Дженсън Бътън-световен шампион във F1

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 654
Регистриран на: 24.12.2007
Местоположение: Сливен,Гърция(Kos island)
Кара: 320Д(M47TUD20)

Дженсън Бътън-световен шампион във F1

Мнение от Face » 18 Окт 2009, 19:41

Браво Двенсън,заслужена победа осланяща се на един технически гении-Рос Браун :lalala:
Изображение


Аватар
Мнения: 625
Регистриран на: 21.09.2007
Местоположение: по света и у вас
Кара: на изпарения
Мечтае да кара: Countach, Diablo, F40, 348, 355

Re: Дженсън Бътън-световен шампион във F1

Мнение от xpl0d » 18 Окт 2009, 20:36

:gives:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 956
Регистриран на: 17.11.2007
Местоположение: Pyce
Пол: Мъж
Кара: 97' E36 m43b18 sedan
Мечтае да кара: E34

Re: Дженсън Бътън-световен шампион във F1

Мнение от svilgg » 18 Окт 2009, 20:38

xpl0d написа::gives:

това че теб не те вълнува не значи че в този форум няма хора които се интересуват от този спорт
и аз отначало не го харесвах но последните 3 сезона са просто феноменални , след края на турбо ерата '80-те
Изображение
Изображение
АЗ ЖИВЕЯ ТУК :kuku:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 707
Регистриран на: 22.08.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: carefully

Re: Дженсън Бътън-световен шампион във F1

Мнение от White 1913 Power » 18 Окт 2009, 20:42

изключително много ме е яд че Бмв напуска шампионата.Мисля че с това си действие разочароват милиони хора по света-не може след един малко по-слаб сезон да се отказват.Яд ме е за бързият Ник(изключителен немски пилот който милее за Бмв)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1986
Регистриран на: 24.10.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Bmw x5 4.4
Мечтае да кара: Муха

Re: Дженсън Бътън-световен шампион във F1

Мнение от ditko1 » 18 Окт 2009, 20:43

Каква е причината БМВ да се откаже ?
Изображение


Аватар
Мнения: 625
Регистриран на: 21.09.2007
Местоположение: по света и у вас
Кара: на изпарения
Мечтае да кара: Countach, Diablo, F40, 348, 355

Re: Дженсън Бътън-световен шампион във F1

Мнение от xpl0d » 18 Окт 2009, 20:45

Намерил си баш кога да ти хареса, когато всичко стана нагласено и замяза на... си ебало майката.
Изображение


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: Дженсън Бътън-световен шампион във F1

Мнение от SKISA » 18 Окт 2009, 20:47

е то тоа сезон е най-тъпия от сички,които съм гледал,а аз гледам от 86та.
все пак браун е гений и успя да извлече максималното от тъпия шампионат.
бмв казват ,че напускат заради кризата и заради кинти ,но на всички е ясно ,че напускат заради липсата на успехи...!!


Аватар
Мнения: 625
Регистриран на: 21.09.2007
Местоположение: по света и у вас
Кара: на изпарения
Мечтае да кара: Countach, Diablo, F40, 348, 355

Re: Дженсън Бътън-световен шампион във F1

Мнение от xpl0d » 18 Окт 2009, 20:57

Аве чист късмет извадиха този сезон слабите по принцип отбори и най-вече браун. Инженерна мисъл... оная ми работа. Ферари заряза(образно казано) сезона наполовина и отдавна започнаха подготовка за предстоящия сезон. Маса ше е готов за състезания вече. Алонсо ще се присъедини към тях (май де не съм сигурен къде точно, но няма да е ф Рено). Макларън като се поскарат малко на тъпия Хамилтън(да вземе някой да прасне Шърцингер че нещо този сезон много го разконцентрира :mhihi: ) и догодина браун, мраун, силвър, грийн, ред були, питбули, митбули ше духат супата пак.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Re: Дженсън Бътън-световен шампион във F1

Мнение от ((:BuKcu:)) » 18 Окт 2009, 21:01

Няма БМВ, няма Кими.... :conf: нещо мирише тая работа :conf: А какъв мерак ми беше догодина пак да ходя на Ф1??!! Май няма да има смисъл :help:
Умря и тоя спорт.....

ПС Честито!


Аватар
Мнения: 625
Регистриран на: 21.09.2007
Местоположение: по света и у вас
Кара: на изпарения
Мечтае да кара: Countach, Diablo, F40, 348, 355

Re: Дженсън Бътън-световен шампион във F1

Мнение от xpl0d » 18 Окт 2009, 21:06

((:BuKcu:)) написа: ...
Умря и тоя спорт.....

Ш'са сетиш, аз зак'о писах :gives: в първия пост.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 654
Регистриран на: 24.12.2007
Местоположение: Сливен,Гърция(Kos island)
Кара: 320Д(M47TUD20)

Re: Дженсън Бътън-световен шампион във F1

Мнение от Face » 18 Окт 2009, 21:07

White 1913 Power написа:изключително много ме е яд че Бмв напуска шампионата.Мисля че с това си действие разочароват милиони хора по света-не може след един малко по-слаб сезон да се отказват.Яд ме е за бързият Ник(изключителен немски пилот който милее за Бмв)

Всични ни е яд разбирасе, но това трябваше да се случи дори по рано.С първата си поява с след дълга пауза в бранша,БМВ сбъдна 1 моя мечта,след сливането си с Уилиамс(четата на сър Франк) и първи пилот Х.П. Монтоя(пилот който адски ми допадаше,като стил на каране),но еуфорията ми не беше за дълго!Всеки нов сезон се молех да стане чудото и любимата марка да постигне този пуст напредък преборвайки се за титлата,което за наше всеобщо съжаление не се случи.И трябва да кажа,че за мен БМВ в Ф1 е 1 разочарование!
Това ме накара да залагам в успеха на друг тим,в това лице Браун GP(било то и с двигатели мерцедес),но винаги
гледайки поредното гранд при,съм следял "НАШИТЕ" с тайничка надежда за прогрес.
Радостен за победата на Дженсън,1 прекрасен пилот с утвърден спортен директор,както писах в първият си пост :clap:

П.С. За мен Ф1 не е просто моторен спорт,а страст...
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 707
Регистриран на: 22.08.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: carefully

Re: Дженсън Бътън-световен шампион във F1

Мнение от White 1913 Power » 18 Окт 2009, 21:16

Face написа:
White 1913 Power написа:изключително много ме е яд че Бмв напуска шампионата.Мисля че с това си действие разочароват милиони хора по света-не може след един малко по-слаб сезон да се отказват.Яд ме е за бързият Ник(изключителен немски пилот който милее за Бмв)

Всични ни е яд разбирасе, но това трябваше да се случи дори по рано.С първата си поява с след дълга пауза в бранша,БМВ сбъдна 1 моя мечта,след сливането си с Уилиамс(четата на сър Франк) и първи пилот Х.П. Монтоя(пилот който адски ми допадаше,като стил на каране),но еуфорията ми не беше за дълго!Всеки нов сезон се молех да стане чудото и любимата марка да постигне този пуст напредък преборвайки се за титлата,което за наше всеобщо съжаление не се случи.И трябва да кажа,че за мен БМВ в Ф1 е 1 разочарование!
Това ме накара да залагам в успеха на друг тим,в това лице Браун GP(било то и с двигатели мерцедес),но винаги
гледайки поредното гранд при,съм следял "НАШИТЕ" с тайничка надежда за прогрес.
Радостен за победата на Дженсън,1 прекрасен пилот с утвърден спортен директор,както писах в първият си пост :clap:


Ф1 не е просто моторен спорт,а страст...



и аз съм болен по този спорт и бях на гребена на вълната миналия сезон когато постигнахме двойна победа но за мен е срамно да се откажеш по този начин просто ми е болно че във ф1 върха на автомобилния спорт бмв ще отсъства

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 654
Регистриран на: 24.12.2007
Местоположение: Сливен,Гърция(Kos island)
Кара: 320Д(M47TUD20)

Re: Дженсън Бътън-световен шампион във F1

Мнение от Face » 18 Окт 2009, 21:16

((:BuKcu:)) написа:Няма БМВ, няма Кими.... :conf: нещо мирише тая работа :conf: А какъв мерак ми беше догодина пак да ходя на Ф1??!! Май няма да има смисъл :help:
Умря и тоя спорт.....

ПС Честито!

Не унивай,скоро ще си имаме домашно GP :)
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1438
Регистриран на: 18.01.2007
Пол: Мъж
Кара: E39 535i '01
Мечтае да кара: Mки, Ферарита и други глупости :)

Re: Дженсън Бътън-световен шампион във F1

Мнение от Feanor » 21 Окт 2009, 16:20

SKISA написа:е то тоа сезон е най-тъпия от сички,които съм гледал,а аз гледам от 86та.
все пак браун е гений и успя да извлече максималното от тъпия шампионат.
бмв казват ,че напускат заради кризата и заради кинти ,но на всички е ясно ,че напускат заради липсата на успехи...!!


SKISA, не вярвам да се откажат заради един слаб сезон. Бил е фактор, със сигурност. Ако бяха в борба за титлата нямаше да излязат. Но ако не беше кризата също нямаше. От където и да го погледнеш е скъпо начинание участието във F1. Адски жалко... ще ми липсва надписа "BMW Power" на задните спойлери на болидите. :confused:

П.П. Честито на Бътън и на Браун.
"Nothing gives one person so much advantage over another as to remain always cool and unruffled under all circumstances"

баварски фанатик
Аватар
Мнения: 4558
Регистриран на: 26.03.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: нещо...
Мечтае да кара: McLaren F1 LM

Re: Дженсън Бътън-световен шампион във F1

Мнение от Dimo » 21 Окт 2009, 21:49

SKISA написа:е то тоа сезон е най-тъпия от сички,които съм гледал,а аз гледам от 86та.
все пак браун е гений и успя да извлече максималното от тъпия шампионат.
бмв казват ,че напускат заради кризата и заради кинти ,но на всички е ясно ,че напускат заради липсата на успехи...!!


Тоя пост го прочетох 5 пъти и неможах да повярвам, че не съм го написал аз, а някой друг.
Евала, по точно неможе да се каже.
Изображение

Следваща

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook