Hungary GP - как действа Шумахер ?

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 545
Регистриран на: 28.01.2008
Кара: на цигари
Мечтае да кара: само на пури
Детайли за колата: и тя пуши

Re: Hungary GP - как действа Шумахер ?

Мнение от ivan83 » 04 Авг 2010, 19:05

абе незнам за кво го коментирате какъв е бил или какъв ще бъде, не се правете на слепи и свалете очилата, всички видяхме какво безумие направи и това беше най малкото наказание което можеше да получи, и пак щото е "Шумахер"

T.N.T. for the brain
Аватар
Мнения: 997
Регистриран на: 25.12.2006
Местоположение: Благоевград
Кара: Слънцето да се мръщи!!!

Re: Hungary GP - как действа Шумахер ?

Мнение от PeBuLs » 04 Авг 2010, 19:10

madpetio написа:Нали гледахте миналата година Формулата??? Каде бяха Ферари миналата година??? Те незнаеха каде се намират. Браун ГП Бътън и Баричело си биеха наред... Каде е сега баричело бута се с Шумапер за 10то място :mhihi: Така че 95% в днешната формула идва от колата 4.8% КЪСМЕТ и 0.2% Пилот все едно караш чисто нова А8 С-класа или БМВ7 само седиш въртре и жлътваш гащите :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Говорехме ще ще бие щото едва ли не се надявахме че се качва в Шамрионската кола на Бътън и бие наред да ама не....тая колата е на БЪТЪН ама другите неспяха през това време :yes: Ще поживеем ще видим... наща РАДОСТ не се губи поне за сега ...ако има стимул ще я направи,но мен лично ме съмнява,че има чак такъв...Тя колата за един сезон не се прави незнам дали сте наясно? Че във Ферари отиде 1996 а кога стана Шампион за първи път с Ферари??? ;)



Ей за това колко съм спорила не е истина :lol:
Най после някой да си го признае ... и не мисля, че е само днес .. и тогава си беше така.
Никой не му отрича качествата, но и не мисля, че тея дето са там около него са случайно .. с едно-две изключения.
Сам виждаш съотборниците му къде са .. и къде бяха като караха за Ферари ... или вечния шампион Култард.
Така, че ето и сега резултата .. няма кола .. няма го Шуми на картата.
Има кола .. стават разни до вчера невидими пилоти шампиони ... това е реалноста.
Можеби си мислеше, че колата от миналата година няма да има кой да я бие и усещаше радоста на новата титла ... е .. Биковете леко прецакаха тая сметка.
И не се съмнявам, че Браунчо няма някой скрит жокер в ръкава .. но кога ли ще го видим :)
Дано да е скоро , че няма да останат верни фенове :D
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 844
Регистриран на: 2.02.2007
Местоположение: София

Re: Hungary GP - как действа Шумахер ?

Мнение от JOGI » 05 Авг 2010, 1:18

с тва нещо шумата ясно показа колко е отчаян вече.
представям си го каква нерва е докато кара,
само да си не докара некой инфаркт

"Ървайн: Шумахер е идиот"
http://formula1.sportal.bg/news.php?id=10364

http://formula1.sportal.bg/news.php?id=10360

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1353
Регистриран на: 5.05.2008
Кара: G02 X4 M40d

Re: Hungary GP - как действа Шумахер ?

Мнение от blacksapphire » 05 Авг 2010, 11:01

Бившият пилот на Уилямс Александър Вурц също изказа своето мнение:

"Той е седемкратен световен шампион. Той знаеше какво върши и направи всичко абсолютно нарочно. Изходът, обаче, можеше да бъде фатален."

Тест пилотът на Скудерия Ферари - Марк Жене потвърди, че и според него маневрата е била изключително опасна.

Трикратният световен шампион Сър Джеки Стюърт заключи за характера на Михаел.

"Просташко! Той се опита да се подиграе и да обиди друг пилот. Това беше един отвратителен пример от човек, който има седем световни титли. Хулиганска проява!"

Единственият, който защити Шумахер, бе спортният директор на Мерцедес - Норберт Хауг.

"Какво още искате? Михаел се извини и прие наказанието. Трябва да се сложи край на тази тема."

http://sportni.bg/index.phtml?tid=40&oid=2548329


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: Hungary GP - как действа Шумахер ?

Мнение от SKISA » 05 Авг 2010, 11:54

е нека некой ме засече да ме метне в канавката да се утрепам ,па после да се извини и да приеме наказанието от КАТ.....аре,прего!!!
както е показвал през годините-така и в този случай шумата отново показа какъв манталитет има ,какъв е като човек-не като пилот и защо толкова много хора не го харесват ,колкото и го харесват....

Новият ПИКАСО
Новият ПИКАСО
Аватар
Мнения: 5525
Регистриран на: 29.04.2002
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Кара: The Dark Side of the Force
Мечтае да кара: S
Детайли за колата: E30 325i - RIP
E30 320is - RIP,sold
E24 635csi - sold
E36 316i coupe - sold
E46 320d sedan- sold
E36 325i coupe - sold
E36 318tds SW - sold
E36 316i sedan - sold
E39 525d sedan - sold
E46 320d SW - sold
E61 530xd LCI - sold
E30 318is coupe - sold
E46 320dA SW - sold
MB CLK270-sold
Е46 320Ci
E87
E30 320 cabrio

Re: Hungary GP - как действа Шумахер ?

Мнение от madpetio » 06 Авг 2010, 15:20

"Много добре знаем, че всеки пилот си има свое мнение. Така е и с Рубенс Барикело. Всеки пилот има право да променя посоката си веднъж. Точно това направих и аз. Явно съм му оставил достатъчно място, щом можа да мина пред мен, без дори да се докоснем", заяви Михаел. "Аз никога не съм подарявал позиция и не давам подаръци на пистата на никого. Ако искаш да ме изпревариш, трябва да се бориш за това и точно така стана", завърши германецът.
:bowdown: УСПЕХ!!!
"В крайна сметка влезнах в този спорт, защото обичам да карам коли, но не само да ги карам, а да ги карам възможно най-бързо! Ако трябва да искам да бъда запомнен с нещо, то нека нещото да бъде това!" Колин Макрей

T.N.T. for the brain
Аватар
Мнения: 997
Регистриран на: 25.12.2006
Местоположение: Благоевград
Кара: Слънцето да се мръщи!!!

Re: Hungary GP - как действа Шумахер ?

Мнение от PeBuLs » 07 Авг 2010, 15:12

Нали правиш разлика между времето когато можеше да се бори и сега ... то поне да имаше смисъл да се бори и да можеше .. ами то ... борба за 10-15 позиция и да утрепеш човек :mhihi: :mhihi:
Добре, че поне има син флаг ... сигурно немаше никой да пуска пред него :lol:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 84
Регистриран на: 7.04.2008
Кара: към мантинелата

Re: Hungary GP - как действа Шумахер ?

Мнение от BalBosA » 27 Авг 2010, 0:31

Аз ко бях на мястото на Баричело нямаше да мръдна и сантиметър в страни,пък нека ме блъсне и тои ще е в кюпа :twisted:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 107
Регистриран на: 9.08.2009
Местоположение: Sofia, Drujba 1
Пол: Мъж

Re: Hungary GP - как действа Шумахер ?

Мнение от thewhitestig » 27 Авг 2010, 0:54

Шумахер се държи все едно е сам на пистата. Същото което правеше и Артон Сена. Тренират психически останалите пилоти че за опасни задници и че са готови да катастрофират, но не и да дадът място. После всички ще знаят да не им се пречкат и победата става лестна.

Предишна

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook