Първи старт Ф1-2010...айде почва се!

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 425
Регистриран на: 6.11.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: 90" Е30 316i
Мечтае да кара: Е30 3??

Re: Първи старт Ф1-2010...айде почва се!

Мнение от p0wEr » 14 Мар 2010, 16:59

SKISA написа:а да! победата на алонсо му е подарена...! ми като му е скапана колата и не може да издържи до края -естествено ,че ше го минат. колко пъти много големи пилоти са предавдани от колите или гумите си-тоя спорт е такъв!
браво на алонсо! доказа ,че е куче и тръгва добре за ония червените....

:yes:
Пичове, Е30 не е за хора със слаби сърца, лекари или юристи...
Първите могат да умрат от страх, вторите ще си представят кървави гледки, а третите ще броят наум актовете и наказателните постановления, които биха получили... :mhihi:
Не случайно още през 80-те години Е30 е водело класацията за най-много смъртни случаи, като е било изпреварено единствено от Порше 911.
При Е30 е или любов от пръв поглед, или нищо. Първото каране е като секс за първи път - не знаеш какво да мислиш, ама знаеш че ти е харесало и че ще го направиш пак... След това идва зависимостта, по силна от наркотик...

Няма "бивш" Е30-каджия, който поне веднъж е бил наистина такъв, си остава рецидивист до живот...

Пантерчо
Аватар
Мнения: 4699
Регистриран на: 16.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: WBS нов внос
Мечтае да кара: Е30 от скъпите

Re: Първи старт Ф1-2010...айде почва се!

Мнение от Bavarcho » 14 Мар 2010, 17:10

К'во ревете... подарена му била победата.. еми да не му я подаряват бе :kuku:
Алонсо в комбинация с Ферари са много голяма сила... стискам палци тази година той да е шампион :bowdown:


п.с. Тая година пак трябва да купувам шапки и тениски, че имам на Алонсо, ама от рено :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Re: Първи старт Ф1-2010...айде почва се!

Мнение от ((:BuKcu:)) » 14 Мар 2010, 17:18

Беше супер начало на сезона!!!!
Знаех си, че Алонсо в комбинация с Ферари ще бъдат много силно....и даде началото. От Маса по принцип нищо не очаквам, защото поне за мен е супер непостоянен и печели, когато другите са в лоша кондиция....
За Шумахер мога само да кажа Евала за това първо състезание, след такава почивка, вярно че не впечатли с нищо.....но тепървата усещам пак битка м/у Шуми и Алонсо, както в добрата 2006 8)
Залагат много на Бътън /поне коментаторите по ВВС/, но......тази година няма да е като миналата, защото конкуренцията ще е жестока.
Жалко за Фетел, много хъс има в това момче и стига колата да не го беше предала.....можеше да го видиме на подиума!
Нескафето....и той сдава багажа лека по лека :mhihi:


Тази година ще е реванш за миналата :ok: След 2 седмици - Австралия :ok:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 425
Регистриран на: 6.11.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: 90" Е30 316i
Мечтае да кара: Е30 3??

Re: Първи старт Ф1-2010...айде почва се!

Мнение от p0wEr » 14 Мар 2010, 17:38

Bavarcho написа:К'во ревете... подарена му била победата.. еми да не му я подаряват бе :kuku:
Алонсо в комбинация с Ферари са много голяма сила... стискам палци тази година той да е шампион :bowdown:


п.с. Тая година пак трябва да купувам шапки и тениски, че имам на Алонсо, ама от рено :mhihi:

Фетел има много качества но няма как да ги покаже аз мисля че Фетел в комбинация с добър болид ще са нещо по-силно от Алонсо с Ферари ;) Аз стискам палци тази година всичко да се развие както трябва. Нека по-добрия(с повече късмет) победи :!: :driving: :driving:
Пичове, Е30 не е за хора със слаби сърца, лекари или юристи...
Първите могат да умрат от страх, вторите ще си представят кървави гледки, а третите ще броят наум актовете и наказателните постановления, които биха получили... :mhihi:
Не случайно още през 80-те години Е30 е водело класацията за най-много смъртни случаи, като е било изпреварено единствено от Порше 911.
При Е30 е или любов от пръв поглед, или нищо. Първото каране е като секс за първи път - не знаеш какво да мислиш, ама знаеш че ти е харесало и че ще го направиш пак... След това идва зависимостта, по силна от наркотик...

Няма "бивш" Е30-каджия, който поне веднъж е бил наистина такъв, си остава рецидивист до живот...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1212
Регистриран на: 26.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ше E39, сега Нисан 370z с 4 врати
Мечтае да кара: Z8

Re: Първи старт Ф1-2010...айде почва се!

Мнение от Alexch » 14 Мар 2010, 17:45

Болидите на Ферари са подготвяни най-дълго за новия сезон и е нормално да са на първите места. Докато Макларън, Браун и Ред Бул се бореха последните стартове миналата година, Ферари вече мислеха за новия сезон. Следващите стартове и другите отбори ще наберат скорост. Очаква ни много интересен шампионат!!!
bai_ILIA написа:стига сте се депресирали с ремонти, наслаждавайте се на колите си и радостта от шофирането понеже те ще се развалят със сигурност :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 820
Регистриран на: 7.06.2006

Re: Първи старт Ф1-2010...айде почва се!

Мнение от add1cted » 14 Мар 2010, 17:49

p0wEr написа:
Bavarcho написа:К'во ревете... подарена му била победата.. еми да не му я подаряват бе :kuku:
Алонсо в комбинация с Ферари са много голяма сила... стискам палци тази година той да е шампион :bowdown:


п.с. Тая година пак трябва да купувам шапки и тениски, че имам на Алонсо, ама от рено :mhihi:

Фетел има много качества но няма как да ги покаже аз мисля че Фетел в комбинация с добър болид ще са нещо по-силно от Алонсо с Ферари ;) Аз стискам палци тази година всичко да се развие както трябва. Нека по-добрия(с повече късмет) победи :!: :driving: :driving:


И аз съм съгласен дори съм толкова убеден, че Фетел тази година е шампион, че заложих 110 кинта и усещам как ще ги изпия с кеф по-късно тази година. Кофти шанс за Фетел много ме хвана яд, но така е в този спорт за съжаление.
There is no replacement for displacement

Пантерчо
Аватар
Мнения: 4699
Регистриран на: 16.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: WBS нов внос
Мечтае да кара: Е30 от скъпите

Re: Първи старт Ф1-2010...айде почва се!

Мнение от Bavarcho » 14 Мар 2010, 17:51

Като му е виновен болида да си е намерил по-добър :bang:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 425
Регистриран на: 6.11.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: 90" Е30 316i
Мечтае да кара: Е30 3??

Re: Първи старт Ф1-2010...айде почва се!

Мнение от p0wEr » 14 Мар 2010, 17:54

Bavarcho написа:Като му е виновен болида да си е намерил по-добър :bang:

Аре спри се малко какво ще кажеш :dummy: Тая тема не е тука да се правиш на кои съм аз а да се дискутира Формула 1 ! Спри да нажежаваш обстановката излишно.... Поне тая тема не усираите.... :dunno:
Пичове, Е30 не е за хора със слаби сърца, лекари или юристи...
Първите могат да умрат от страх, вторите ще си представят кървави гледки, а третите ще броят наум актовете и наказателните постановления, които биха получили... :mhihi:
Не случайно още през 80-те години Е30 е водело класацията за най-много смъртни случаи, като е било изпреварено единствено от Порше 911.
При Е30 е или любов от пръв поглед, или нищо. Първото каране е като секс за първи път - не знаеш какво да мислиш, ама знаеш че ти е харесало и че ще го направиш пак... След това идва зависимостта, по силна от наркотик...

Няма "бивш" Е30-каджия, който поне веднъж е бил наистина такъв, си остава рецидивист до живот...

Пантерчо
Аватар
Мнения: 4699
Регистриран на: 16.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: WBS нов внос
Мечтае да кара: Е30 от скъпите

Re: Първи старт Ф1-2010...айде почва се!

Мнение от Bavarcho » 14 Мар 2010, 18:09

p0wEr написа:
Bavarcho написа:Като му е виновен болида да си е намерил по-добър :bang:

Аре спри се малко какво ще кажеш :dummy: Тая тема не е тука да се правиш на кои съм аз а да се дискутира Формула 1 ! Спри да нажежаваш обстановката излишно.... Поне тая тема не усираите.... :dunno:


Добри, Добри, гледай са първо... малко малък ми се явяваш да ми казваш к'во да права :winky:
Аз дискутирам Формула 1, а какъв е смисъла да се правя на някой пред теб да речем :winky:
Тука пишете неви тъпотии и само ревете, това ако е обсъждане...
Някой бил подарил победата на друг... ти знаеш ли какво означава думата подарил? ;)
Случват се такива работи, то ако нямаше инциденти за какво да я гледаме тая формула :winky:
И к'во съм нажежавал ми е много интересно :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 425
Регистриран на: 6.11.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: 90" Е30 316i
Мечтае да кара: Е30 3??

Re: Първи старт Ф1-2010...айде почва се!

Мнение от p0wEr » 14 Мар 2010, 18:13

Bavarcho написа:
p0wEr написа:
Bavarcho написа:Като му е виновен болида да си е намерил по-добър :bang:

Аре спри се малко какво ще кажеш :dummy: Тая тема не е тука да се правиш на кои съм аз а да се дискутира Формула 1 ! Спри да нажежаваш обстановката излишно.... Поне тая тема не усираите.... :dunno:


Добри, Добри, гледай са първо... малко малък ми се явяваш да ми казваш к'во да права :winky:
Аз дискутирам Формула 1, а какъв е смисъла да се правя на някой пред теб да речем :winky:
Тука пишете неви тъпотии и само ревете, това ако е обсъждане...
Някой бил подарил победата на друг... ти знаеш ли какво означава думата подарил? ;)
Случват се такива работи, то ако нямаше инциденти за какво да я гледаме тая формула :winky:
И к'во съм нажежавал ми е много интересно :mhihi:

Това с подарил малко прекалих но както и да е и защо в другото форумче дето дискутираме не си такъв а тука си така а мойто момче ? Незнам на кои се опитваш се докажеш тук ;) Нажежаваш обстановката това правиш защо от всяка тема трябва да се прави спор ??? Ще те замоля да не пишеш повече защото достатъчно усра темата...
Пичове, Е30 не е за хора със слаби сърца, лекари или юристи...
Първите могат да умрат от страх, вторите ще си представят кървави гледки, а третите ще броят наум актовете и наказателните постановления, които биха получили... :mhihi:
Не случайно още през 80-те години Е30 е водело класацията за най-много смъртни случаи, като е било изпреварено единствено от Порше 911.
При Е30 е или любов от пръв поглед, или нищо. Първото каране е като секс за първи път - не знаеш какво да мислиш, ама знаеш че ти е харесало и че ще го направиш пак... След това идва зависимостта, по силна от наркотик...

Няма "бивш" Е30-каджия, който поне веднъж е бил наистина такъв, си остава рецидивист до живот...

Пантерчо
Аватар
Мнения: 4699
Регистриран на: 16.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: WBS нов внос
Мечтае да кара: Е30 от скъпите

Re: Първи старт Ф1-2010...айде почва се!

Мнение от Bavarcho » 14 Мар 2010, 18:24

p0wEr написа:Това с подарил малко прекалих но както и да е и защо в другото форумче дето дискутираме не си такъв а тука си така а мойто момче ? Незнам на кои се опитваш се докажеш тук ;) Нажежаваш обстановката това правиш защо от всяка тема трябва да се прави спор ??? Ще те замоля да не пишеш повече защото достатъчно усра темата...



Щото както казваш в другото форумче не си спорил зацепваш ли :winky: Където искаш може да спорим, тука започна тука спориме :winky:
И айде да не ме наричаш мойто момче, а? Щото не си ми на годините, не си и по-голям от мене... За да ме замолваш за нещо трябва да си някой в ситуацията, а ти не си ;)
А в форума колко съм се доказал със сигурност е повече от теб :winky:


п.с. Повече няма да ти отговарям тук, не защото ме "замолваш", а защото имам някаква култура във форумите :winky: Ако искаш да спориме или да ми обясниш като какъв се явяваш, направи го в "другото форумче" ;) Без лоши чувства :winky:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 707
Регистриран на: 22.08.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: carefully

Re: Първи старт Ф1-2010...айде почва се!

Мнение от White 1913 Power » 14 Мар 2010, 18:27

Браво на Алонсо,според мен и без повредата в колата на детето чудо победата щеше да е за Фернандо.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 425
Регистриран на: 6.11.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: 90" Е30 316i
Мечтае да кара: Е30 3??

Re: Първи старт Ф1-2010...айде почва се!

Мнение от p0wEr » 14 Мар 2010, 18:30

Bavarcho написа:
p0wEr написа:Това с подарил малко прекалих но както и да е и защо в другото форумче дето дискутираме не си такъв а тука си така а мойто момче ? Незнам на кои се опитваш се докажеш тук ;) Нажежаваш обстановката това правиш защо от всяка тема трябва да се прави спор ??? Ще те замоля да не пишеш повече защото достатъчно усра темата...



Щото както казваш в другото форумче не си спорил зацепваш ли :winky: Където искаш може да спорим, тука започна тука спориме :winky:
И айде да не ме наричаш мойто момче, а? Щото не си ми на годините, не си и по-голям от мене... За да ме замолваш за нещо трябва да си някой в ситуацията, а ти не си ;)
А в форума колко съм се доказал със сигурност е повече от теб :winky:


п.с. Повече няма да ти отговарям тук, не защото ме "замолваш", а защото имам някаква култура във форумите :winky: Ако искаш да спориме или да ми обясниш като какъв се явяваш, направи го в "другото форумче" ;) Без лоши чувства :winky:

Ахаха кои спори бе ? Я се осъзнаи моля те ;) Ахах мислиш се за голям тъи ли ? Браво биткаджия браво като си се доказал прекланям се пред теб ти си боК !!
Пичове, Е30 не е за хора със слаби сърца, лекари или юристи...
Първите могат да умрат от страх, вторите ще си представят кървави гледки, а третите ще броят наум актовете и наказателните постановления, които биха получили... :mhihi:
Не случайно още през 80-те години Е30 е водело класацията за най-много смъртни случаи, като е било изпреварено единствено от Порше 911.
При Е30 е или любов от пръв поглед, или нищо. Първото каране е като секс за първи път - не знаеш какво да мислиш, ама знаеш че ти е харесало и че ще го направиш пак... След това идва зависимостта, по силна от наркотик...

Няма "бивш" Е30-каджия, който поне веднъж е бил наистина такъв, си остава рецидивист до живот...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 820
Регистриран на: 7.06.2006

Re: Първи старт Ф1-2010...айде почва се!

Мнение от add1cted » 14 Мар 2010, 18:34

аре некой мод да затрие простотиите на детската градина дори книжки нямат ма всичко знаят
There is no replacement for displacement

ентусиаст
Аватар
Мнения: 844
Регистриран на: 2.02.2007
Местоположение: София

Re: Първи старт Ф1-2010...айде почва се!

Мнение от JOGI » 14 Мар 2010, 18:34

радвам се за алонсо ама ме е яд за ферари, тея не тряа да печелат. пилето остана незабелязан браво браво и за напред да е така, а и фетел нищо не напраи, което е хуу

пп- детската градина стига бе

ПредишнаСледваща

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook