Форумен отбор по картинг

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 1.03.2010
Пол: Мъж

Форумен отбор по картинг

Мнение от KOBRETIBG » 01 Мар 2010, 17:36

Здравейте на всички :)

Имам удоволствието да ви предложа да си създадете форумен отбор по картинг и да участвате в започващия на 27 март 2010 г. Национален любителски шампионат по картинг Club S1. Всеки отбор се състои от 2 или 3 души, като може да се участва и индивидуално, а също така ако желаещите са повече от 3-ма, можете да си регистрирате повече от един отбор. Най-вероятно ще има отбори от доста автомобилни форуми, така че ще стане интересен сезон :)

Записването става тук: http://forum.auto-kart.com/forum/7-iaoe ... o-club-s1/

Единствените условия са минимум 14 навършени години и регистрация на профил във форума.

Състезанията са 10 през годината - по 1 всеки месец от март до октомври, като само 2 от месеците има по 2 състезания. Използват се рент-картовете на самите писти. Не ви трябва собствен картинг!

Първите 3-ма в първа и втора гонка получават купи. В момента водим преговори със спонсори, така че има вероятно ст да има и награди. Като цяло ползваме поне 20% отстъпка от всяка картинг писта, така че на практика ще ви излиза по-евтино, отколкото ако отидете да карате самостоятелно на дадена писта. За тази година до момента са потвърдени пистите Бенковски (София) и Хасково, като с много голяма вероятност ще добавим Лаута в Пловдив и Благоевград.

Очакваме ви :)
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 133
Регистриран на: 28.06.2008
Местоположение: софия
Пол: Мъж
Кара: е34 525

Re: Форумен отбор по картинг

Мнение от saimonville » 02 Мар 2010, 21:32

аз съм за пиши ме в отбора :clap:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 77
Регистриран на: 31.10.2007
Пол: Мъж
Кара: на баба си фърчилото
Мечтае да кара: Нимбус 2000

Re: Форумен отбор по картинг

Мнение от Pupinator » 02 Мар 2010, 22:04

Пишете ме и мен. Аз съм навит. Пиши ми на ЛС какви са условията освен да имам 14 разбира се :D
With all the money in the world you can't buy my respect !!!

www.shahovservices.com - Най-добрите в компютърния бранш!

Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 99
Регистриран на: 26.10.2004
Местоположение: София

Re: Форумен отбор по картинг

Мнение от bmw_m3 » 03 Мар 2010, 23:56

и аз и аз :wave:

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 1.03.2010
Пол: Мъж

Re: Форумен отбор по картинг

Мнение от KOBRETIBG » 06 Мар 2010, 23:59

Направо влизайте в линка от първото мнение и се регистрирайте - попълват се само име на отбора, ако е отбор, и имена на пилотите...
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 1.03.2010
Пол: Мъж

Re: Форумен отбор по картинг

Мнение от KOBRETIBG » 23 Мар 2010, 10:46

В събота започваме на Бенковски, така че ако не искате да изпуснете първото състезание, се записвайте във форума и направо идвайте на пистата :)
Изображение

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook