WRC Рали България коментари,сбирания,особености!

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: WRC Рали България коментари,сбирания,особености!

Мнение от SKISA » 13 Юли 2010, 11:53

зора с автографите беше много голям.....
льоб не мъцна при пристигането в бокса след последният етап и си замина за боровец,кими само махна и също замина...!
излетяхме и ние към боровец и там на влизането от хотела на самоковеца се забихме/ма ебаси здравото каране по завоите от долна баня,чак едвам ми избяга амг-то с лампите нагоре/ ,та там вече слязоха,льоб си люляше щерката на една люлка пред рила и сина ми се оправи с френският тта взехме и от елена-навигатора и от него . кими дойде ,ма не излезе от колата и падна едно говорене,едно чудо и сина ми едва ли не щеше да се разреве от яд и му вика: бе ,кими бе! 4 дена те гониме и те чакаме -земи отвори тая врата. оня вика: и аз чакам цел ден тука да мина ....! ма накрая все пак отвори вратата и подписа всички снимки без тия от формулата! снимки с колата на ферари и с каска от формулата не искаше да пипне. както и да е -преборихме се за 4 автографа от него.
уникални пичове се оказаха двамата солберг.....! просто пичове! излязоха от колите ,дадоха автографи ,лафиха си с нас,цигари черпихме/тоа -елена на льоб ми изпуши две цигари -деа и комина....докато му даде льоб некви смръдни -кафяви/ . хенинг даже даде да се седне в колата ,та сина намаза и тва...! хирвонен също много безпроблемно даде автографи,както и сордо. от други не съм искал.

при льоб сотаджиите бяха трима да го пазят ,а при кими некъде около 10....!! още си е голема звезда заради формулата.

иначе на славовица ,където е онборд видеото на сордо бях два завоя преди правата и още преди да излезе на нея се усети как се готви да разкове максималната скорост.....! от една ограда се виждаше надалеч и просто колата летеше между дърветата с тия 216км/ч много яка работа.
с тюрана -бързайки да изляза от отсечката след затварящата кола минах от там с около 80-100 и се чувствах като в ниско летящ самолет.... :mhihi:

много готино се получи с тва ,че хванахме канала на форд на станциите -явно им бяха доста силни,щото се чуваше от друг етап чак какво си говорят и през цябото време бяхме онлайн-инфо какво правят,накъде отиват и какви проблеми имат колите.включително спчупената щанга на яри мати латвала преди последното мухово 2рия ден ни даде време да знаем кога ще тръгнат от старта и да се нагласиме целата "трибуна" да сме готови за минаването. много интересно ,че канала им не беше заключен-т.е. всеки друг отбор би могъл като нас да ги чуе какво си говорят в екипа.... :dunno:


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: WRC Рали България коментари,сбирания,особености!

Мнение от SKISA » 13 Юли 2010, 11:56

Alex_GT3 написа:Скиса мисля, че те видях с Таурана един оранжев и биеше на очи яко. Не знаех, че си с него, но ако беше с Е60-ката сигурно щях да те позная и да ти се обадя. Това стана на измисления паркинг на Белмекен и май бая време си търсеше място !

е немаше как да мина с Е61цата по разните чукари по етапите и за тва с тюрана! на белмекен се натъртих баш пред полюцаите на финала и се катерих като коза по едни пътеки да стигна до по-добри завои. имам стикер на страничното стъкло на турандота-личи си от далече ,че е бмв-форумски.... :wave:


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: WRC Рали България коментари,сбирания,особености!

Мнение от SKISA » 13 Юли 2010, 12:11

6per40 написа:Колега знам, че е така, но всичко е в кръга на шегата. Гледах онборди и сордо достигна до 216км в час и след това имаше ляв завой и то не много лек и влезе с 200+ в него :shock: . Много карат, но и колите им са много подготвени. Като видях на абудаби бокса - ми то е цял град.
п.с. но все си мисля че ще ги накажа :mrgreen:

бе лееееекооо трудничко ше ти се получи наказването..... :mhihi: оно не сака само автомобилье...!! сака и каранье.... :twisted:
иначе на бой може да им излеземе двама на целата тумба пилоти.../без хенинг солберг/!! тия кви са дребосъци не е истина..... :mhihi:

Пантерчо
Аватар
Мнения: 4699
Регистриран на: 16.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: WBS нов внос
Мечтае да кара: Е30 от скъпите

Re: WRC Рали България коментари,сбирания,особености!

Мнение от Bavarcho » 13 Юли 2010, 13:28

Евала за ентусязма на пичовете с хоум мейд 307цата в четвъртъка като я видях за първи път отпред и ей така :shock:
Евала също на другата 307ца много караше пича през цялото време :bowdown:
Дизелака на първото минаване в петък се рзличаваше само по звука и пушека от ВРЦтата :yes:

За автографи наще момчета и джуниърите бяха готови винаги, от Кими един от групичката за ВРЦто тръгна да му иска автограф съботата преди старта на мухово тъкмо бяха сменили гумите обаче затвори вратата (излезна и версията 'щото двама бяха с шапки на алонсо :mhihi: )
Изображение


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: WRC Рали България коментари,сбирания,особености!

Мнение от SKISA » 13 Юли 2010, 13:33

е па ние бехме с тениски на бмв-заубер ,ма не стана проблем. иначе определено не искаше да се подписва на снимки от формула1 ,даже каза ,че за него тва вече е приключило....


а тука мико почти се изненада ,че искат от него автограф ,а не са се метнали в колата при кими....


Изображение
Последна промяна SKISA на 13 Юли 2010, 16:12, променена общо 1 път

Пантерчо
Аватар
Мнения: 4699
Регистриран на: 16.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: WBS нов внос
Мечтае да кара: Е30 от скъпите

Re: WRC Рали България коментари,сбирания,особености!

Мнение от Bavarcho » 13 Юли 2010, 15:39

Аз преди това бях с шапка на браун гп, ама надали това беше причината... :mhihi:
Малко тежкар го дава... много хляб има да изяде да стигне в всеки един аспект Льоб, Сордо, братята Солберг... също так и повечшто от джуниъритеизглеждат пичове снимах се с един от тях с очила (не му знам името) даде автографи докато сменяха гуми...
Изображение


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: WRC Рали България коментари,сбирания,особености!

Мнение от SKISA » 13 Юли 2010, 16:09

от мене -толко.....!

Изображение





Изображение





Изображение









Изображение





Изображение

Пантерчо
Аватар
Мнения: 4699
Регистриран на: 16.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: WBS нов внос
Мечтае да кара: Е30 от скъпите

Re: WRC Рали България коментари,сбирания,особености!

Мнение от Bavarcho » 13 Юли 2010, 16:13

:bowdown: :bowdown: :bowdown:
Имаш ли още снимки? Тая моита сапунерка некакви тъпи снимки е направила :mhihi:


п.с. С коментар :bowdown:
Изображение


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: WRC Рали България коментари,сбирания,особености!

Мнение от SKISA » 13 Юли 2010, 16:44

Bavarcho написа::bowdown: :bowdown: :bowdown:
Имаш ли още снимки? Тая моита сапунерка некакви тъпи снимки е направила :mhihi:


п.с. С коментар :bowdown:

а бе снимки имам ,ма нема подписи върху тях ,че са от Формула 1... :mhihi:

иначе у фацебука има много...

Брррръм!
Аватар
Мнения: 1135
Регистриран на: 14.10.2008
Местоположение: София- Център (мноо ясно!) :*
Пол: Мъж
Кара: на стъклопласт ...

Re: WRC Рали България коментари,сбирания,особености!

Мнение от NeedHead » 13 Юли 2010, 16:49

Tука ни наигра с подписи! :lol: :yes:
Life is Better SIDEWAYS!
Изображение
bigmurzi написа:малко танкче :twisted:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1093
Регистриран на: 1.02.2010
Местоположение: Габрово
Мечтае да кара: E60 М5 Еisenmann RACE exhaust

Re: WRC Рали България коментари,сбирания,особености!

Мнение от А.Марчев » 13 Юли 2010, 16:59

ако имаче малко клипчета от ВРЦ-то ще ви помоля да качите да видим :)

МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО ! :yes:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 24.02.2008
Местоположение: Варна/Разград
Пол: Мъж
Кара: Е34 Individual
Мечтае да кара: BMW М5 Е34 Individual
Детайли за колата: една сбъдната мечта

Re: WRC Рали България коментари,сбирания,особености!

Мнение от ИлХиТо » 13 Юли 2010, 17:07

Иво Благодаря за фотосите и коментарите. Накара ме да се почувствам, все едно съм бил там :yes:.
КОГАТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ И БОГОВЕТЕ МЪЛЧАТ!

Изображение


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: WRC Рали България коментари,сбирания,особености!

Мнение от SKISA » 13 Юли 2010, 18:47

nase7o написа:ако имаче малко клипчета от ВРЦ-то ще ви помоля да качите да видим :)

МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО ! :yes:

най-добре във ВРЦ точка ком! гледай там клипове-добри са!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 293
Регистриран на: 28.02.2005
Местоположение: Варна

Re: WRC Рали България коментари,сбирания,особености!

Мнение от vutov » 13 Юли 2010, 19:23

http://www.youtube.com/watch?v=FLbW33vM2wY

Ето как загряват 307-мака.


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: WRC Рали България коментари,сбирания,особености!

Мнение от SKISA » 14 Юли 2010, 10:28

нещо средно между момче,навигаторка на солберг и поставка за часовници "Сунто"....




Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook