няма значение :mhihi:
Иначе той кара ли това състезание ... че нещо го проспах малко, аа само това видех къде искаше да се очисти щот друго няма какво да направи.
Е ... то поне като неможе да ги изпреварваш , то поне може да ги джаскаш и да станеш 1ви :clap:
Иска му се да кара пак най бързата кола , да няма конкуренция и да печели титли .. амаа ... това време мина ;)
Ей са ще го видим що за стока е .. ама нещо сезона си мина , а той нема никакво развитие.
Е .. ще има още 2 години на разположение да се развива или да стане за по голем резил с още някой такъв случай.
Правилно спомена .. титли се печелят като си малко измекяр, неспортсмен, гледаш се некой да прецакаш за да може ти да си 1ви ... това ако ми е шампион ... чак ми е жал за него, че обърка отбора и сега е безсилен и почва глупости да прави.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1585
Регистриран на: 28.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е36 Турбо?! любима, е39 28-ца бате
Мечтае да кара: е36 с осмак
Детайли за колата: Най-много върви 28мицата от всичко.
Wanna be 1.5 bar.

Re: Hungary GP - как действа Шумахер ?

Мнение от Boyadjiev » 02 Авг 2010, 21:38

Нещо не съм видял на някой да му стиска да направи нещо такова... след другото камикадзе дето умря на Имола (е верно много добър ама ако не си беше настроил колата толкова ниско и самоубийствено ... щяхме да гледаме много по-ралична формула сигурно). Много силна маневра, аз викам евала! Може и аз да съм сбъркан ама на Шумахер ако му направят кола горе долу прилична (примерно дори като сегашното ферари, или макларън или дори реното!!! особено реното - то е точно това което му трябва на Шумахер - кола която изисква силен пилот и много силно/камикадзе стайл каране за да е в челото! Хем не толкова добра че да блести, ама да не е и като тия недозавиващи бози които ги карат в последните 2 години) Много ми е гадно да го кажа ама.... - негъра има най-голям потенциал да побеждава с по-слаба кола. Просто не е като другите, има и агресия има и това каране на ръба което мене лично ме кара да гледам формулата ( а не тия като Бътън дето като го гледам от онборд камерата все едно кара голф, толкова си я прави недозавиваща колата :shock: ).
П.С. Мразя го тоя негър ама пфу, най-близо е до стила който най-харесвам - Шумахерското каране :bowdown: :bowdown:
Изображение Изображение Изображение
Уважавай другия, независимо каква кола кара.

Новият ПИКАСО
Новият ПИКАСО
Аватар
Мнения: 5525
Регистриран на: 29.04.2002
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Кара: The Dark Side of the Force
Мечтае да кара: S
Детайли за колата: E30 325i - RIP
E30 320is - RIP,sold
E24 635csi - sold
E36 316i coupe - sold
E46 320d sedan- sold
E36 325i coupe - sold
E36 318tds SW - sold
E36 316i sedan - sold
E39 525d sedan - sold
E46 320d SW - sold
E61 530xd LCI - sold
E30 318is coupe - sold
E46 320dA SW - sold
MB CLK270-sold
Е46 320Ci
E87
E30 320 cabrio

Re: Hungary GP - как действа Шумахер ?

Мнение от madpetio » 02 Авг 2010, 22:44

абе ще го търсите ама....найсе :winky: само се надявам догодина да му уцелят колата поне малко... :bowdown:

Офф като го ударите на чувства КАК ИТАЛИЯ СТАНА СВЕТОВЕН ШАМПИОН КАТО МАТЕРАЦИ НАПСУВА ЗИДАН??? и кво?
60милиона италянци се чувстваха зле а???
Примери БОЛ ай.....
ще се изложел :mhihi: :mhihi: :mhihi:
"В крайна сметка влезнах в този спорт, защото обичам да карам коли, но не само да ги карам, а да ги карам възможно най-бързо! Ако трябва да искам да бъда запомнен с нещо, то нека нещото да бъде това!" Колин Макрей

ентусиаст
Аватар
Мнения: 961
Регистриран на: 24.10.2002
Пол: Мъж

Re: Hungary GP - как действа Шумахер ?

Мнение от [FF]GODFLESH » 03 Авг 2010, 1:17

абе хубаво Шимааар е много луд на пистата...ама БОЖЕ ГОСПОДИ,ТОЯ ЩЕШЕ СЕ ЗАТРИЕ баричело само щото се мъчи да го изпревари...заеби тия глупости...Окей верно шумааар е машина...ама аре моля ти се...да затриеш човешки живот само щото се мъче да те задмине,заради едната точка...Честно казано харесвам карането на шумааар, даже много ме радва как настъпва до дупка като едно време...но това определено беше излишно... :no:
"Mopar is the only way to go if you want to beat the other guy and look better doing it."

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1093
Регистриран на: 1.02.2010
Местоположение: Габрово
Мечтае да кара: E60 М5 Еisenmann RACE exhaust

Re: Hungary GP - как действа Шумахер ?

Мнение от А.Марчев » 03 Авг 2010, 1:25

Шумахер едно голямо име в Ф1 :bowdown: и още се чудя защо отново се завърна в Ф1 :dunno: мисля че "старият" Шумахер показваше повече от сега ;)
Изображение

T.N.T. for the brain
Аватар
Мнения: 997
Регистриран на: 25.12.2006
Местоположение: Благоевград
Кара: Слънцето да се мръщи!!!

Re: Hungary GP - как действа Шумахер ?

Мнение от PeBuLs » 03 Авг 2010, 10:20

мадпетьо ... базикаш се нали :mhihi: ... шегаджия :lol:
И правилно го каза ... ДАНО му дадът кола , че горкия още 2 години ... не ми се мисли.
Но едва ли ще се върне това време когато Фери имаха уникалната кола и нямаше конкуренция.
Беше кфото беше ... кой закачил авантата .. станал 7 пъти шампион :)
Пък и некой ми разправяше, че той бил развивач на коли .. дано до края на сезона развие нещо, че ако така завърши ... кофти за феновете му.
Изображение

Новият ПИКАСО
Новият ПИКАСО
Аватар
Мнения: 5525
Регистриран на: 29.04.2002
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Кара: The Dark Side of the Force
Мечтае да кара: S
Детайли за колата: E30 325i - RIP
E30 320is - RIP,sold
E24 635csi - sold
E36 316i coupe - sold
E46 320d sedan- sold
E36 325i coupe - sold
E36 318tds SW - sold
E36 316i sedan - sold
E39 525d sedan - sold
E46 320d SW - sold
E61 530xd LCI - sold
E30 318is coupe - sold
E46 320dA SW - sold
MB CLK270-sold
Е46 320Ci
E87
E30 320 cabrio

Re: Hungary GP - как действа Шумахер ?

Мнение от madpetio » 03 Авг 2010, 22:19

бъзикам се яко.....ей аз ти пускам аванта голема давай стани ти 7пъти Шампион немаш ядове с авантата ще говоря с още 10тина и те да пуснат аванта :kuku: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Бе то и аз съм чул че пускат понякога ама 7 пъти??? Те и на световното сега пускаха аванта на тез и онез ма биха тези каде си могат :mhihi: :mhihi: :mhihi: Стига с тия аванти тва не е Левски :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Времето неможе да се върне беше що беше,но аз я гледам тази формула когато я гледам щото сега не я следа както я следах 90те години и до 2008 някаде,та гледам я само заради ШУМАХЕР и ако ще 28ми да е на старта и да свърши 99ти все ми е тая и ДА ТИ КАЖА гледам я точно заради тези маневри!!!! Щото на другите не им стиска бате!!! То требе дупе! Не останахме завивачи тва си е.... :mhihi: Само гАлфонсо го показва донякаде това.....

Лично да ти кажа маневрата е направо страшна верно.АЗ ако бех в колата на Барикело щех да жлътнем гащите... :mhihi:
НО винаги има едно НО....и то е ясно :yes:
"В крайна сметка влезнах в този спорт, защото обичам да карам коли, но не само да ги карам, а да ги карам възможно най-бързо! Ако трябва да искам да бъда запомнен с нещо, то нека нещото да бъде това!" Колин Макрей


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: Hungary GP - как действа Шумахер ?

Мнение от SKISA » 04 Авг 2010, 10:28

естествено ,че е нарочно маневрата. но......тва е шумахер. ако беше някой друг сигурно други приказки щяха да се пишат от защитниците му,но понеже ние гледаме формула отдавна-знаем той как и какво прави и защо го прави.
в началото на сезона друга песен пеехте,че щял да покаже ,че не знам си какво ,ма нещо не показва. са колата верно е скапана ,ма не чак толко скапана-не са му дали некой дръгел от края на решетката.... айде да покаже и другата си страна-как прави кола и после я кара и бие.....не само лайнарските си номера....

Новият ПИКАСО
Новият ПИКАСО
Аватар
Мнения: 5525
Регистриран на: 29.04.2002
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Кара: The Dark Side of the Force
Мечтае да кара: S
Детайли за колата: E30 325i - RIP
E30 320is - RIP,sold
E24 635csi - sold
E36 316i coupe - sold
E46 320d sedan- sold
E36 325i coupe - sold
E36 318tds SW - sold
E36 316i sedan - sold
E39 525d sedan - sold
E46 320d SW - sold
E61 530xd LCI - sold
E30 318is coupe - sold
E46 320dA SW - sold
MB CLK270-sold
Е46 320Ci
E87
E30 320 cabrio

Re: Hungary GP - как действа Шумахер ?

Мнение от madpetio » 04 Авг 2010, 17:17

Нали гледахте миналата година Формулата??? Каде бяха Ферари миналата година??? Те незнаеха каде се намират. Браун ГП Бътън и Баричело си биеха наред... Каде е сега баричело бута се с Шумапер за 10то място :mhihi: Така че 95% в днешната формула идва от колата 4.8% КЪСМЕТ и 0.2% Пилот все едно караш чисто нова А8 С-класа или БМВ7 само седиш въртре и жлътваш гащите :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Говорехме ще ще бие щото едва ли не се надявахме че се качва в Шамрионската кола на Бътън и бие наред да ама не....тая колата е на БЪТЪН ама другите неспяха през това време :yes: Ще поживеем ще видим... наща РАДОСТ не се губи поне за сега ...ако има стимул ще я направи,но мен лично ме съмнява,че има чак такъв...Тя колата за един сезон не се прави незнам дали сте наясно? Че във Ферари отиде 1996 а кога стана Шампион за първи път с Ферари??? ;)
"В крайна сметка влезнах в този спорт, защото обичам да карам коли, но не само да ги карам, а да ги карам възможно най-бързо! Ако трябва да искам да бъда запомнен с нещо, то нека нещото да бъде това!" Колин Макрей

Следваща

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook