Имола: пълна скука...

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

смирен поклонник
смирен поклонник
Аватар
Мнения: 1976
Регистриран на: 16.01.2002
Кара: w212 E500 4matic, E30 325ic
Мечтае да кара: Specialized S-Works Epic и Dacia Logan 0.9tce

Имола: пълна скука...

Мнение от LandShark » 14 Апр 2002, 17:38

... скучно, скучно мина това състезание, и за жалост съвсем не толкова успешно колкото трябваше. Кво да се прави, все пак явно фиатчетата са си подобрили кончето доста. Оставаме с утешителния старт, на който Ралф показно мина Баричело. Да се надяваме че в следващите стартове нашия отбор ще ни донесе повече радости.

Land Shark II
--------------
'89 "316" ;)

Пристрастен към БМВ
Пристрастен към БМВ
Аватар
Мнения: 625
Регистриран на: 6.04.2002

отг::Имола: пълна скука...

Мнение от Роската » 14 Апр 2002, 21:58

И аз се надявах да изживеят с новата кола като нашите мъки от миналата година , но уви ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 84
Регистриран на: 20.02.2002
Местоположение: sofia

отг::Имола: пълна скука...

Мнение от suzuki » 14 Апр 2002, 22:51

pak izvadiha kusmet!!!!!sledvashtia put:))))

bmw is the best car in the world!!!!!!!!!!!!!!!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 87
Регистриран на: 11.02.2002
Местоположение: Sofia

отг::Имола: пълна скука...

Мнение от Harry Potter » 15 Апр 2002, 8:40

Saglasen sam -mnoogo skuchno sastezanie.Ostana mi samo spomena za natrapchivo tapite komentatori -leleee napravo me podludi toia vodesht-vaprosko i dokazania oligofren Iuli Moskov.Inache izvodite mi sa:
1.Iavno Ferrari naistina sa si dosta napred-shtom na tazi pista smachkaha konkurenciata-titlata na Schumi e pochti sigurna za men
2.Ralf is better than Montoya-pone na tozi etap.Sorry ama pilot s pretencii za leader ne moje da se zagubi niakade po pistata na milioni sekundi i da go vadi samo na Mclaren koito gorkite sa tolkoz zle che se radvat na 1-2 tochki eventualno.Prakticheski toi be izvan borbata za 3-kata.
3.Bridgite nastignaha Michelin-sega i tova predimstvo e eliminirano-koeto za men e dobre v imeto na po-blizkata konkurencia.
4.Oshte malko im triabva na BMW-neminuemo shte stanat nomer edno skoro-no triabva i malko poveche usilia ot pilotite.
5.I ima edin bog i Schumacher e negov prorok-bezotkazen -bezgreshen-bezkompromisen genii.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 54
Регистриран на: 6.11.2002
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: по хубави пътища

отг::Имола: пълна скука...

Мнение от ФЕРАРИСТ » 06 Ное 2002, 12:33

АМИН

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook